Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
European Tae Kwon Do International Championship 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Acocks Green / Castle Vale TAGB
Ady Jones TKD
Ainslie Park
Asociación Grupo Escorpio TKD
BEDWORTH
Bewdley
Birmingham TAGB
Birstall/Batley TAGB
Bradford
Bradford TAGB
Bradford_TAGB
Brighouse TAGB
Bromsgrove tagb
Chelmsley TAGB
club sportif amateur mizrana arts martiaux
Cranbrook and Broadclyst TAGB
CROATIA TI TEAM
Cwmbran & Pontypool TAGB
DARJAY TAGB
Davos
Deeside
Duncan's TKD TAGB
Ebbw Vale TAGB (Wales)
England
England
España GRUPO ESCORPIO
Federation Traditional taekwon-do Russia (RUSSIA TI)
Gazija, Bužim, BiH
GF TKD TAGB
haider martial arts
Hereford
Honiton TAGB
HORANGI Bratislava SVK
INTENSE
ITF TAEKWONDO TEAM OF SERBIA
KBS "ZINO" Bihac
Kilmarnock TAGB
Kingston
Lytham TAGB
Middlewich/northwich TAGB
Netherlands
Newcastle TAGB
NewportTAGB
Nicola Turecek Tae Kwon do
North Hykeham Tae Kwon Do Club
Northwood TAGB
Norway TaeKwondo Association
NOTTINGHAM TAGB
Portishead TAGB
RhooseTAGB
Rhyl - Wales TAGB
Rutherglen TAGB
Scunthorpe TAGB
Sheffield
Sidmouth & Ottery St Mary
Sparta
TABG
Taekwon-Do ITF Sered
TAGB MURCOTT
Team Bajsa
TKD ŠKOLA BRATISLAVA
Uddingston TAGB
Walsall Elite Martial Arts
Warsop/Mansfield TAGB
welsh tagb team
Wirral & Chester
TEŽINE / UZRASTI
SPR-Color belt Under 12 (male) -BR-45
SPR-Color belt Under 12 (female) -YG-40
TULL-Color belt 9-12 (male) -R
TULL-Color belt 9-12 (female) -WY
TULL-Color belt 9-12 (female) -GB
Black belt Adults (male) -1. Dan
Black belt Adults (female) -1. Dan
SPR-Color belt Under 12 (male) -BR-45
SATURDAY018
962
0
ANIS ĆORDIĆ (GAZIJA)
951
0
FERENC BEZZEG (BAJSANI)
94
BRANDON D´AMORE (AGETKD)
SATURDAY030
962
0
ANIS ĆORDIĆ (GAZIJA)
94
0
BRANDON D´AMORE (AGETKD)
Osvajači medalja
1. ANIS ĆORDIĆ, Gazija, Bužim, BiH
2. BRANDON D´AMORE, Asociación Grupo Escorpio TKD
3. FERENC BEZZEG, Team Bajsa
3. ----
SPR-Color belt Under 12 (female) -YG-40
SATURDAY026
952
0
SARA FABIJANOVIC (BAJSANI)
217
0
SIMONA PRIVAROVA (BRATISL)
Osvajači medalja
1. SIMONA PRIVAROVA, TKD ŠKOLA BRATISLAVA
2. SARA FABIJANOVIC, Team Bajsa
3. ----
3. ----
TULL-Color belt 9-12 (male) -R
SATURDAY001
705
0
AZIZ GERFANOV (FTTR)
570
0
FRASER MORGAN (CWM&PON)
SATURDAY002
683
0
TOMOS SHEPPARD (NPTTAGB)
569
0
BRANDON D´AMORE (AGETKD)
SATURDAY003
950
0
FERENC BEZZEG (BAJSANI)
568
0
ARCHIE PATTINSON (MURCOTT)
597
DYLAN FARRELL (ENGLAND)
SATURDAY007
705
0
AZIZ GERFANOV (FTTR)
569
0
BRANDON D´AMORE (AGETKD)
SATURDAY008
568
0
ARCHIE PATTINSON (MURCOTT)
597
0
DYLAN FARRELL (ENGLAND)
SATURDAY013
705
0
AZIZ GERFANOV (FTTR)
568
0
ARCHIE PATTINSON (MURCOTT)
Osvajači medalja
