Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
European Tae Kwon Do International Championship 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Acocks Green / Castle Vale TAGB
Ady Jones TKD
Ainslie Park
Asociación Grupo Escorpio TKD
BEDWORTH
Bewdley
Birmingham TAGB
Birstall/Batley TAGB
Bradford
Bradford TAGB
Bradford_TAGB
Brighouse TAGB
Bromsgrove tagb
Chelmsley TAGB
club sportif amateur mizrana arts martiaux
Cranbrook and Broadclyst TAGB
CROATIA TI TEAM
Cwmbran & Pontypool TAGB
DARJAY TAGB
Davos
Deeside
Duncan's TKD TAGB
Ebbw Vale TAGB (Wales)
England
England
España GRUPO ESCORPIO
Federation Traditional taekwon-do Russia (RUSSIA TI)
Gazija, Bužim, BiH
GF TKD TAGB
haider martial arts
Hereford
Honiton TAGB
HORANGI Bratislava SVK
INTENSE
ITF TAEKWONDO TEAM OF SERBIA
KBS "ZINO" Bihac
Kilmarnock TAGB
Kingston
Lytham TAGB
Middlewich/northwich TAGB
Netherlands
Newcastle TAGB
NewportTAGB
Nicola Turecek Tae Kwon do
North Hykeham Tae Kwon Do Club
Northwood TAGB
Norway TaeKwondo Association
NOTTINGHAM TAGB
Portishead TAGB
RhooseTAGB
Rhyl - Wales TAGB
Rutherglen TAGB
Scunthorpe TAGB
Sheffield
Sidmouth & Ottery St Mary
Sparta
TABG
Taekwon-Do ITF Sered
TAGB MURCOTT
Team Bajsa
TKD ŠKOLA BRATISLAVA
Uddingston TAGB
Walsall Elite Martial Arts
Warsop/Mansfield TAGB
welsh tagb team
Wirral & Chester
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
SPR-Color belt Under 12 (male) -BR-40
SPR-Color belt Adults (male) -GB+80
SPR-Color belt Over 38 (male) -GB+75
SPR-Black belt 15-17 (male) -65
SPR-Black belt 15-17 (female) -55
SPRPT-Color belt 6-9 years (male)- CHIL-30
SPRPT-Color belt 6-9 years (male)- CHIL-35
SPRPT-Color belt Under 12 (male) -BR-40
SPRPT-Color belt Adults (male) -GB+80
SPRPT-Color belt Over 38 (male) -GB+75
SPRPT-Black belt 15-17 (male) -65
SPRPT-Black belt 15-17 (female) -55
TULL-Color belt Under 8 (male) -GB
TULL-Color belt 9-12 (male) -R
TULL-Color belt Adults (male) -GB
TULL-Color belt Adults (male) -R
Black belt 15-17 (female) -2. Dan
SPR-Color belt Under 12 (male) -BR-40
SATURDAY015
332
0
CHARLIE COLLYER (BEWDLEY)
505
0
ARTEM BABAIEV (UKRAINE)
938
ARCHIE PATTINSON (MURCOTT)
927
ZAK GRINTER (RHOOSE)
981
MEHMED KRUPIĆ (GAZIJA)
SATURDAY020
332
0
CHARLIE COLLYER (BEWDLEY)
938
0
