Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
ITF TAEKWON-DO PRVENSTVO HRVATSKE 2022
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Buzet
FORMA
Futura Medulin
HBD Vodice
Istra - Pula
RIJEKA
Sokol Gradište
SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
TITKD ALFA BROD
Zrinski Bošnjaci
TEŽINE / UZRASTI
Mlađe kadetkinje -34
Mlađe kadetkinje -42
Juniori -63
Juniori -69
Juniorke +70
Mlađe kadetkinje - Žuti 8.,7. kup
Mlađe kadetkinje - Zeleni 6.,5. kup
Stariji kadeti - Plavi 4.,3. kup
Juniori - Plavi 4.,3. kup
Juniori - Crni 1.dan
Juniorke - Plavi 4.,3. kup
Juniorke - Crni 1.dan
Mlađe kadetkinje -34
1017
126
0
KATJA IVEZIĆ (FORMA)
117
0
ENEA FURLAN HORVAT (RIJEKA)
1018
140
0
NINA IVAS (VODICE)
260
0
TARA BOŽIĆ (SOKOL V)
1019
117
0
ENEA FURLAN HORVAT (RIJEKA)
140
0
NINA IVAS (VODICE)
Osvajači medalja
1. NINA IVAS, HBD Vodice
2. ENEA FURLAN HORVAT, RIJEKA
3. TARA BOŽIĆ, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
3. KATJA IVEZIĆ, FORMA
Mlađe kadetkinje -42
1020
115
0
ULA PEZER (RIJEKA)
12
0
ANA GORNIK (FUTMED)
1021
214
0
IVA UDOVIČIĆ (SOKOL V)
14
0
LEONA BEBEK (FUTMED)
1022
12
0
ANA GORNIK (FUTMED)
14
0
LEONA BEBEK (FUTMED)
Osvajači medalja
1. ANA GORNIK, Futura Medulin
2. LEONA BEBEK, Futura Medulin
3. ULA PEZER, RIJEKA
3. IVA UDOVIČIĆ, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
Juniori -63
274
LEON JOVANOVAC (SOKOLGR)
2019
274
0
LEON JOVANOVAC (SOKOLGR)
89
0
MORIS TRBULIN (ISTRA)
2010
275
0
FRANJO JOVANOVAC (SOKOLGR)
89
0
MORIS TRBULIN (ISTRA)
15
LEONARD TERLEVIĆ (FUTMED)
274
LEON JOVANOVAC (SOKOLGR)
51
KARLO KATINIĆ (RIJEKA)
211
EMANUEL PARAŠILOVAC (SOKOLGR)
136
MARINO STORIĆ (VODICE)
222
MATEJ VARGA (SOKOL V)
55
MATEJ SARVAŠ (RIJEKA)
2011
89
0
MORIS TRBULIN (ISTRA)
15
0
LEONARD TERLEVIĆ (FUTMED)
2012
274
0
LEON JOVANOVAC (SOKOLGR)
51
0
KARLO KATINIĆ (RIJEKA)
2013
211
0
EMANUEL PARAŠILOVAC (SOKOLGR)
136
0
MARINO STORIĆ (VODICE)
2014
222
0
MATEJ VARGA (SOKOL V)
55
0
MATEJ SARVAŠ (RIJEKA)
2015
89
0
MORIS TRBULIN (ISTRA)
51
0
KARLO KATINIĆ (RIJEKA)
2016
136
0
MARINO STORIĆ (VODICE)
55
0
MATEJ SARVAŠ (RIJEKA)
2021
51
0
KARLO KATINIĆ (RIJEKA)
55
0
MATEJ SARVAŠ (RIJEKA)
222
MATEJ VARGA (SOKOL V)
2020
136
0
MARINO STORIĆ (VODICE)
222
0
MATEJ VARGA (SOKOL V)
Osvajači medalja
1. MATEJ SARVAŠ, RIJEKA
2. KARLO KATINIĆ, RIJEKA
3. MORIS TRBULIN, Istra - Pula
3. MATEJ VARGA, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
Juniori -69
1022
87
0
MICHAEL STENTA (ISTRA)
203
0
JOSIP UDOVIČIĆ (SOKOL V)
Osvajači medalja
1. MICHAEL STENTA, Istra - Pula
2. JOSIP UDOVIČIĆ, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
3. ----
3. ----
Juniorke +70
2037
234
0
DORA COTIĆ (BUZET)
206
0
KLARA SOLAREVIĆ (SOKOL V)
220
ANTONELA LAKOTA (SOKOLGR)
2038
234
0
DORA COTIĆ (BUZET)
220
0
ANTONELA LAKOTA (SOKOLGR)
Osvajači medalja
1. DORA COTIĆ, Buzet
2. ANTONELA LAKOTA, Sokol Gradište
3. KLARA SOLAREVIĆ, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
3. ----
Mlađe kadetkinje - Žuti 8.,7. kup
A
48
0
ENEA FURLAN HORVAT (RIJEKA)
32
0
KATJA IVEZIĆ (FORMA)
A
48
0
ENEA FURLAN HORVAT (RIJEKA)
199
0
TARA BOŽIĆ (SOKOL V)
A016
199
0
TARA BOŽIĆ (SOKOL V)
25
0
MAŠA ČAJKO (FORMA)
188
MIA MARIA TRLIN (SOKOLGR)
A017
131
0
EVELIN LAZARIĆ (FUTMED)
48
0
ENEA FURLAN HORVAT (RIJEKA)
32
KATJA IVEZIĆ (FORMA)
A018
212
0
EVA LUCIJA FALETAR (SOKOL V)
244
0
LARISA KNEŽEVIĆ (BUZET)
29
SARA STEVANOVIĆ (FORMA)
