Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
ITF TAEKWON-DO PRVENSTVO HRVATSKE 2022
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Buzet
FORMA
Futura Medulin
HBD Vodice
Istra - Pula
RIJEKA
Sokol Gradište
SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
TITKD ALFA BROD
Zrinski Bošnjaci
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -34
Mlađi kadeti -38
Mlađi kadeti +42
Stariji kadeti -40
Stariji kadeti -50
Stariji kadeti -55
Juniori -51
Juniori -57
Juniori -63
Juniori -69
Juniori +75
Juniorke -64
Seniori +85
Seniorke -75
Mlađi kadeti - Žuti 8.,7. kup
Mlađi kadeti - Plavi 4.,3. kup
Mlađi kadeti - Crveni 2.,1. kup
Stariji kadeti - Plavi 4.,3. kup
Stariji kadeti - Crveni 2.,1. kup
Starije kadetkinje - Žuti 8.,7. kup
Juniori - Crveni 2.,1. kup
Juniori - Crni 1.dan
Juniorke - Crni 1.dan
Seniori - Crveni 2.,1. kup
Mlađi kadeti -30
1001
110
0
DAMJAN DEVIĆ (ISTRA)
133
0
ANDRIJA ERCEGOVIĆ KRANJAC (VODICE)
1002
100
0
NIKO STOJKOVSKI (ISTRA)
16
0
MIHAEL VLAKUTIN (FUTMED)
1003
133
0
ANDRIJA ERCEGOVIĆ KRANJAC (VODICE)
100
0
NIKO STOJKOVSKI (ISTRA)
Osvajači medalja
1. NIKO STOJKOVSKI, Istra - Pula
2. ANDRIJA ERCEGOVIĆ KRANJAC, HBD Vodice
3. MIHAEL VLAKUTIN, Futura Medulin
3. DAMJAN DEVIĆ, Istra - Pula
Mlađi kadeti -34
1004
139
0
ŠIME ŠTEFANAC (VODICE)
79
0
LUKA GRABAR (ISTRA)
1005
137
0
NARDO MARELIĆ (VODICE)
120
0
LIAM CVITIĆ (ISTRA)
1006
79
0
LUKA GRABAR (ISTRA)
137
0
NARDO MARELIĆ (VODICE)
Osvajači medalja
1. LUKA GRABAR, Istra - Pula
2. NARDO MARELIĆ, HBD Vodice
3. ŠIME ŠTEFANAC, HBD Vodice
3. LIAM CVITIĆ, Istra - Pula
Mlađi kadeti -38
1007
272
0
SEBASTIJAN ŠTAJDOHAR (SOKOLGR)
98
0
TIN PETRIĆ (ISTRA)
94
VITO LAZARIĆ (ISTRA)
1008
98
0
TIN PETRIĆ (ISTRA)
94
0
VITO LAZARIĆ (ISTRA)
Osvajači medalja
1. VITO LAZARIĆ, Istra - Pula
2. TIN PETRIĆ, Istra - Pula
3. SEBASTIJAN ŠTAJDOHAR, Sokol Gradište
3. ----
Mlađi kadeti +42
1013
147
0
ROKO VIŠNJIĆ (VODICE)
187
0
ANTONIO BABIĆ (SOKOLGR)
1009
147
0
ROKO VIŠNJIĆ (VODICE)
111
0
NIKO DEVIĆ (ISTRA)
187
ANTONIO BABIĆ (SOKOLGR)
1010
61
0
ROMAN DODIK (RIJEKA)
251
0
SIMON MIKOLAVČIĆ (BUZET)
183
MATEJ PETROVIĆ (SOKOLGR)
1011
111
0
NIKO DEVIĆ (ISTRA)
187
0
ANTONIO BABIĆ (SOKOLGR)
1012
61
0
ROMAN DODIK (RIJEKA)
183
0
MATEJ PETROVIĆ (SOKOLGR)
1015
111
0
NIKO DEVIĆ (ISTRA)
61
0
ROMAN DODIK (RIJEKA)
1014
183
0
MATEJ PETROVIĆ (SOKOLGR)
251
0
SIMON MIKOLAVČIĆ (BUZET)
Osvajači medalja
1. NIKO DEVIĆ, Istra - Pula
2. ROMAN DODIK, RIJEKA
3. ANTONIO BABIĆ, Sokol Gradište
3. MATEJ PETROVIĆ, Sokol Gradište
Stariji kadeti -40
3005
247
0
