Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
ITF TKD prvenstvo Hrvatske 2021.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BAK
IN-NAE
INTENSE
Novalja
PUNTAR
Shark Dubrovnik
Slatina
SOLARIS ŠIBENIK
Vinkovci
Zrinski Bošnjaci
TEŽINE / UZRASTI
Sparring - Ml.kadeti -24
Sparring - Ml.kadeti -33
Sparring - Ml.kadeti -47
Sparring - Ml.kadetkinje -33
Sparring - Ml.kadetkinje -36
Sparring - Ml.kadetkinje-43
Sparring - Ml.kadetkinje-47
Sparring - Kadeti -57
Sparring - Kadeti -61
Sparring - Kadeti -65
Sparring - Kadetkinje-59
Sparring - Juniori - Hiper (+75kg)
Sparring - Juniorke - Laka (45-50kg)
Sparring - Juniorke - Srednja (50-55kg)
Sparring - Juniorke - Teška (60-65kg)
Sparring - Seniori - Hiper (+85kg)
Sparring - Seniorke - Laka (50-56kg)
Patterns - Ml.kadeti -Žuti
Patterns - Ml.kadeti -Zeleni
Patterns - Ml.kadetkinje -Žuti
Patterns - Ml.kadetkinje -Zeleni
Patterns - Ml.kadetkinje -Plavi
Patterns - Kadeti -Zeleni
Patterns - Kadeti -Plavi
Patterns - Kadetkinje -Žuti
Patterns - Kadetkinje -Plavi
Patterns - Juniori -Crni (2.dan)
Patterns - Juniorke -Žuti
Patterns - Juniorke -Crni (1.dan)
Patterns - Juniorke -Crni (2.dan)
Patterns - Seniorke -Plavi
Patterns - Seniorke -Crveni
Patterns - Seniorke -Crni (1.dan)
Sparring - Ml.kadeti -24
A073
215
0
LOREN RIGGI (BAK)
20
0
MAROJE CAPURSO (DUBROVN)
Osvajači medalja
1. LOREN RIGGI, BAK
2. MAROJE CAPURSO, Shark Dubrovnik
3. ----
3. ----
Sparring - Ml.kadeti -33
A053
136
0
FABIJAN RAJKOVIĆ (IN-NAE)
222
0
TIO POPOVIĆ (BAK)
A054
130
0
DOMINIK LIPOVAC (IN-NAE)
264
0
LUKAS NAKIĆ (TKD VK)
A078
136
0
FABIJAN RAJKOVIĆ (IN-NAE)
264
0
LUKAS NAKIĆ (TKD VK)
Osvajači medalja
1. FABIJAN RAJKOVIĆ, IN-NAE
2. LUKAS NAKIĆ, Vinkovci
3. TIO POPOVIĆ, BAK
3. ----
Sparring - Ml.kadeti -47
B073
217
9
RICARDO ČEK (BAK)
167
1
STJEPAN RAJKOVIĆ (IN-NAE)
Osvajači medalja
1. RICARDO ČEK, BAK
2. STJEPAN RAJKOVIĆ, IN-NAE
3. ----
3. ----
Sparring - Ml.kadetkinje -33
B053
210
0
HANA ČAUŠEVIĆ (BAK)
187
0
STEFANI OSKOMIĆ (SLATINA)
B054
151
0
LANA JUKIĆ (IN-NAE)
38
0
NIKA STAHOR (DUBROVN)
B079
187
0
STEFANI OSKOMIĆ (SLATINA)