ARCHIE PATTINSON (MURCOTT)
SATURDAY021
927
0
ZAK GRINTER (RHOOSE)
981
0
MEHMED KRUPIĆ (GAZIJA)
SATURDAY032
332
0
CHARLIE COLLYER (BEWDLEY)
927
0
ZAK GRINTER (RHOOSE)
Medalists
1. ZAK GRINTER, RhooseTAGB
2. CHARLIE COLLYER, Bewdley
3. MEHMED KRUPIĆ, Gazija, Bužim, BiH
3. ARCHIE PATTINSON, TAGB MURCOTT
SPR-Color belt Adults (male) -GB+80
SUNDAY
108
0
MATTHEW KELLY (MURCOTT)
534
0
RIHARDS MURNIEKS (ABTKD)
Medalists
1. RIHARDS MURNIEKS, Acocks Green / Castle Vale TAGB
2. MATTHEW KELLY, TAGB MURCOTT
3. ----
3. ----
SPR-Color belt Over 38 (male) -GB+75
SUNDAY
873
0
JURAJ KOLLÁR (SERED)
801
0
MATTHEW KELLY (MURCOTT)
1055
OSKAR DOMANSKI (HEREFOR)
SUNDAY
873
0
JURAJ KOLLÁR (SERED)
1055
0
OSKAR DOMANSKI (HEREFOR)
Medalists
1. JURAJ KOLLÁR, Taekwon-Do ITF Sered
2. OSKAR DOMANSKI, Hereford
3. MATTHEW KELLY, TAGB MURCOTT
3. ----
SPR-Black belt 15-17 (male) -65
SATURDAY018
700
0
ARTEM SHUTOV (FTTR)
781
0
DYLAN MILNE (WALES)
256
KIERAN FOWLER (MURCOTT)
SATURDAY032
781
0
DYLAN MILNE (WALES)
256
0
KIERAN FOWLER (MURCOTT)
Medalists
1. DYLAN MILNE, welsh tagb team
2. KIERAN FOWLER, TAGB MURCOTT
3. ARTEM SHUTOV, Federation Traditional taekwon-do Russia (RUSSIA TI)
3. ----
SPR-Black belt 15-17 (female) -55
SATURDAY020
1073
0
HOLLY WHITE (BEDWORT)
254
0
LILY ROBERTON (MURCOTT)
857
SOFEA LEVAN (CWM&PON)
SATURDAY034
254
0
LILY ROBERTON (MURCOTT)
857
0
SOFEA LEVAN (CWM&PON)
Medalists
1. LILY ROBERTON, TAGB MURCOTT
2. SOFEA LEVAN, Cwmbran & Pontypool TAGB
3. HOLLY WHITE, BEDWORTH
3. ----
SPRPT-Color belt 6-9 years (male)- CHIL-30
SATURDAY032
1039
0
EMIL MUJKIĆ (HRV ITF)
850
0
LUKA NIKOLIC (NORWAY)
814
HENRY KELLY (MURCOTT)
SATURDAY033A
607
0
KOSTIANTYN СHAIKOVSKYI (UKRAINE)
1094
0
SERHII RYBACHOK (UKRAINE)
537
OLIVER MORRIS (CWM&PON)
SATURDAY033B
1086
0
AMIR NAZMIEV (FTTR)
1088
0
SAMUEL CYWINSKI (UK)
398
CALLUM SULLIVAN (CWM&PON)
484
YEHOR ILCHENKO (UKRAINE)
184
JURAJ HRBAL (BRATISL)
SATURDAY033
1039
0
EMIL MUJKIĆ (HRV ITF)
814
0
HENRY KELLY (MURCOTT)
SATURDAY034
607
0
KOSTIANTYN СHAIKOVSKYI (UKRAINE)
537
0
OLIVER MORRIS (CWM&PON)
SATURDAY035
1086
0
AMIR NAZMIEV (FTTR)
398
0
CALLUM SULLIVAN (CWM&PON)
SATURDAY036
484
0
YEHOR ILCHENKO (UKRAINE)
184
0
JURAJ HRBAL (BRATISL)
SATURDAY040
1039
0
EMIL MUJKIĆ (HRV ITF)
537
0
