Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
ITF TAEKWON-DO PRVENSTVO HRVATSKE 2022
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Buzet
FORMA
Futura Medulin
HBD Vodice
Istra - Pula
RIJEKA
Sokol Gradište
SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
TITKD ALFA BROD
Zrinski Bošnjaci
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -38
Mlađi kadeti +42
Stariji kadeti -60
Starije kadetkinje -40
Starije kadetkinje -50
Juniori -57
Juniori -63
Juniorke +70
Mlađi kadeti - Žuti 8.,7. kup
Mlađi kadeti - Zeleni 6.,5. kup
Mlađe kadetkinje - Žuti 8.,7. kup
Stariji kadeti - Žuti 8.,7. kup
Stariji kadeti - Plavi 4.,3. kup
Starije kadetkinje - Plavi 4.,3. kup
Starije kadetkinje - Crveni 2.,1. kup
Juniori - Žuti 8.,7. kup
Juniori - Plavi 4.,3. kup
Juniorke - Plavi 4.,3. kup
Mlađe kadetkinje - Žuti 8.,7. kup
A
48
0
ENEA FURLAN HORVAT (RIJEKA)
32
0
KATJA IVEZIĆ (FORMA)
A
48
0
ENEA FURLAN HORVAT (RIJEKA)
199
0
TARA BOŽIĆ (SOKOL V)
A016
199
0
TARA BOŽIĆ (SOKOL V)
25
0
MAŠA ČAJKO (FORMA)
188
MIA MARIA TRLIN (SOKOLGR)
A017
131
0
EVELIN LAZARIĆ (FUTMED)
48
0
ENEA FURLAN HORVAT (RIJEKA)
32
KATJA IVEZIĆ (FORMA)
A018
212
0
EVA LUCIJA FALETAR (SOKOL V)
244
0
LARISA KNEŽEVIĆ (BUZET)
29
SARA STEVANOVIĆ (FORMA)
132
SAŠA OSTOJIĆ (FUTMED)
153
NINA IVAS (VODICE)
A019
199
0
TARA BOŽIĆ (SOKOL V)
188
0
MIA MARIA TRLIN (SOKOLGR)
A020
131
0
EVELIN LAZARIĆ (FUTMED)
32
0
KATJA IVEZIĆ (FORMA)
A021
212
0
EVA LUCIJA FALETAR (SOKOL V)
29
0
SARA STEVANOVIĆ (FORMA)
A022
132
0
SAŠA OSTOJIĆ (FUTMED)
153
0
NINA IVAS (VODICE)
A023
199
0
TARA BOŽIĆ (SOKOL V)
131
0
EVELIN LAZARIĆ (FUTMED)
A024
212
0
EVA LUCIJA FALETAR (SOKOL V)
153
0
NINA IVAS (VODICE)
A025
131
0
EVELIN LAZARIĆ (FUTMED)
212
0
EVA LUCIJA FALETAR (SOKOL V)
A
29
0
SARA STEVANOVIĆ (FORMA)
244
0
LARISA KNEŽEVIĆ (BUZET)
A
153
0
NINA IVAS (VODICE)
244
0
LARISA KNEŽEVIĆ (BUZET)
Medalists
1. EVA LUCIJA FALETAR, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
2. EVELIN LAZARIĆ, Futura Medulin
3. TARA BOŽIĆ, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
3. NINA IVAS, HBD Vodice