Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
ITF TAEKWON-DO PRVENSTVO HRVATSKE 2022
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Sparring - Ml. kadeti
Sparring - Ml. kadetkinje
Sparring - St. kadeti
Sparring - St. kadetkinje
Sparring - Juniori
Sparring - Juniorke
Sparring - Seniori
Sparring - Seniorke
Forme - Ml. kadeti
Forme - Ml. kadetkinje
Forme - St. kadeti
Forme - St. kadetkinje
Forme - Juniori
Forme - Juniorke
Forme - Seniori
TEŽINE / UZRASTI
Stariji kadeti -35
Stariji kadeti -40
Stariji kadeti -45
Stariji kadeti -50
Stariji kadeti -55
Stariji kadeti -60
Stariji kadeti +60
Stariji kadeti -35
3001
146
0
KARLO VIŠNJIĆ (VODICE)
264
0
NARDO ŠKUGOR (VODICE)
Osvajači medalja
1. KARLO VIŠNJIĆ, HBD Vodice
2. NARDO ŠKUGOR, HBD Vodice
3. ----
3. ----
Stariji kadeti -40
3005
247
0
NOA ŠVEGER (BUZET)
142
0
LEO MARIN (VODICE)
3002
247
0
NOA ŠVEGER (BUZET)
73
0
DAVID VRETENAR (ISTRA)
142
LEO MARIN (VODICE)
49
FILIP TOMAŠIĆ (RIJEKA)
165
ROBERT ŠUMANOVAC (ZRINSKI)
3003
73
0
DAVID VRETENAR (ISTRA)
142
0
LEO MARIN (VODICE)
3004
49
0
FILIP TOMAŠIĆ (RIJEKA)
165
0
ROBERT ŠUMANOVAC (ZRINSKI)
3007
73
0
DAVID VRETENAR (ISTRA)
49
0
FILIP TOMAŠIĆ (RIJEKA)
165
ROBERT ŠUMANOVAC (ZRINSKI)
Osvajači medalja
1. DAVID VRETENAR, Istra - Pula
2. FILIP TOMAŠIĆ, RIJEKA
3. NOA ŠVEGER, Buzet
3. ROBERT ŠUMANOVAC, Zrinski Bošnjaci
Stariji kadeti -45
3008
17
0
FILIP MIGLES (FORMA)
34
0
IVAN PAIĆ (FORMA)
Osvajači medalja
1. FILIP MIGLES, FORMA
2. IVAN PAIĆ, FORMA
3. ----
3. ----
Stariji kadeti -50
3009
143
0
TOMA BABIĆ (VODICE)
106
0
PATRICK PETRIĆ (ISTRA)
Osvajači medalja
1. PATRICK PETRIĆ, Istra - Pula
2. TOMA BABIĆ, HBD Vodice
3. ----
3. ----
Stariji kadeti -55
3010
71
0
BORNA ŠARIĆ (ISTRA)
81
0
MARIN VULETIĆ (ISTRA)
Osvajači medalja
1. BORNA ŠARIĆ, Istra - Pula
2. MARIN VULETIĆ, Istra - Pula
3. ----
3. ----
Stariji kadeti -60
3011
221
0
GABRIJEL JUKIĆ (SOKOLGR)
196
0
IVAN ZUBAK (SOKOLGR)
Osvajači medalja
1. GABRIJEL JUKIĆ, Sokol Gradište
2. IVAN ZUBAK, Sokol Gradište
3. ----
3. ----
Stariji kadeti +60
3012
124
0
ANTONIO DIZDAREVIĆ (FORMA)
125
0
DOMAGOJ TOKIĆ (FORMA)
Osvajači medalja
1. DOMAGOJ TOKIĆ, FORMA
2. ANTONIO DIZDAREVIĆ, FORMA
3. ----
3. ----