Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
European Tae Kwon Do International Championship 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Acocks Green / Castle Vale TAGB
Ady Jones TKD
Ainslie Park
Asociación Grupo Escorpio TKD
BEDWORTH
Bewdley
Birmingham TAGB
Birstall/Batley TAGB
Bradford
Bradford TAGB
Bradford_TAGB
Brighouse TAGB
Bromsgrove tagb
Chelmsley TAGB
club sportif amateur mizrana arts martiaux
Cranbrook and Broadclyst TAGB
CROATIA TI TEAM
Cwmbran & Pontypool TAGB
DARJAY TAGB
Davos
Deeside
Duncan's TKD TAGB
Ebbw Vale TAGB (Wales)
England
England
España GRUPO ESCORPIO
Federation Traditional taekwon-do Russia (RUSSIA TI)
Gazija, Bužim, BiH
GF TKD TAGB
haider martial arts
Hereford
Honiton TAGB
HORANGI Bratislava SVK
INTENSE
ITF TAEKWONDO TEAM OF SERBIA
KBS "ZINO" Bihac
Kilmarnock TAGB
Kingston
Lytham TAGB
Middlewich/northwich TAGB
Netherlands
Newcastle TAGB
NewportTAGB
Nicola Turecek Tae Kwon do
North Hykeham Tae Kwon Do Club
Northwood TAGB
Norway TaeKwondo Association
NOTTINGHAM TAGB
Portishead TAGB
RhooseTAGB
Rhyl - Wales TAGB
Rutherglen TAGB
Scunthorpe TAGB
Sheffield
Sidmouth & Ottery St Mary
Sparta
TABG
Taekwon-Do ITF Sered
TAGB MURCOTT
Team Bajsa
TKD ŠKOLA BRATISLAVA
Uddingston TAGB
Walsall Elite Martial Arts
Warsop/Mansfield TAGB
welsh tagb team
Wirral & Chester
TEŽINE / UZRASTI
SPR-Color belt 13-17 (female) -R+60
SPR-Black belt Under 14 (female) -60
SPR-Black belt 15-17 (male) -60
SPR-Black belt Adults (male) -60
SPR-Black belt Adults (male) +85
SPRPT-Black belt Under 14 (female) -60
SPRPT-Black belt 15-17 (male) -60
SPRPT-Black belt Adults (male) -60
SPRPT-Black belt Adults (male) +85
SPRPT-Black belt Over 38 (male) +75
TULL-Color belt 9-12 (female) -R
TULL-Color belt 13-17 (female) -R
Black belt Under 14 (female) -1. Dan
Black belt 15-17 (male) -2. Dan
Black belt Adults (male) -3. Dan
Black belt Over 38 (male) -1.-3. Dan
SPR-Color belt 13-17 (female) -R+60
SATURDAY023
673
0
WIKTORIA ZYGMUNT (W&CTKD)
1003
0
ADNA BEHREM (KBSZINO)
Osvajači medalja
1. ADNA BEHREM, KBS "ZINO" Bihac
2. WIKTORIA ZYGMUNT, Wirral & Chester
3. ----
3. ----
SPR-Black belt Under 14 (female) -60
SATURDAY015
747
0
MARIIA PLUZHNIKOVA (FTTR)
625
0
EMMA LEACH (W&CTKD)
444
EMILY GUNNING (UDDY)
SATURDAY030
747
0
MARIIA PLUZHNIKOVA (FTTR)
444
0
EMILY GUNNING (UDDY)
Osvajači medalja
1. MARIIA PLUZHNIKOVA, Federation Traditional taekwon-do Russia (RUSSIA TI)
2. EMILY GUNNING, Uddingston TAGB
3. EMMA LEACH, Wirral & Chester
3. ----
SPR-Black belt 15-17 (male) -60
SATURDAY016
735
0
MIKHAIL POPOV (FTTR)
943
0
JACK RAPP (JRTKD)
SATURDAY017
668
0