OLIVER MORRIS (CWM&PON)
SATURDAY041
1086
0
AMIR NAZMIEV (FTTR)
484
0
YEHOR ILCHENKO (UKRAINE)
SATURDAY044
1039
0
EMIL MUJKIĆ (HRV ITF)
484
0
YEHOR ILCHENKO (UKRAINE)
Medalists
1. EMIL MUJKIĆ, CROATIA TI TEAM
2. YEHOR ILCHENKO, Sparta
3. OLIVER MORRIS, Cwmbran & Pontypool TAGB
3. AMIR NAZMIEV, Federation Traditional taekwon-do Russia (RUSSIA TI)
SPRPT-Color belt 6-9 years (male)- CHIL-35
SATURDAY
1064
0
SAMUEL CYWINSKI (UK)
1050
0
JAN MIKULIĆ (HRV ITF)
SATURDAY
610
0
OLEKSANDR MAKIEVSKY (UKRAINE)
1105
0
ARCHIE PATTINSON (MURCOTT)
SATURDAY
593
0
DYLAN FARRELL (ENGLAND)
1041
0
JAN HALAMBEK (HRV ITF)
190
MARTIN KOVAČ (BRATISL)
SATURDAY
1050
0
JAN MIKULIĆ (HRV ITF)
1105
0
ARCHIE PATTINSON (MURCOTT)
SATURDAY
593
0
DYLAN FARRELL (ENGLAND)
190
0
MARTIN KOVAČ (BRATISL)
SATURDAY
1105
0
ARCHIE PATTINSON (MURCOTT)
593
0
DYLAN FARRELL (ENGLAND)
Medalists
1. DYLAN FARRELL, Chelmsley TAGB
2. ARCHIE PATTINSON, TAGB MURCOTT
3. MARTIN KOVAČ, TKD ŠKOLA BRATISLAVA
3. JAN MIKULIĆ, CROATIA TI TEAM
SPRPT-Color belt Under 12 (male) -BR-40
SATURDAY035
915
0
ARCHIE PATTINSON (MURCOTT)
604
0
YEHOR KLESHCHIN (UKRAINE)
331
CHARLIE COLLYER (BEWDLEY)
928
ZAK GRINTER (RHOOSE)
986
MEHMED KRUPIĆ (GAZIJA)
SATURDAY039
604
0
YEHOR KLESHCHIN (UKRAINE)
331
0
CHARLIE COLLYER (BEWDLEY)
SATURDAY040
928
0
ZAK GRINTER (RHOOSE)
986
0
MEHMED KRUPIĆ (GAZIJA)
SATURDAY046
604
0
YEHOR KLESHCHIN (UKRAINE)
928
0
ZAK GRINTER (RHOOSE)
Medalists
1. YEHOR KLESHCHIN, Sparta
2. ZAK GRINTER, RhooseTAGB
3. CHARLIE COLLYER, Bewdley
3. MEHMED KRUPIĆ, Gazija, Bužim, BiH
SPRPT-Color belt Adults (male) -GB+80
SUNDAY
535
0
RIHARDS MURNIEKS (ABTKD)
1100
0
MATTHEW KELLY (MURCOTT)
Medalists
1. RIHARDS MURNIEKS, Acocks Green / Castle Vale TAGB
2. MATTHEW KELLY, TAGB MURCOTT
3. ----
3. ----
SPRPT-Color belt Over 38 (male) -GB+75
SUNDAY
1101
0
MATTHEW KELLY (MURCOTT)
412
0
OSKAR DOMANSKI (HEREFOR)
Medalists
1. OSKAR DOMANSKI, Hereford
2. MATTHEW KELLY, TAGB MURCOTT
3. ----
3. ----
SPRPT-Black belt 15-17 (male) -65
SATURDAY037
782
0
DYLAN MILNE (WALES)
701
0
ARTEM SHUTOV (FTTR)
257
KIERAN FOWLER (MURCOTT)
SATURDAY049
782
0
DYLAN MILNE (WALES)
257
0
KIERAN FOWLER (MURCOTT)
Medalists
1. DYLAN MILNE, welsh tagb team
2. KIERAN FOWLER, TAGB MURCOTT
