Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
9. Grobnik Kup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
GACKA
GROBNIK-ČAVLE
MARTIN GRAD
METALAC
OGRC Novska
Ogulin
Rječina
RUGVICA
Sajnami
SENJ
TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"
TKD BRINJE
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -36
Kadeti -41
Kadeti -49
Kadetkinje -33
Kadetkinje -37
Kadetkinje -41
Kadetkinje -44
Kadetkinje -59
Juniorke -52
Juniorke -55
Juniorke -59
Juniorke +68
Mlađi kadeti -30
3048
48
11
IVAN LONČAREVIĆ (OGRC)
37
12
ALEX MAVRINAC (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. ALEX MAVRINAC, GROBNIK-ČAVLE
2. IVAN LONČAREVIĆ, OGRC Novska
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti -33
3032
59
4
ANTON MICULINIĆ (GROBNIK)
38
24
IVANO PEJČINOVIĆ (GROBNIK)
3033
27
23
KARLO KOVAČIĆ (GROBNIK)
69
2
FRAN ŽAGAR (RJEČINA)
3061
38
12
IVANO PEJČINOVIĆ (GROBNIK)
27
33
KARLO KOVAČIĆ (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. KARLO KOVAČIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. IVANO PEJČINOVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. FRAN ŽAGAR, Rječina
3. ANTON MICULINIĆ, GROBNIK-ČAVLE
Mlađi kadeti -36
3034
50
16
VLADIMIR RADIĆ (OGRC)
1
1
ARMEN HUSEJNOVIĆ (GROBNIK)
3035
35
3
BORNA DUJIĆ (SAJNAM)
39
2
MATIJA PODNAR (SENJ)
3062
50
3
VLADIMIR RADIĆ (OGRC)
35
6
BORNA DUJIĆ (SAJNAM)
Osvajači medalja
1. BORNA DUJIĆ, Sajnami
2. VLADIMIR RADIĆ, OGRC Novska
3. MATIJA PODNAR, SENJ
3. ARMEN HUSEJNOVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
Mlađi kadeti -39
3036
76
6
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
4
14
ELDIN HUSEJNOVIĆ (GROBNIK)
3037
36
3
BARTOL NASTIĆ (GROBNIK)
44
18
FABIJAN ŠIMUNOVIĆ (OGRC)
3063
4
17
ELDIN HUSEJNOVIĆ (GROBNIK)
44
16
FABIJAN ŠIMUNOVIĆ (OGRC)
Osvajači medalja
1. ELDIN HUSEJNOVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. FABIJAN ŠIMUNOVIĆ, OGRC Novska
3. DOMINIK FLANJAK, TKD BRINJE
3. BARTOL NASTIĆ, GROBNIK-ČAVLE
Mlađe kadetkinje -30
3038
28
12
TARA LABAN (GROBNIK)
40
20
HANA PERCELA (SENJ)
3038A
41
20
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
86
4
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
3064
40
5
HANA PERCELA (SENJ)
41
7
MIRTA PAVELIĆ (SENJ)
Osvajači medalja
1. MIRTA PAVELIĆ, SENJ
2. HANA PERCELA, SENJ
3. SARA PRPIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. TARA LABAN, GROBNIK-ČAVLE
Mlađe kadetkinje -36
3039
58
5
KALI IVASOVIĆ (METALC)
16
8
ANDREA MATOŠIĆ (GROBNIK)
3040
67
0
NINA IKIĆ (RJEČINA)
53
27
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
3065
16
0
ANDREA MATOŠIĆ (GROBNIK)
53
35
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
Osvajači medalja
1. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
2. ANDREA MATOŠIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. NINA IKIĆ, Rječina
3. KALI IVASOVIĆ, METALAC
Kadeti -41
3050
74
3
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
9
23
IVANO KURTOVIĆ (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. IVANO KURTOVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. IVAN LUKETIĆ, Ogulin
3. ----
3. ----
Kadeti -49
3031
71
0
LEON TROŠELJ (GROBNIK)
45
0
LUKA ŽAFRAN (OGRC)
5
JAKOV PRPIĆ (GROBNIK)
2
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
51
FILIP ZAHIROVIĆ (OSIJEK)
3046
71
11
LEON TROŠELJ (GROBNIK)
5
19
JAKOV PRPIĆ (GROBNIK)
3047
2
7
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
51
23
FILIP ZAHIROVIĆ (OSIJEK)
3070
5
0
JAKOV PRPIĆ (GROBNIK)
51
0
FILIP ZAHIROVIĆ (OSIJEK)
Osvajači medalja
1. FILIP ZAHIROVIĆ, TAEKWONDO KLUB "OSIJEK"
2. JAKOV PRPIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. BORNA MATIJEVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. LEON TROŠELJ, GROBNIK-ČAVLE
Kadetkinje -33
3053
18
0
DARIA HRIBERŠEK (GROBNIK)
60
0
LEA PACEK (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. LEA PACEK, GROBNIK-ČAVLE
2. DARIA HRIBERŠEK, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
3. ----
Kadetkinje -37
3041
72
5
LORA BIRTIĆ (GROBNIK)
52
26
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
75
PATRICIA ŠPRAJC (BRINJ)
3066
52
8
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
75
20
PATRICIA ŠPRAJC (BRINJ)
Osvajači medalja
1. PATRICIA ŠPRAJC, TKD BRINJE
2. MIHAELA FLANJAK, TKD BRINJE
3. LORA BIRTIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
Kadetkinje -41
3054
64
0
LEA BAN (RJEČINA)
12
11
DORI JURIČIĆ (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. DORI JURIČIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. LEA BAN, Rječina
3. ----
3. ----
Kadetkinje -44
3055
11
23
PIA JURIČIĆ (GROBNIK)
77
4
MAGDALENA FLANJAK (BRINJ)
Osvajači medalja
1. PIA JURIČIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. MAGDALENA FLANJAK, TKD BRINJE
3. ----
3. ----
Kadetkinje -59
3042
73
24
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
32
0
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
30
EMA JURICA (GROBNIK)
3067
73
12
MARIJA KRZNARIĆ (OGULIN)
30
0
EMA JURICA (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. MARIJA KRZNARIĆ, Ogulin
2. EMA JURICA, GROBNIK-ČAVLE
3. MATEA KAUZLARIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
Juniorke -52
3058
22
15
GABRIELA KRIŽANOVIĆ (GROBNIK)
3
12
DORA MALNAR (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. GABRIELA KRIŽANOVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. DORA MALNAR, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
3. ----
Juniorke -55
3059
14
14
ANTONIA BUŠLJETA (GROBNIK)
61
10
JELENA BUČAR (METALC)
Osvajači medalja
1. ANTONIA BUŠLJETA, GROBNIK-ČAVLE
2. JELENA BUČAR, METALAC
3. ----
3. ----
Juniorke -59
3060
10
26
KLARA POLIĆ (GROBNIK)
55
36
EMA GALIĆ (METALC)
Osvajači medalja
1. EMA GALIĆ, METALAC
2. KLARA POLIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
3. ----
Juniorke +68
3043
13
0
DIANORA RITOŠA (GROBNIK)
31
0
KLARA JURICA (GROBNIK)
33
IVONA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
3068
31
9
KLARA JURICA (GROBNIK)
33
16
IVONA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. IVONA KAUZLARIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. KLARA JURICA, GROBNIK-ČAVLE
3. DIANORA RITOŠA, GROBNIK-ČAVLE
3. ----