NOA ŠVEGER (BUZET)
142
0
LEO MARIN (VODICE)
3002
247
0
NOA ŠVEGER (BUZET)
73
0
DAVID VRETENAR (ISTRA)
142
LEO MARIN (VODICE)
49
FILIP TOMAŠIĆ (RIJEKA)
165
ROBERT ŠUMANOVAC (ZRINSKI)
3003
73
0
DAVID VRETENAR (ISTRA)
142
0
LEO MARIN (VODICE)
3004
49
0
FILIP TOMAŠIĆ (RIJEKA)
165
0
ROBERT ŠUMANOVAC (ZRINSKI)
3007
73
0
DAVID VRETENAR (ISTRA)
49
0
FILIP TOMAŠIĆ (RIJEKA)
165
ROBERT ŠUMANOVAC (ZRINSKI)
Osvajači medalja
1. DAVID VRETENAR, Istra - Pula
2. FILIP TOMAŠIĆ, RIJEKA
3. NOA ŠVEGER, Buzet
3. ROBERT ŠUMANOVAC, Zrinski Bošnjaci
Stariji kadeti -50
3009
143
0
TOMA BABIĆ (VODICE)
106
0
PATRICK PETRIĆ (ISTRA)
Osvajači medalja
1. PATRICK PETRIĆ, Istra - Pula
2. TOMA BABIĆ, HBD Vodice
3. ----
3. ----
Stariji kadeti -55
3010
71
0
BORNA ŠARIĆ (ISTRA)
81
0
MARIN VULETIĆ (ISTRA)
Osvajači medalja
1. BORNA ŠARIĆ, Istra - Pula
2. MARIN VULETIĆ, Istra - Pula
3. ----
3. ----
Juniori -51
2006
76
0
IVAN UDOVIĆ (ISTRA)
173
0
LEON ŽAJGAR (ALFA)
Osvajači medalja
1. LEON ŽAJGAR, TITKD ALFA BROD
2. IVAN UDOVIĆ, Istra - Pula
3. ----
3. ----
Juniori -57
2007
96
0
SANDI STENTA (ISTRA)
86
0
MATAN KATALINIĆ (ISTRA)
2008
92
0
NOA JAKLIN (ISTRA)
273
0
BORNA PAVLOVIĆ (SOKOLGR)
2009
86
0
MATAN KATALINIĆ (ISTRA)
92
0
NOA JAKLIN (ISTRA)
Osvajači medalja
1. MATAN KATALINIĆ, Istra - Pula
2. NOA JAKLIN, Istra - Pula
3. SANDI STENTA, Istra - Pula
3. BORNA PAVLOVIĆ, Sokol Gradište
Juniori -63
274
LEON JOVANOVAC (SOKOLGR)
2019
274
0
LEON JOVANOVAC (SOKOLGR)
89
0
MORIS TRBULIN (ISTRA)
2010
275
0
FRANJO JOVANOVAC (SOKOLGR)
89
0
MORIS TRBULIN (ISTRA)
15
LEONARD TERLEVIĆ (FUTMED)
274
LEON JOVANOVAC (SOKOLGR)
51
KARLO KATINIĆ (RIJEKA)
211
EMANUEL PARAŠILOVAC (SOKOLGR)
136
MARINO STORIĆ (VODICE)
222
MATEJ VARGA (SOKOL V)
55
MATEJ SARVAŠ (RIJEKA)
2011
89
0
MORIS TRBULIN (ISTRA)
15
0
LEONARD TERLEVIĆ (FUTMED)
2012
274
0
LEON JOVANOVAC (SOKOLGR)
51
0
KARLO KATINIĆ (RIJEKA)
2013
211
0
EMANUEL PARAŠILOVAC (SOKOLGR)
136
0
MARINO STORIĆ (VODICE)
2014
222
0
MATEJ VARGA (SOKOL V)
55
0
MATEJ SARVAŠ (RIJEKA)
2015
89
0
MORIS TRBULIN (ISTRA)
51
0
KARLO KATINIĆ (RIJEKA)
2016
136
0
MARINO STORIĆ (VODICE)
55
0
MATEJ SARVAŠ (RIJEKA)
2021
51
0
KARLO KATINIĆ (RIJEKA)
55
0
MATEJ SARVAŠ (RIJEKA)
222
MATEJ VARGA (SOKOL V)
2020
136
0
MARINO STORIĆ (VODICE)
222
0
MATEJ VARGA (SOKOL V)
Osvajači medalja
1. MATEJ SARVAŠ, RIJEKA
2. KARLO KATINIĆ, RIJEKA
3. MORIS TRBULIN, Istra - Pula
3. MATEJ VARGA, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
Juniori -69
1022
87
0
MICHAEL STENTA (ISTRA)
203
0
JOSIP UDOVIČIĆ (SOKOL V)
Osvajači medalja