151
0
LANA JUKIĆ (IN-NAE)
Osvajači medalja
1. STEFANI OSKOMIĆ, Slatina
2. LANA JUKIĆ, IN-NAE
3. HANA ČAUŠEVIĆ, BAK
3. NIKA STAHOR, Shark Dubrovnik
Sparring - Ml.kadetkinje -36
A058
267
0
ELENA MALKOČ (TKD VK)
212
0
JANA BAŠIĆ-PALKOVIĆ (BAK)
29
ROZA BUKVIĆ (DUBROVN)
A081
267
0
ELENA MALKOČ (TKD VK)
29
0
ROZA BUKVIĆ (DUBROVN)
Osvajači medalja
1. ELENA MALKOČ, Vinkovci
2. ROZA BUKVIĆ, Shark Dubrovnik
3. JANA BAŠIĆ-PALKOVIĆ, BAK
3. ----
Sparring - Ml.kadetkinje-43
A059
16
0
KARMEN TAPALOVIĆ (DUBROVN)
219
0
SARA VALKOVIĆ (BAK)
A060
22
0
LAURA OBAD (DUBROVN)
269
0
JURJA BIČANIĆ (TKD VK)
A082
16
0
KARMEN TAPALOVIĆ (DUBROVN)
269
0
JURJA BIČANIĆ (TKD VK)
Osvajači medalja
1. KARMEN TAPALOVIĆ, Shark Dubrovnik
2. JURJA BIČANIĆ, Vinkovci
3. SARA VALKOVIĆ, BAK
3. ----
Sparring - Ml.kadetkinje-47
B055
185
0
MARTA ŠEBALJ (SLATINA)
275
0
DUNJA UDOVIČIĆ (TKD VK)
B056
173
0
TIA LILIĆ (IN-NAE)
243
0
DIVNA VRBANEC DEDEIĆ (BAK)
B080
185
1
MARTA ŠEBALJ (SLATINA)
173
0
TIA LILIĆ (IN-NAE)
Osvajači medalja
1. MARTA ŠEBALJ, Slatina
2. TIA LILIĆ, IN-NAE
3. DUNJA UDOVIČIĆ, Vinkovci
3. DIVNA VRBANEC DEDEIĆ, BAK
Sparring - Kadeti -57
B050
100
3
LUCAS BILIĆ (BAK)
74
7
DUJE BAČELIĆ (SOLARIS)
184
LUKA VREŠ (SLATINA)
180
FRAN KOZJAK (SLATINA)
146
JOSIP PETRIK (IN-NAE)
B067
74
12
DUJE BAČELIĆ (SOLARIS)
184
1
LUKA VREŠ (SLATINA)
B068
180
0
FRAN KOZJAK (SLATINA)
146
0
JOSIP PETRIK (IN-NAE)
B088
74
0
DUJE BAČELIĆ (SOLARIS)
146
0
JOSIP PETRIK (IN-NAE)
Osvajači medalja
1. DUJE BAČELIĆ, SOLARIS ŠIBENIK
2. JOSIP PETRIK, IN-NAE
3. LUKA VREŠ, Slatina
3. FRAN KOZJAK, Slatina
Sparring - Kadeti -61
A061
271
5
IVAN GAVRIĆ (TKD VK)
248
10
IVAN KONDRES (PUNTAR)
123
MARKO VUKOVIĆ (BAK)
A083
248
8
IVAN KONDRES (PUNTAR)
123
0
MARKO VUKOVIĆ (BAK)
Osvajači medalja
1. IVAN KONDRES, PUNTAR
2. MARKO VUKOVIĆ, BAK
3. IVAN GAVRIĆ, Vinkovci
3. ----
Sparring - Kadeti -65
B075
95
0
JOSIP BOŽAK (BAK)
234
0
JOSIP UDOVIČIĆ (ZRINSKI)
Osvajači medalja
1. JOSIP UDOVIČIĆ, Zrinski Bošnjaci
2. ----
3. ----
3. ----
Sparring - Kadetkinje-59
A065
75
6
KATARINA TUDIĆ (SOLARIS)
230
8
