Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
9. Grobnik Kup
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
MARTIN GRAD
METALAC
OGRC Novska
Ogulin
Rječina
RUGVICA
Sajnami
SENJ
TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"
TKD BRINJE
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -36
Kadeti -41
Kadeti -49
Kadetkinje -33
Kadetkinje -37
Kadetkinje -41
Kadetkinje -44
Kadetkinje -59
Juniorke -52
Juniorke -55
Juniorke -59
Juniorke +68
Mlađi kadeti -30
3048
48
11
IVAN LONČAREVIĆ (OGRC)
37
12
ALEX MAVRINAC (GROBNIK)
Medalists
1. ALEX MAVRINAC, GROBNIK-ČAVLE
2. IVAN LONČAREVIĆ, OGRC Novska
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti -33
3032
59
4
ANTON MICULINIĆ (GROBNIK)
38
24
IVANO PEJČINOVIĆ (GROBNIK)
3033
27
23
KARLO KOVAČIĆ (GROBNIK)
69
2
FRAN ŽAGAR (RJEČINA)
3061
38
12
IVANO PEJČINOVIĆ (GROBNIK)
27
33
KARLO KOVAČIĆ (GROBNIK)
Medalists
1. KARLO KOVAČIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. IVANO PEJČINOVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. FRAN ŽAGAR, Rječina
3. ANTON MICULINIĆ, GROBNIK-ČAVLE
Mlađi kadeti -36
3034
50
16
VLADIMIR RADIĆ (OGRC)
1
1
ARMEN HUSEJNOVIĆ (GROBNIK)
3035
35
3
BORNA DUJIĆ (SAJNAM)
39
2
MATIJA PODNAR (SENJ)
3062
50
3
VLADIMIR RADIĆ (OGRC)
35
6
BORNA DUJIĆ (SAJNAM)
Medalists
1. BORNA DUJIĆ, Sajnami
2. VLADIMIR RADIĆ, OGRC Novska
3. MATIJA PODNAR, SENJ
3. ARMEN HUSEJNOVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
Mlađi kadeti -39
3036
76
6
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
4
14
ELDIN HUSEJNOVIĆ (GROBNIK)
3037
36
3
BARTOL NASTIĆ (GROBNIK)
44
18
FABIJAN ŠIMUNOVIĆ (OGRC)
3063
4
17
ELDIN HUSEJNOVIĆ (GROBNIK)
44
16
FABIJAN ŠIMUNOVIĆ (OGRC)
Medalists
1. ELDIN HUSEJNOVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. FABIJAN ŠIMUNOVIĆ, OGRC Novska
3. DOMINIK FLANJAK, TKD BRINJE
3. BARTOL NASTIĆ, GROBNIK-ČAVLE
Mlađe kadetkinje -30
3038
28
12
TARA LABAN (GROBNIK)
40
20
HANA PERCELA (SENJ)
3038A
41
20
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
86
4
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
3064
40
5
HANA PERCELA (SENJ)
41
7
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
Medalists
1. MIRTA PAVELIĆ, SENJ
2. HANA PERCELA, SENJ
3. SARA PRPIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. TARA LABAN, GROBNIK-ČAVLE
Mlađe kadetkinje -36
3039
58
5
KALI IVASOVIĆ (METALC)
16
8
ANDREA MATOŠIĆ (GROBNIK)
3040
67
0
NINA IKIĆ (RJEČINA)
53
27
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
3065
16
0
ANDREA MATOŠIĆ (GROBNIK)
53
35
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
Medalists
1. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. ANDREA MATOŠIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. NINA IKIĆ, Rječina
3. KALI IVASOVIĆ, METALAC
Kadeti -41
3050
74
3
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
9
23
IVANO KURTOVIĆ (GROBNIK)
Medalists
1. IVANO KURTOVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. IVAN LUKETIĆ, Ogulin
3. ----
3. ----
Kadeti -49
3031
71
0
LEON TROŠELJ (GROBNIK)
45
0
LUKA ŽAFRAN (OGRC)
5
JAKOV PRPIĆ (GROBNIK)
2
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
51
FILIP ZAHIROVIĆ (OSIJEK)
3046
71
11
LEON TROŠELJ (GROBNIK)
5
19
JAKOV PRPIĆ (GROBNIK)
3047
2
7
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
51
23
FILIP ZAHIROVIĆ (OSIJEK)
3070
5
0
JAKOV PRPIĆ (GROBNIK)
51
0
FILIP ZAHIROVIĆ (OSIJEK)
Medalists
1. FILIP ZAHIROVIĆ, TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"
2. JAKOV PRPIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. BORNA MATIJEVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. LEON TROŠELJ, GROBNIK-ČAVLE
Kadetkinje -33
3053
18
0
DARIA HRIBERŠEK (GROBNIK)
60
0
LEA PACEK (GROBNIK)
Medalists
1. LEA PACEK, GROBNIK-ČAVLE
2. DARIA HRIBERŠEK, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
3. ----
Kadetkinje -37
3041
72
5
LORA BIRTIĆ (GROBNIK)
52
26
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
75
PATRICIA ŠPRAJC (BRINJ)
3066
52
8
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
75
20
PATRICIA ŠPRAJC (BRINJ)
Medalists
1. PATRICIA ŠPRAJC, TKD BRINJE
2. MIHAELA FLANJAK, TKD BRINJE
3. LORA BIRTIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
Kadetkinje -41
3054
64
0
LEA BAN (RJEČINA)
12
11
DORI JURIČIĆ (GROBNIK)
Medalists
1. DORI JURIČIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. LEA BAN, Rječina
3. ----
3. ----
Kadetkinje -44
3055
11
23
PIA JURIČIĆ (GROBNIK)
77
4
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
Medalists
1. PIA JURIČIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. MAGDALENA FLANJAK, TKD BRINJE
3. ----
3. ----
Kadetkinje -59
3042
73
24
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
32
0
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
30
EMA JURICA (GROBNIK)
3067
73
12
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
30
0
EMA JURICA (GROBNIK)
Medalists
1. MARIJA KRZNARIĆ, Ogulin
2. EMA JURICA, GROBNIK-ČAVLE
3. MATEA KAUZLARIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
Juniorke -52
3058
22
15
GABRIELA KRIŽANOVIĆ (GROBNIK)
3
12
DORA MALNAR (GROBNIK)
Medalists
1. GABRIELA KRIŽANOVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. DORA MALNAR, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
3. ----
Juniorke -55
3059
14
14
ANTONIA BUŠLJETA (GROBNIK)
61
10
JELENA BUČAR (METALC)
Medalists
1. ANTONIA BUŠLJETA, GROBNIK-ČAVLE
2. JELENA BUČAR, METALAC
3. ----
3. ----
Juniorke -59
3060
10
26
KLARA POLIĆ (GROBNIK)
55
36
EMA GALIĆ (METALC)
Medalists
1. EMA GALIĆ, METALAC
2. KLARA POLIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
3. ----
Juniorke +68
3043
13
0
DIANORA RITOŠA (GROBNIK)
31
0
KLARA JURICA (GROBNIK)
33
IVONA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
3068
31
9
KLARA JURICA (GROBNIK)
33
16
IVONA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
Medalists
1. IVONA KAUZLARIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. KLARA JURICA, GROBNIK-ČAVLE
3. DIANORA RITOŠA, GROBNIK-ČAVLE
3. ----