1. MICHAEL STENTA, Istra - Pula
2. JOSIP UDOVIČIĆ, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
3. ----
3. ----
Juniori +75
1023
77
0
IVANO ČELIĆ (ISTRA)
159
0
ILIJA JEMRIĆ (ZRINSKI)
1024
174
0
STJEPAN ANDRIĆ (ALFA)
135
0
DINO IVAS (VODICE)
1025
77
0
IVANO ČELIĆ (ISTRA)
174
0
STJEPAN ANDRIĆ (ALFA)
Osvajači medalja
1. IVANO ČELIĆ, Istra - Pula
2. STJEPAN ANDRIĆ, TITKD ALFA BROD
3. ILIJA JEMRIĆ, Zrinski Bošnjaci
3. DINO IVAS, HBD Vodice
Juniorke -64
2036
84
0
MARTINA GRABAR (ISTRA)
38
0
ANAI RAŽNJEVIĆ (RIJEKA)
Osvajači medalja
1. ANAI RAŽNJEVIĆ, RIJEKA
2. MARTINA GRABAR, Istra - Pula
3. ----
3. ----
Seniori +85
2004
35
0
EMANUEL PASTUOVIĆ (FORMA)
74
0
DEAN VIRAG (ISTRA)
Osvajači medalja
1. DEAN VIRAG, Istra - Pula
2. EMANUEL PASTUOVIĆ, FORMA
3. ----
3. ----
Seniorke -75
2005
240
0
KRISTINA BERNOBIĆ (BUZET)
279
0
ELIZABETA CRNKOVIĆ (ISTRA)
Osvajači medalja
1. ELIZABETA CRNKOVIĆ, Istra - Pula
2. KRISTINA BERNOBIĆ, Buzet
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti - Žuti 8.,7. kup
A
190
0
SEBASTIJAN ŠTAJDOHAR (SOKOLGR)
28
0
IVAN PAIĆ KAREGA (FORMA)
A
28
0
IVAN PAIĆ KAREGA (FORMA)
99
0
LIAM CVITIĆ (ISTRA)
A001
190
0
SEBASTIJAN ŠTAJDOHAR (SOKOLGR)
101
0
NIKO DEVIĆ (ISTRA)
28
IVAN PAIĆ KAREGA (FORMA)
148
ANDRIJA ERCEGOVIĆ KRANJAC (VODICE)
99
LIAM CVITIĆ (ISTRA)
154
ROKO VIŠNJIĆ (VODICE)
31
ANTONIO MUSTAF (FORMA)
30
VITO PAIĆ (FORMA)
103
DAMJAN DEVIĆ (ISTRA)
A005
101
0
NIKO DEVIĆ (ISTRA)
28
0
IVAN PAIĆ KAREGA (FORMA)
A002
148
0
ANDRIJA ERCEGOVIĆ KRANJAC (VODICE)
99
0
LIAM CVITIĆ (ISTRA)
A003
154
0
ROKO VIŠNJIĆ (VODICE)
31
0
ANTONIO MUSTAF (FORMA)
A004
30
0
VITO PAIĆ (FORMA)
103
0
DAMJAN DEVIĆ (ISTRA)
A007
101
0
NIKO DEVIĆ (ISTRA)
99
0
LIAM CVITIĆ (ISTRA)
A006
31
0
ANTONIO MUSTAF (FORMA)
30
0
VITO PAIĆ (FORMA)
A008
101
0
NIKO DEVIĆ (ISTRA)
30
0
VITO PAIĆ (FORMA)
103
DAMJAN DEVIĆ (ISTRA)
A
31
0
ANTONIO MUSTAF (FORMA)
103
0
DAMJAN DEVIĆ (ISTRA)
Osvajači medalja
1. NIKO DEVIĆ, Istra - Pula
2. VITO PAIĆ, FORMA
3. LIAM CVITIĆ, Istra - Pula
3. ANTONIO MUSTAF, FORMA
Mlađi kadeti - Plavi 4.,3. kup
A012
278
0
DINO KUKAC (ISTRA)
62
0
ROMAN DODIK (RIJEKA)
Osvajači medalja
1. DINO KUKAC, Istra - Pula
2. ROMAN DODIK, RIJEKA
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti - Crveni 2.,1. kup
A013
90
0
NIKO STOJKOVSKI (ISTRA)
97
0
TIN PETRIĆ (ISTRA)
A014
95
0
VITO LAZARIĆ (ISTRA)
80
0
LUKA GRABAR (ISTRA)
A015
97
0
TIN PETRIĆ (ISTRA)
80
0
LUKA GRABAR (ISTRA)
Osvajači medalja
1. LUKA GRABAR, Istra - Pula
2. TIN PETRIĆ, Istra - Pula
3. VITO LAZARIĆ, Istra - Pula
3. NIKO STOJKOVSKI, Istra - Pula