132
SAŠA OSTOJIĆ (FUTMED)
153
NINA IVAS (VODICE)
A019
199
0
TARA BOŽIĆ (SOKOL V)
188
0
MIA MARIA TRLIN (SOKOLGR)
A020
131
0
EVELIN LAZARIĆ (FUTMED)
32
0
KATJA IVEZIĆ (FORMA)
A021
212
0
EVA LUCIJA FALETAR (SOKOL V)
29
0
SARA STEVANOVIĆ (FORMA)
A022
132
0
SAŠA OSTOJIĆ (FUTMED)
153
0
NINA IVAS (VODICE)
A023
199
0
TARA BOŽIĆ (SOKOL V)
131
0
EVELIN LAZARIĆ (FUTMED)
A024
212
0
EVA LUCIJA FALETAR (SOKOL V)
153
0
NINA IVAS (VODICE)
A025
131
0
EVELIN LAZARIĆ (FUTMED)
212
0
EVA LUCIJA FALETAR (SOKOL V)
A
29
0
SARA STEVANOVIĆ (FORMA)
244
0
LARISA KNEŽEVIĆ (BUZET)
A
153
0
NINA IVAS (VODICE)
244
0
LARISA KNEŽEVIĆ (BUZET)
Osvajači medalja
1. EVA LUCIJA FALETAR, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
2. EVELIN LAZARIĆ, Futura Medulin
3. TARA BOŽIĆ, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
3. NINA IVAS, HBD Vodice
Mlađe kadetkinje - Zeleni 6.,5. kup
A
215
0
IVA UDOVIČIĆ (SOKOL V)
246
0
LEA SAVANA JERMAN (BUZET)
A026
215
0
IVA UDOVIČIĆ (SOKOL V)
1
0
ANA GORNIK (FUTMED)
246
LEA SAVANA JERMAN (BUZET)
231
ANA NEMARNIK (BUZET)
5
LEONA BEBEK (FUTMED)
A028
1
0
ANA GORNIK (FUTMED)
246
0
LEA SAVANA JERMAN (BUZET)
A027
231
0
ANA NEMARNIK (BUZET)
5
0
LEONA BEBEK (FUTMED)
A029
1
0
ANA GORNIK (FUTMED)
5
0
LEONA BEBEK (FUTMED)
231
ANA NEMARNIK (BUZET)
Osvajači medalja
1. ANA GORNIK, Futura Medulin
2. LEONA BEBEK, Futura Medulin
3. LEA SAVANA JERMAN, Buzet
3. ANA NEMARNIK, Buzet
Stariji kadeti - Plavi 4.,3. kup
C009
82
0
MARIN VULETIĆ (ISTRA)
150
0
NIKOLA IVANČIČEVIĆ (ZRINSKI)
C010
217
0
JAKOV FALETAR (SOKOL V)
181
0
MARKO KARALIĆ (SOKOLGR)
C011
82
0
MARIN VULETIĆ (ISTRA)
181
0
MARKO KARALIĆ (SOKOLGR)
Osvajači medalja
1. MARIN VULETIĆ, Istra - Pula
2. MARKO KARALIĆ, Sokol Gradište
3. NIKOLA IVANČIČEVIĆ, Zrinski Bošnjaci
3. JAKOV FALETAR, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
Juniori - Plavi 4.,3. kup
B003
107
0
LEONARD TERLEVIĆ (FUTMED)
265
0
FRANJO JOVANOVAC (SOKOLGR)
B004
268
0
LEON JOVANOVAC (SOKOLGR)
223
0
MATEJ VARGA (SOKOL V)
B005
107
0
LEONARD TERLEVIĆ (FUTMED)
223
0
MATEJ VARGA (SOKOL V)
Osvajači medalja
1. LEONARD TERLEVIĆ, Futura Medulin
2. MATEJ VARGA, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
3. FRANJO JOVANOVAC, Sokol Gradište
3. LEON JOVANOVAC, Sokol Gradište
Juniori - Crni 1.dan
B009
205
0
JOSIP UDOVIČIĆ (SOKOL V)
277
0
SANDI STENTA (ISTRA)
88
MICHAEL STENTA (ISTRA)
B010
277
0
SANDI STENTA (ISTRA)
88
0
MICHAEL STENTA (ISTRA)
Osvajači medalja
1. MICHAEL STENTA, Istra - Pula
2. SANDI STENTA, Istra - Pula
3. JOSIP UDOVIČIĆ, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
3. ----
Juniorke - Plavi 4.,3. kup
B015
37
0
ANA JOVIĆ (RIJEKA)
108
0
LANA SOFFICI (FUTMED)
B016
207
0
KLARA SOLAREVIĆ (SOKOL V)
219
0
ANTONELA LAKOTA (SOKOLGR)
B017
37
0
ANA JOVIĆ (RIJEKA)
207
0
KLARA SOLAREVIĆ (SOKOL V)
Osvajači medalja
1. ANA JOVIĆ, RIJEKA
2. KLARA SOLAREVIĆ, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
3. LANA SOFFICI, Futura Medulin
3. ANTONELA LAKOTA, Sokol Gradište
Juniorke - Crni 1.dan
B021
186
0
TENA FALETAR (SOKOL V)
157
0
IVA BROČIĆ (ZRINSKI)
B022
162
0
ANTONIJA IVANČIČEVIĆ (ZRINSKI)
85
0
MARTINA GRABAR (ISTRA)
B023
186
0
TENA FALETAR (SOKOL V)
85
0
MARTINA GRABAR (ISTRA)
Osvajači medalja
1. TENA FALETAR, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
2. MARTINA GRABAR, Istra - Pula
3. IVA BROČIĆ, Zrinski Bošnjaci
3. ANTONIJA IVANČIČEVIĆ, Zrinski Bošnjaci