Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
ITF TKD prvenstvo Hrvatske 2021.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Sparring - Ml. kadeti
Sparring - Ml. kadetkinje
Sparring - Kadeti
Sparring - Kadetkinje
Sparring - Juniori
Sparring - Juniorke
Sparring - Seniori
Sparring - Seniorke
Patterns - Ml. kadeti
Patterns - Ml. kadetkinje
Patterns - Kadeti
Patterns - Kadetkinje
Patterns - Juniori
Patterns - Juniorke
Patterns - Seniori
Patterns - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Patterns - Juniorke -Žuti
Patterns - Juniorke -Plavi
Patterns - Juniorke -Crveni
Patterns - Juniorke -Crni (1.dan)
Patterns - Juniorke -Crni (2.dan)
Patterns - Juniorke -Žuti
B039
111
0
ANJA GRNOVIĆ (BAK)
61
0
NIKOLETA POPOVIĆ (DUBROVN)
Medalists
1. NIKOLETA POPOVIĆ, Shark Dubrovnik
2. ANJA GRNOVIĆ, BAK
3. ----
3. ----
Patterns - Juniorke -Plavi
A036
141
0
HANA PAVELIĆ (IN-NAE)
1
0
NINA VUKANOVIĆ (DUBROVN)
Medalists
1. HANA PAVELIĆ, IN-NAE
2. NINA VUKANOVIĆ, Shark Dubrovnik
3. ----
3. ----
Patterns - Juniorke -Crveni
B020
195
0
ANTONIJA IVANČIČEVIĆ (ZRINSKI)
290
0
MARINA ANDABAK (TKD VK)
129
ANTEA GAVRIĆ (IN-NAE)
232
TENA FALETAR (ZRINSKI)
143
JANA PAVLOVIĆ (IN-NAE)
B034
290
0
MARINA ANDABAK (TKD VK)
129
0
ANTEA GAVRIĆ (IN-NAE)
B035
232
0
TENA FALETAR (ZRINSKI)
143
0
JANA PAVLOVIĆ (IN-NAE)
B047
129
0
ANTEA GAVRIĆ (IN-NAE)
143
0
JANA PAVLOVIĆ (IN-NAE)
Medalists
1. ANTEA GAVRIĆ, IN-NAE
2. JANA PAVLOVIĆ, IN-NAE
3. MARINA ANDABAK, Vinkovci
3. TENA FALETAR, Zrinski Bošnjaci
Patterns - Juniorke -Crni (1.dan)
A024
94
0
MIA KARASELIMOVIĆ (BAK)
190
0
IVA BROČIĆ (ZRINSKI)
97
NINA BOŽAK (BAK)
A043
94
0
MIA KARASELIMOVIĆ (BAK)
97
0
NINA BOŽAK (BAK)
Medalists
1. MIA KARASELIMOVIĆ, BAK
2. ----
3. IVA BROČIĆ, Zrinski Bošnjaci
3. ----
Patterns - Juniorke -Crni (2.dan)
A037
99
0
DORA ŠPEHAR (BAK)
10
0
ANDREA BREZOVAC (IN-NAE)
Medalists
1. DORA ŠPEHAR, BAK
2. ANDREA BREZOVAC, IN-NAE
3. ----
3. ----