Stariji kadeti - Plavi 4.,3. kup
C009
82
0
MARIN VULETIĆ (ISTRA)
150
0
NIKOLA IVANČIČEVIĆ (ZRINSKI)
C010
217
0
JAKOV FALETAR (SOKOL V)
181
0
MARKO KARALIĆ (SOKOLGR)
C011
82
0
MARIN VULETIĆ (ISTRA)
181
0
MARKO KARALIĆ (SOKOLGR)
Osvajači medalja
1. MARIN VULETIĆ, Istra - Pula
2. MARKO KARALIĆ, Sokol Gradište
3. NIKOLA IVANČIČEVIĆ, Zrinski Bošnjaci
3. JAKOV FALETAR, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
Stariji kadeti - Crveni 2.,1. kup
C012
72
0
DAVID VRETENAR (ISTRA)
93
0
PATRICK PETRIĆ (ISTRA)
Osvajači medalja
1. PATRICK PETRIĆ, Istra - Pula
2. DAVID VRETENAR, Istra - Pula
3. ----
3. ----
Starije kadetkinje - Žuti 8.,7. kup
C
164
0
LEONORA VUKOREPA (ZRINSKI)
104
0
TIA LOPAC (ISTRA)
C013
104
0
TIA LOPAC (ISTRA)
23
0
LAURA PAPA (FORMA)
C014
26
0
KLARA JURKOVIĆ (FORMA)
164
0
LEONORA VUKOREPA (ZRINSKI)
C015
149
0
ANGELA KARIN (VODICE)
262
0
NINA PERKOVIĆ (FUTMED)
21
KORANA GAGULA (FORMA)
C016
104
0
TIA LOPAC (ISTRA)
26
0
KLARA JURKOVIĆ (FORMA)
C017
149
0
ANGELA KARIN (VODICE)
21
0
KORANA GAGULA (FORMA)
C018
26
0
KLARA JURKOVIĆ (FORMA)
21
0
KORANA GAGULA (FORMA)
C
149
ANGELA KARIN (VODICE)
262
NINA PERKOVIĆ (FUTMED)
Osvajači medalja
1. KLARA JURKOVIĆ, FORMA
2. KORANA GAGULA, FORMA
3. TIA LOPAC, Istra - Pula
3. ANGELA KARIN, HBD Vodice
Juniori - Crveni 2.,1. kup
B006
91
0
NOA JAKLIN (ISTRA)
176
0
MATAN KATALINIĆ (ISTRA)
B007
78
0
IVANO ČELIĆ (ISTRA)
172
0
LEON ŽAJGAR (ALFA)
B008
91
0
NOA JAKLIN (ISTRA)
172
0
LEON ŽAJGAR (ALFA)
Osvajači medalja
1. LEON ŽAJGAR, TITKD ALFA BROD
2. NOA JAKLIN, Istra - Pula
3. IVANO ČELIĆ, Istra - Pula
3. MATAN KATALINIĆ, Istra - Pula
Juniori - Crni 1.dan
B009
205
0
JOSIP UDOVIČIĆ (SOKOL V)
277
0
SANDI STENTA (ISTRA)
88
MICHAEL STENTA (ISTRA)
B010
277
0
SANDI STENTA (ISTRA)
88
0
MICHAEL STENTA (ISTRA)
Osvajači medalja
1. MICHAEL STENTA, Istra - Pula
2. SANDI STENTA, Istra - Pula
3. JOSIP UDOVIČIĆ, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
3. ----
Juniorke - Crni 1.dan
B021
186
0
TENA FALETAR (SOKOL V)
157
0
IVA BROČIĆ (ZRINSKI)
B022
162
0
ANTONIJA IVANČIČEVIĆ (ZRINSKI)
85
0
MARTINA GRABAR (ISTRA)
B023
186
0
TENA FALETAR (SOKOL V)
85
0
MARTINA GRABAR (ISTRA)
Osvajači medalja
1. TENA FALETAR, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
2. MARTINA GRABAR, Istra - Pula
3. IVA BROČIĆ, Zrinski Bošnjaci
3. ANTONIJA IVANČIČEVIĆ, Zrinski Bošnjaci
Seniori - Crveni 2.,1. kup
B024
19
0
EMANUEL PASTUOVIĆ (FORMA)
109
0
DEAN VIRAG (ISTRA)
Osvajači medalja
1. EMANUEL PASTUOVIĆ, FORMA
2. DEAN VIRAG, Istra - Pula
3. ----
3. ----