Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
European Tae Kwon Do International Championship 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Acocks Green / Castle Vale TAGB
Ady Jones TKD
Ainslie Park
Asociación Grupo Escorpio TKD
BEDWORTH
Bewdley
Birmingham TAGB
Birstall/Batley TAGB
Bradford
Bradford TAGB
Bradford_TAGB
Brighouse TAGB
Bromsgrove tagb
Chelmsley TAGB
club sportif amateur mizrana arts martiaux
Cranbrook and Broadclyst TAGB
CROATIA TI TEAM
Cwmbran & Pontypool TAGB
DARJAY TAGB
Davos
Deeside
Duncan's TKD TAGB
Ebbw Vale TAGB (Wales)
England
England
España GRUPO ESCORPIO
Federation Traditional taekwon-do Russia (RUSSIA TI)
Gazija, Bužim, BiH
GF TKD TAGB
haider martial arts
Hereford
Honiton TAGB
HORANGI Bratislava SVK
INTENSE
ITF TAEKWONDO TEAM OF SERBIA
KBS "ZINO" Bihac
Kilmarnock TAGB
Kingston
Lytham TAGB
Middlewich/northwich TAGB
Netherlands
Newcastle TAGB
NewportTAGB
Nicola Turecek Tae Kwon do
North Hykeham Tae Kwon Do Club
Northwood TAGB
Norway TaeKwondo Association
NOTTINGHAM TAGB
Portishead TAGB
RhooseTAGB
Rhyl - Wales TAGB
Rutherglen TAGB
Scunthorpe TAGB
Sheffield
Sidmouth & Ottery St Mary
Sparta
TABG
Taekwon-Do ITF Sered
TAGB MURCOTT
Team Bajsa
TKD ŠKOLA BRATISLAVA
Uddingston TAGB
Walsall Elite Martial Arts
Warsop/Mansfield TAGB
welsh tagb team
Wirral & Chester
TEŽINE / UZRASTI
SPR-Black belt Under 14 (female) -50
SPR-Black belt Adults (male) -65
SPRPT-Black belt Under 14 (female) -50
SPRPT-Black belt Adults (male) -65
Black belt Under 14 (female) -1. Dan
SPR-Black belt Under 14 (female) -50
SATURDAY027
854
0
JASMIN LEVAN (CWM&PON)
819
0
NATASHA PETTIFER (GF TKD )
Osvajači medalja
1. NATASHA PETTIFER, GF TKD TAGB
2. JASMIN LEVAN, Cwmbran & Pontypool TAGB
3. ----
3. ----
SPR-Black belt Adults (male) -65
SUNDAY
266
0
ANDREW MACDONALD (SCOTAGB)
817
0
JOSHUA SMITH (GF TKD )
SUNDAY
268
0
BILLY PALMER (WALSALL)
755
0
SYLVIAN VAN WIJK (TI-NL)
SUNDAY
266
0
ANDREW MACDONALD (SCOTAGB)
268
0
BILLY PALMER (WALSALL)
Osvajači medalja
1. BILLY PALMER, Walsall Elite Martial Arts
2. ANDREW MACDONALD, Rutherglen TAGB
3. SYLVIAN VAN WIJK, Netherlands
3. JOSHUA SMITH, GF TKD TAGB
SPRPT-Black belt Under 14 (female) -50
SATURDAY042
855
0
JASMIN LEVAN (CWM&PON)
820
0
NATASHA PETTIFER (GF TKD )
Osvajači medalja
1. JASMIN LEVAN, Cwmbran & Pontypool TAGB
2. NATASHA PETTIFER, GF TKD TAGB
3. ----
3. ----
SPRPT-Black belt Adults (male) -65
SUNDAY
818
0
JOSHUA SMITH (GF TKD )
267
0
ANDREW MACDONALD (SCOTAGB)
SUNDAY
269
0
BILLY PALMER (WALSALL)
756
0
SYLVIAN VAN WIJK (TI-NL)
SUNDAY
818
0
JOSHUA SMITH (GF TKD )
269
0
BILLY PALMER (WALSALL)
Osvajači medalja
1. BILLY PALMER, Walsall Elite Martial Arts
2. JOSHUA SMITH, GF TKD TAGB
3. SYLVIAN VAN WIJK, Netherlands
3. ANDREW MACDONALD, Rutherglen TAGB
Black belt Under 14 (female) -1. Dan
SATURDAY
1009
0
EMILY GUNNING (UDDY)
1120
0
NATASHA PETTIFER (GF TKD )
SATURDAY
242
0
SEREN WILLIAMS (DEESIDE)
856
0
JASMIN LEVAN (CWM&PON)
SATURDAY
453
0
MOLLY GUNNING (UDDY)
624
0
EMMA LEACH (W&CTKD)
SATURDAY
678
0
RYLEA LANGFORD (NPTTAGB)
745
0
MARIIA PLUZHNIKOVA (FTTR)
SATURDAY
1120
0
NATASHA PETTIFER (GF TKD )
856
0
JASMIN LEVAN (CWM&PON)
SATURDAY
624
0
EMMA LEACH (W&CTKD)
745
0
MARIIA PLUZHNIKOVA (FTTR)
SATURDAY
856
0
JASMIN LEVAN (CWM&PON)
745
0
MARIIA PLUZHNIKOVA (FTTR)
Osvajači medalja
1. MARIIA PLUZHNIKOVA, Federation Traditional taekwon-do Russia (RUSSIA TI)
2. JASMIN LEVAN, Cwmbran & Pontypool TAGB
3. EMMA LEACH, Wirral & Chester
3. NATASHA PETTIFER, GF TKD TAGB