JOSH SHERWEN (W&CTKD)
377
0
BRANDON ELKHUIZEN (TI-NL)
SATURDAY031
735
0
MIKHAIL POPOV (FTTR)
668
0
JOSH SHERWEN (W&CTKD)
Osvajači medalja
1. JOSH SHERWEN, Wirral & Chester
2. MIKHAIL POPOV, Federation Traditional taekwon-do Russia (RUSSIA TI)
3. BRANDON ELKHUIZEN, Netherlands
3. JACK RAPP, Northwood TAGB
SPR-Black belt Adults (male) -60
SUNDAY
374
0
LENNART BLAAUW (TI-NL)
48
0
JUAN CRUZ ABREGO (AGETKD)
130
GLEN EDWARDS (ENG SOL)
SUNDAY
442
0
CONNOR MULGREW (UDDY)
1123
0
BRENDON TASKER (W&CTKD)
64
CAMERON TURNER (WALES)
SUNDAY
374
0
LENNART BLAAUW (TI-NL)
130
0
GLEN EDWARDS (ENG SOL)
SUNDAY
1123
0
BRENDON TASKER (W&CTKD)
64
0
CAMERON TURNER (WALES)
SUNDAY
130
0
GLEN EDWARDS (ENG SOL)
64
0
CAMERON TURNER (WALES)
Osvajači medalja
1. GLEN EDWARDS, England
2. CAMERON TURNER, welsh tagb team
3. LENNART BLAAUW, Netherlands
3. BRENDON TASKER, Wirral & Chester
SPR-Black belt Adults (male) +85
SUNDAY
664
0
IAN EARLE (W&CTKD)
602
0
DENIS NOTYCH (UKRAINE)
80
MIKE PRITCHARD (WALES)
SUNDAY
83
0
TIM CHOW (ENG SOL)
11
0
HACHICHE KHALED (MIZRANA)
300
ALEKSANDAR VREKIC (SRB ITF)
SUNDAY
664
0
IAN EARLE (W&CTKD)
80
0
MIKE PRITCHARD (WALES)
SUNDAY
83
0
TIM CHOW (ENG SOL)
300
0
ALEKSANDAR VREKIC (SRB ITF)
SUNDAY
80
0
MIKE PRITCHARD (WALES)
83
0
TIM CHOW (ENG SOL)
Osvajači medalja
1. TIM CHOW, England
2. MIKE PRITCHARD, welsh tagb team
3. ALEKSANDAR VREKIC, ITF TAEKWONDO TEAM OF SERBIA
3. IAN EARLE, Wirral & Chester
SPRPT-Black belt Under 14 (female) -60
SATURDAY044
445
0
EMILY GUNNING (UDDY)
626
0
EMMA LEACH (W&CTKD)
Osvajači medalja
1. EMILY GUNNING, Uddingston TAGB
2. EMMA LEACH, Wirral & Chester
3. ----
3. ----
SPRPT-Black belt 15-17 (male) -60
SATURDAY035
378
0
BRANDON ELKHUIZEN (TI-NL)
669
0
JOSH SHERWEN (W&CTKD)
SATURDAY036
944
0
JACK RAPP (JRTKD)
734
0
MIKHAIL POPOV (FTTR)
SATURDAY048
669
0
JOSH SHERWEN (W&CTKD)
734
0
MIKHAIL POPOV (FTTR)
Osvajači medalja
1. MIKHAIL POPOV, Federation Traditional taekwon-do Russia (RUSSIA TI)
2. JOSH SHERWEN, Wirral & Chester
3. JACK RAPP, Northwood TAGB
3. BRANDON ELKHUIZEN, Netherlands
SPRPT-Black belt Adults (male) -60
SUNDAY
375
0
LENNART BLAAUW (TI-NL)
634
0
BRENDON TASKER (W&CTKD)
132
GLEN EDWARDS (ENG SOL)
SUNDAY
395
0
JUAN CRUZ ABREGO (AGETKD)
120
0
CAMERON TURNER (WALES)
443
CONNOR MULGREW (UDDY)
SUNDAY
634
0
BRENDON TASKER (W&CTKD)
132
0
GLEN EDWARDS (ENG SOL)
SUNDAY
120
0
CAMERON TURNER (WALES)
443
0
CONNOR MULGREW (UDDY)
SUNDAY
132
0
GLEN EDWARDS (ENG SOL)
443
0
CONNOR MULGREW (UDDY)
Osvajači medalja
1. GLEN EDWARDS, England
2. CONNOR MULGREW, Uddingston TAGB
3. BRENDON TASKER, Wirral & Chester
3. CAMERON TURNER, welsh tagb team