1. AZIZ GERFANOV, Federation Traditional taekwon-do Russia (RUSSIA TI)
2. ARCHIE PATTINSON, TAGB MURCOTT
3. BRANDON D´AMORE, Asociación Grupo Escorpio TKD
3. DYLAN FARRELL, Chelmsley TAGB
TULL-Color belt 9-12 (female) -WY
SATURDAY004
894
0
LUCIA LAKATOŠOVÁ (SERED)
685
0
AISHA GERFANOVA (FTTR)
949
LENA TRAJKOVIC (BAJSANI)
556
LENKA LIŠKOVA (BRATISL)
984
AMINA EMINIĆ (GAZIJA)
SATURDAY009
685
0
AISHA GERFANOVA (FTTR)
949
0
LENA TRAJKOVIC (BAJSANI)
SATURDAY010
556
0
LENKA LIŠKOVA (BRATISL)
984
0
AMINA EMINIĆ (GAZIJA)
SATURDAY014
685
0
AISHA GERFANOVA (FTTR)
984
0
AMINA EMINIĆ (GAZIJA)
Osvajači medalja
1. AISHA GERFANOVA, Federation Traditional taekwon-do Russia (RUSSIA TI)
2. AMINA EMINIĆ, Gazija, Bužim, BiH
3. LENA TRAJKOVIC, Team Bajsa
3. LENKA LIŠKOVA, TKD ŠKOLA BRATISLAVA
TULL-Color belt 9-12 (female) -GB
SATURDAY003
910
0
VALERIIA MIKHAILOVA (FTTR)
957
0
LORENA BORENOVIC (BAJSANI)
SATURDAY004
1066
0
SOPHIE CYWINSKA (UK)
892
0
MICHAELA ŠULÁKOVÁ (SERED)
SATURDAY005
667
0
NANCY DELAFAILLE (GEMINI)
557
0
SIMONA PRIVAROVA (BRATISL)
953
SARA FABIJANOVIC (BAJSANI)
SATURDAY008
910
0
VALERIIA MIKHAILOVA (FTTR)
892
0
MICHAELA ŠULÁKOVÁ (SERED)
SATURDAY009
557
0
SIMONA PRIVAROVA (BRATISL)
953
0
SARA FABIJANOVIC (BAJSANI)
SATURDAY012
892
0
MICHAELA ŠULÁKOVÁ (SERED)
557
0
SIMONA PRIVAROVA (BRATISL)
Osvajači medalja
1. MICHAELA ŠULÁKOVÁ, Taekwon-Do ITF Sered
2. SIMONA PRIVAROVA, TKD ŠKOLA BRATISLAVA
3. VALERIIA MIKHAILOVA, Federation Traditional taekwon-do Russia (RUSSIA TI)
3. SARA FABIJANOVIC, Team Bajsa
Black belt Adults (male) -1. Dan
SUNDAY
955
0
BOJAN ZORIC (BAJSANI)
774
0
SEBASTIÁN LENCINAS SIEBERT (AGETKD)
SUNDAY
68
0
KIERAN SULLIVAN (WALES)
51
0
LAUTARO YOEL GONZALEZ (AGETKD)
SUNDAY
376
0
LENNART BLAAUW (TI-NL)
49
0
JUAN CRUZ ABREGO (AGETKD)
SUNDAY
272
0
TONY GIBSON (NHTKD)
868
0
JURAJ ĎURAČKA (SERED)
SUNDAY
774
0
SEBASTIÁN LENCINAS SIEBERT (AGETKD)
51
0
LAUTARO YOEL GONZALEZ (AGETKD)
SUNDAY
49
0
JUAN CRUZ ABREGO (AGETKD)
868
0
JURAJ ĎURAČKA (SERED)
SUNDAY
51
0
LAUTARO YOEL GONZALEZ (AGETKD)
49
0
JUAN CRUZ ABREGO (AGETKD)
Osvajači medalja
1. LAUTARO YOEL GONZALEZ, Asociación Grupo Escorpio TKD
2. JUAN CRUZ ABREGO, Asociación Grupo Escorpio TKD
3. SEBASTIÁN LENCINAS SIEBERT, Asociación Grupo Escorpio TKD
3. JURAJ ĎURAČKA, Taekwon-Do ITF Sered
Black belt Adults (female) -1. Dan
SUNDAY
74
0
RHIAN COOMBES (WALES)
46
0
JAEL ALEJANDRA LOPEZ ORIGLIO (AGETKD)
SUNDAY
1069
0
YVONNE SAVAGE (WARSOP)
958
0
MARIJANA STOJAKOVIC (BAJSANI)
SUNDAY
74
0
RHIAN COOMBES (WALES)
1069
0
YVONNE SAVAGE (WARSOP)
Osvajači medalja
1. RHIAN COOMBES, welsh tagb team
2. YVONNE SAVAGE, Warsop/Mansfield TAGB
3. JAEL ALEJANDRA LOPEZ ORIGLIO, Asociación Grupo Escorpio TKD
3. MARIJANA STOJAKOVIC, Team Bajsa