3. ARTEM SHUTOV, Federation Traditional taekwon-do Russia (RUSSIA TI)
3. ----
SPRPT-Black belt 15-17 (female) -55
SATURDAY
858
0
SOFEA LEVAN (CWM&PON)
1074
0
HOLLY WHITE (BEDWORT)
255
LILY ROBERTON (MURCOTT)
SATURDAY
1074
0
HOLLY WHITE (BEDWORT)
255
0
LILY ROBERTON (MURCOTT)
Medalists
1. LILY ROBERTON, TAGB MURCOTT
2. HOLLY WHITE, BEDWORTH
3. SOFEA LEVAN, Cwmbran & Pontypool TAGB
3. ----
TULL-Color belt Under 8 (male) -GB
SATURDAY011
107
0
HENRY KELLY (MURCOTT)
1065
0
SAMUEL CYWINSKI (UK)
SATURDAY012
540
0
BENJAMIN MORRIS (CWM&PON)
851
0
LUKA NIKOLIC (NORWAY)
SATURDAY016
1065
0
SAMUEL CYWINSKI (UK)
851
0
LUKA NIKOLIC (NORWAY)
Medalists
1. SAMUEL CYWINSKI, Sheffield
2. LUKA NIKOLIC, Norway TaeKwondo Association
3. HENRY KELLY, TAGB MURCOTT
3. BENJAMIN MORRIS, Cwmbran & Pontypool TAGB
TULL-Color belt 9-12 (male) -R
SATURDAY001
705
0
AZIZ GERFANOV (FTTR)
570
0
FRASER MORGAN (CWM&PON)
SATURDAY002
683
0
TOMOS SHEPPARD (NPTTAGB)
569
0
BRANDON D´AMORE (AGETKD)
SATURDAY003
950
0
FERENC BEZZEG (BAJSANI)
568
0
ARCHIE PATTINSON (MURCOTT)
597
DYLAN FARRELL (ENGLAND)
SATURDAY007
705
0
AZIZ GERFANOV (FTTR)
569
0
BRANDON D´AMORE (AGETKD)
SATURDAY008
568
0
ARCHIE PATTINSON (MURCOTT)
597
0
DYLAN FARRELL (ENGLAND)
SATURDAY013
705
0
AZIZ GERFANOV (FTTR)
568
0
ARCHIE PATTINSON (MURCOTT)
Medalists
1. AZIZ GERFANOV, Federation Traditional taekwon-do Russia (RUSSIA TI)
2. ARCHIE PATTINSON, TAGB MURCOTT
3. BRANDON D´AMORE, Asociación Grupo Escorpio TKD
3. DYLAN FARRELL, Chelmsley TAGB
TULL-Color belt Adults (male) -GB
SUNDAY
579
0
RIHARDS MURNIEKS (ABTKD)
578
0
MATTHEW KELLY (MURCOTT)
Medalists
1. RIHARDS MURNIEKS, Acocks Green / Castle Vale TAGB
2. MATTHEW KELLY, TAGB MURCOTT
3. ----
3. ----
TULL-Color belt Adults (male) -R
SUNDAY
580
0
AMBROSE ONEILL (MURCOTT)
872
0
ADAM KABELIS (MCGOWAN)
SUNDAY
840
0
PAWEL SCIBOR (MCGOWAN)
871
0
PAWEL DUBLINSKI (MCGOWAN)
SUNDAY
580
0
AMBROSE ONEILL (MURCOTT)
840
0
PAWEL SCIBOR (MCGOWAN)
Medalists
1. AMBROSE ONEILL, TAGB MURCOTT
2. PAWEL SCIBOR, Ainslie Park
3. ADAM KABELIS, Ainslie Park
3. PAWEL DUBLINSKI, Ainslie Park
Black belt 15-17 (female) -2. Dan
SATURDAY010
253
0
LILY ROBERTON (MURCOTT)
859
0
SOFEA LEVAN (CWM&PON)
Medalists
1. SOFEA LEVAN, Cwmbran & Pontypool TAGB
2. LILY ROBERTON, TAGB MURCOTT
3. ----
3. ----