SPRPT-Black belt Adults (male) +85
SUNDAY
126
0
MIKE PRITCHARD (WALES)
1024
0
DENIS NOTYCH (UKRAINE)
665
IAN EARLE (W&CTKD)
1109
TIM CHOW (ENG SOL)
301
ALEKSANDAR VREKIC (SRB ITF)
SUNDAY
126
0
MIKE PRITCHARD (WALES)
665
0
IAN EARLE (W&CTKD)
SUNDAY
1109
0
TIM CHOW (ENG SOL)
301
0
ALEKSANDAR VREKIC (SRB ITF)
SUNDAY
126
0
MIKE PRITCHARD (WALES)
1109
0
TIM CHOW (ENG SOL)
Osvajači medalja
1. TIM CHOW, England
2. MIKE PRITCHARD, welsh tagb team
3. ALEKSANDAR VREKIC, ITF TAEKWONDO TEAM OF SERBIA
3. IAN EARLE, Wirral & Chester
SPRPT-Black belt Over 38 (male) +75
SUNDAY
811
0
FRED JOHANSEN (NORWAY)
392
0
GASTÓN ANDRÉS RUJLIN (AGETKD)
441
BRYAN MULGREW (UDDY)
SUNDAY
913
0
DANIIL GORBUNOV (FTTR)
490
0
VOLODYMYR ISHCHUK (UKRAINE)
641
MIKE SHERWEN (W&CTKD)
SUNDAY
737
0
RUSLAN GILIMSHIN (FTTR)
1048
0
KRUNO JURIĆ (HRV ITF)
134
SCOTT MCMILLAN (KILTAGB)
632
CRAIG SLATER (TAGBKUT)
519
BOB RUSSELL (LYTHAM)
SUNDAY
392
0
GASTÓN ANDRÉS RUJLIN (AGETKD)
441
0
BRYAN MULGREW (UDDY)
SUNDAY
913
0
DANIIL GORBUNOV (FTTR)
641
0
MIKE SHERWEN (W&CTKD)
SUNDAY
1048
0
KRUNO JURIĆ (HRV ITF)
134
0
SCOTT MCMILLAN (KILTAGB)
SUNDAY
632
0
CRAIG SLATER (TAGBKUT)
519
0
BOB RUSSELL (LYTHAM)
SUNDAY
392
0
GASTÓN ANDRÉS RUJLIN (AGETKD)
913
0
DANIIL GORBUNOV (FTTR)
SUNDAY
1048
0
KRUNO JURIĆ (HRV ITF)
632
0
CRAIG SLATER (TAGBKUT)
SUNDAY
913
0
DANIIL GORBUNOV (FTTR)
632
0
CRAIG SLATER (TAGBKUT)
Osvajači medalja
1. CRAIG SLATER, Kingston
2. DANIIL GORBUNOV, Federation Traditional taekwon-do Russia (RUSSIA TI)
3. KRUNO JURIĆ, CROATIA TI TEAM
3. GASTÓN ANDRÉS RUJLIN, Asociación Grupo Escorpio TKD
TULL-Color belt 9-12 (female) -R
SATURDAY005
555
0
ROXY SPILLER (HONITON)
571
0
RUBY RUSSELL (LYTHAM)
675
JOANNA ZYGMUNT (W&CTKD)
SATURDAY006
554
0
LOIS MARLEY (UDDY)
553
0
GEORGIA WILLIAMS (DEESIDE)
552
D'ARCEY JORDAN (CWM&PON)
SATURDAY011
571
0
RUBY RUSSELL (LYTHAM)
675
0
JOANNA ZYGMUNT (W&CTKD)
SATURDAY012
554
0
LOIS MARLEY (UDDY)
552
0
D'ARCEY JORDAN (CWM&PON)
SATURDAY015
571
0
RUBY RUSSELL (LYTHAM)
554
0
LOIS MARLEY (UDDY)
Osvajači medalja
1. LOIS MARLEY, Uddingston TAGB
2. RUBY RUSSELL, Lytham TAGB
3. D'ARCEY JORDAN, Cwmbran & Pontypool TAGB
3. JOANNA ZYGMUNT, Wirral & Chester
TULL-Color belt 13-17 (female) -R
SATURDAY003
549
0
LIBBY MORGAN (CWM&PON)
672
0
WIKTORIA ZYGMUNT (W&CTKD)
SATURDAY004
548
0
SOPHIE MITCHELL (UDDY)
723
0
KATERINA ZORNIKOVA (FTTR)
SATURDAY011
549
0
LIBBY MORGAN (CWM&PON)
548
0
SOPHIE MITCHELL (UDDY)
Osvajači medalja
1. SOPHIE MITCHELL, Uddingston TAGB
2. LIBBY MORGAN, Cwmbran & Pontypool TAGB
3. KATERINA ZORNIKOVA, Federation Traditional taekwon-do Russia (RUSSIA TI)
