Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
European Tae Kwon Do International Championship 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Acocks Green / Castle Vale TAGB
Ady Jones TKD
Ainslie Park
Asociación Grupo Escorpio TKD
BEDWORTH
Bewdley
Birmingham TAGB
Birstall/Batley TAGB
Bradford
Bradford TAGB
Bradford_TAGB
Brighouse TAGB
Bromsgrove tagb
Chelmsley TAGB
club sportif amateur mizrana arts martiaux
Cranbrook and Broadclyst TAGB
CROATIA TI TEAM
Cwmbran & Pontypool TAGB
DARJAY TAGB
Davos
Deeside
Duncan's TKD TAGB
Ebbw Vale TAGB (Wales)
England
England
España GRUPO ESCORPIO
Federation Traditional taekwon-do Russia (RUSSIA TI)
Gazija, Bužim, BiH
GF TKD TAGB
haider martial arts
Hereford
Honiton TAGB
HORANGI Bratislava SVK
INTENSE
ITF TAEKWONDO TEAM OF SERBIA
KBS "ZINO" Bihac
Kilmarnock TAGB
Kingston
Lytham TAGB
Middlewich/northwich TAGB
Netherlands
Newcastle TAGB
NewportTAGB
Nicola Turecek Tae Kwon do
North Hykeham Tae Kwon Do Club
Northwood TAGB
Norway TaeKwondo Association
NOTTINGHAM TAGB
Portishead TAGB
RhooseTAGB
Rhyl - Wales TAGB
Rutherglen TAGB
Scunthorpe TAGB
Sheffield
Sidmouth & Ottery St Mary
Sparta
TABG
Taekwon-Do ITF Sered
TAGB MURCOTT
Team Bajsa
TKD ŠKOLA BRATISLAVA
Uddingston TAGB
Walsall Elite Martial Arts
Warsop/Mansfield TAGB
welsh tagb team
Wirral & Chester
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
SPR-Color belt 6-9 years (male)- CHIL-30
SPR-Color belt Under 12 (male) -YG-50
SPR-Color belt Under 12 (male) -BR-40
SPR-Color belt Under 12 (male) -BR-45
SPR-Color belt Under 12 (female) -YG-45
SPR-Color belt 13-17 (male) -GB-45
SPR-Color belt 13-17 (female) -WY-40
SPR-Color belt 13-17 (female) -GB-50
SPR-Color belt 13-17 (female) -GB-60
SPR-Black belt Adults (female) -50
SPR-Black belt Adults (female) -65
SPRPT-Color belt Under 12 (male) -BR-40
SPRPT-Black belt Adults (female) -50
TULL-Color belt 9-12 (male) -WY
TULL-Color belt 9-12 (male) -GB
TULL-Color belt 9-12 (female) -WY
TULL-Color belt 13-17 (male) -GB
TULL-Color belt 13-17 (female) -WY
TULL-Color belt 13-17 (female) -GB
Black belt Adults (female) -2. Dan
SPR-Color belt 6-9 years (male)- CHIL-30
1085
AMIR NAZMIEV (FTTR)
849
IVAN LAKHMAN (UKRAINE)
SATURDAY016
1038
0
EMIL MUJKIĆ (HRV ITF)
399
0
CALLUM SULLIVAN (CWM&PON)
497
ZAKHAR KOVALCHUK (UKRAINE)
SATURDAY017
960
0
AMAR BEGOVIĆ (GAZIJA)
538
0
OLIVER MORRIS (CWM&PON)
SATURDAY015
471
0
KOSTIANTYN СHAIKOVSKYI (UKRAINE)
183
0
JURAJ HRBAL (BRATISL)
483
YEHOR ILCHENKO (UKRAINE)
496
SERHII RYBACHOK (UKRAINE)
SATURDAY022
1085
0
AMIR NAZMIEV (FTTR)
849
0
IVAN LAKHMAN (UKRAINE)
SATURDAY023
1038
0
EMIL MUJKIĆ (HRV ITF)
497
0
ZAKHAR KOVALCHUK (UKRAINE)
SATURDAY024
960
0
AMAR BEGOVIĆ (GAZIJA)
183
0
JURAJ HRBAL (BRATISL)
SATURDAY025
483
0
YEHOR ILCHENKO (UKRAINE)
496
0
SERHII RYBACHOK (UKRAINE)
SATURDAY028
849
0
IVAN LAKHMAN (UKRAINE)
1038
0
EMIL MUJKIĆ (HRV ITF)
SATURDAY029
960
0
AMAR BEGOVIĆ (GAZIJA)
483
0
YEHOR ILCHENKO (UKRAINE)
SATURDAY031
1038
0
EMIL MUJKIĆ (HRV ITF)
960
0
AMAR BEGOVIĆ (GAZIJA)
Medalists
1. AMAR BEGOVIĆ, Gazija, Bužim, BiH
2. EMIL MUJKIĆ, CROATIA TI TEAM
3. YEHOR ILCHENKO, Sparta
3. IVAN LAKHMAN, Sparta