3. WIKTORIA ZYGMUNT, Wirral & Chester
Black belt Under 14 (female) -1. Dan
SATURDAY
1009
0
EMILY GUNNING (UDDY)
1120
0
NATASHA PETTIFER (GF TKD )
SATURDAY
242
0
SEREN WILLIAMS (DEESIDE)
856
0
JASMIN LEVAN (CWM&PON)
SATURDAY
453
0
MOLLY GUNNING (UDDY)
624
0
EMMA LEACH (W&CTKD)
SATURDAY
678
0
RYLEA LANGFORD (NPTTAGB)
745
0
MARIIA PLUZHNIKOVA (FTTR)
SATURDAY
1120
0
NATASHA PETTIFER (GF TKD )
856
0
JASMIN LEVAN (CWM&PON)
SATURDAY
624
0
EMMA LEACH (W&CTKD)
745
0
MARIIA PLUZHNIKOVA (FTTR)
SATURDAY
856
0
JASMIN LEVAN (CWM&PON)
745
0
MARIIA PLUZHNIKOVA (FTTR)
Osvajači medalja
1. MARIIA PLUZHNIKOVA, Federation Traditional taekwon-do Russia (RUSSIA TI)
2. JASMIN LEVAN, Cwmbran & Pontypool TAGB
3. EMMA LEACH, Wirral & Chester
3. NATASHA PETTIFER, GF TKD TAGB
Black belt 15-17 (male) -2. Dan
SATURDAY005
77
0
LUCA LAMARATTA (WALES)
945
0
JACK RAPP (JRTKD)
639
JOSH SHERWEN (W&CTKD)
SATURDAY012
77
0
LUCA LAMARATTA (WALES)
639
0
JOSH SHERWEN (W&CTKD)
Osvajači medalja
1. LUCA LAMARATTA, welsh tagb team
2. JOSH SHERWEN, Wirral & Chester
3. JACK RAPP, Northwood TAGB
3. ----
Black belt Adults (male) -3. Dan
SUNDAY
635
0
BRENDON TASKER (W&CTKD)
131
0
GLEN EDWARDS (ENG SOL)
895
ALEXANDER PELSIS (BD_TAGB)
81
MIKE PRITCHARD (WALES)
65
CAMERON TURNER (WALES)
SUNDAY
131
0
GLEN EDWARDS (ENG SOL)
895
0
ALEXANDER PELSIS (BD_TAGB)
SUNDAY
81
0
MIKE PRITCHARD (WALES)
65
0
CAMERON TURNER (WALES)
SUNDAY
131
0
GLEN EDWARDS (ENG SOL)
81
0
MIKE PRITCHARD (WALES)
Osvajači medalja
1. GLEN EDWARDS, England
2. MIKE PRITCHARD, welsh tagb team
3. ALEXANDER PELSIS, Bradford_TAGB
3. CAMERON TURNER, welsh tagb team
Black belt Over 38 (male) -1.-3. Dan
SUNDAY
520
0
BOB RUSSELL (LYTHAM)
14
0
HAMMAMI FATAH (MIZRANA)
373
PATRICK VAN WIJK (TI-NL)
644
MIKE SHERWEN (W&CTKD)
1059
ALEKSANDR TUGBAEV (FTTR)
SUNDAY
296
0
CHRIS RAYMENT-BISHOP (BEWDLEY)
16
0
HAMMOUDI ABDENNOUR (MIZRANA)
465
STEFAN PFISTER (DAVOS)
619
LEE GRIFFIN (CWM&PON)
812
FRED JOHANSEN (NORWAY)
SUNDAY
520
0
BOB RUSSELL (LYTHAM)
373
0
PATRICK VAN WIJK (TI-NL)
SUNDAY
644
0
MIKE SHERWEN (W&CTKD)
1059
0
ALEKSANDR TUGBAEV (FTTR)
SUNDAY
296
0
CHRIS RAYMENT-BISHOP (BEWDLEY)
465
0
STEFAN PFISTER (DAVOS)
SUNDAY
619
0
LEE GRIFFIN (CWM&PON)
812
0
FRED JOHANSEN (NORWAY)
SUNDAY
373
0
PATRICK VAN WIJK (TI-NL)
644
0
MIKE SHERWEN (W&CTKD)
SUNDAY
296
0
CHRIS RAYMENT-BISHOP (BEWDLEY)
619
0
LEE GRIFFIN (CWM&PON)
SUNDAY
644
0
MIKE SHERWEN (W&CTKD)
296
0
CHRIS RAYMENT-BISHOP (BEWDLEY)
Osvajači medalja
1. CHRIS RAYMENT-BISHOP, Bewdley
2. MIKE SHERWEN, Wirral & Chester
3. LEE GRIFFIN, Cwmbran & Pontypool TAGB
3. PATRICK VAN WIJK, Netherlands