ANDREA UCOVIĆ (BAK)
162
MIA ANUŠIĆ (IN-NAE)
A086
230
0
ANDREA UCOVIĆ (BAK)
162
10
MIA ANUŠIĆ (IN-NAE)
Osvajači medalja
1. MIA ANUŠIĆ, IN-NAE
2. ANDREA UCOVIĆ, BAK
3. KATARINA TUDIĆ, SOLARIS ŠIBENIK
3. ----
Sparring - Juniori - Hiper (+75kg)
B062
13
0
OGNJEN VULEVIĆ (DUBROVN)
91
0
ANDREA ČEK (BAK)
205
ILIJA JEMRIĆ (ZRINSKI)
B085
91
15
ANDREA ČEK (BAK)
205
0
ILIJA JEMRIĆ (ZRINSKI)
Osvajači medalja
1. ANDREA ČEK, BAK
2. ILIJA JEMRIĆ, Zrinski Bošnjaci
3. OGNJEN VULEVIĆ, Shark Dubrovnik
3. ----
Sparring - Juniorke - Laka (45-50kg)
A051
239
6
MIA KARASELIMOVIĆ (BAK)
265
1
LUANA MARIČIĆ (TKD VK)
189
IVA BROČIĆ (ZRINSKI)
A052
194
0
ANTONIJA IVANČIČEVIĆ (ZRINSKI)
179
10
EVA GAL (SLATINA)
139
HANA PAVELIĆ (IN-NAE)
A071
239
3
MIA KARASELIMOVIĆ (BAK)
189
6
IVA BROČIĆ (ZRINSKI)
A072
179
6
EVA GAL (SLATINA)
139
5
HANA PAVELIĆ (IN-NAE)
A090
189
5
IVA BROČIĆ (ZRINSKI)
179
4
EVA GAL (SLATINA)
Osvajači medalja
1. IVA BROČIĆ, Zrinski Bošnjaci
2. EVA GAL, Slatina
3. MIA KARASELIMOVIĆ, BAK
3. HANA PAVELIĆ, IN-NAE
Sparring - Juniorke - Srednja (50-55kg)
B063
11
0
ANDREA BREZOVAC (IN-NAE)
96
0
NINA BOŽAK (BAK)
B064
128
4
ANTEA GAVRIĆ (IN-NAE)
277
0
MARINA ANDABAK (TKD VK)
B086
11
0
ANDREA BREZOVAC (IN-NAE)
128
0
ANTEA GAVRIĆ (IN-NAE)
Osvajači medalja
1. ANTEA GAVRIĆ, IN-NAE
2. ANDREA BREZOVAC, IN-NAE
3. MARINA ANDABAK, Vinkovci
3. NINA BOŽAK, BAK
Sparring - Juniorke - Teška (60-65kg)
A077
98
0
DORA ŠPEHAR (BAK)
62
0
NIKOLETA POPOVIĆ (DUBROVN)
Osvajači medalja
1. DORA ŠPEHAR, BAK
2. NIKOLETA POPOVIĆ, Shark Dubrovnik
3. ----
3. ----
Sparring - Seniori - Hiper (+85kg)
B051
307
0
MISLAV KADERŽABEK (BAK)
8
0
DARJAN MARČIĆ (888K888)
116
DANIJEL ČUBRA (BAK)
228
ANDREA ČEK (BAK)
144
JOSIP JELINIĆ (IN-NAE)
B069
8
0
DARJAN MARČIĆ (888K888)
116
0
DANIJEL ČUBRA (BAK)
B070
228
0
ANDREA ČEK (BAK)
144
0
JOSIP JELINIĆ (IN-NAE)
B089
8
0
DARJAN MARČIĆ (888K888)
228
0
ANDREA ČEK (BAK)
Osvajači medalja
1. DARJAN MARČIĆ, INTENSE
2. ANDREA ČEK, BAK
3. DANIJEL ČUBRA, BAK
3. JOSIP JELINIĆ, IN-NAE
Sparring - Seniorke - Laka (50-56kg)
A068
273
0
LORA KRIŽANAC (TKD VK)
241
0
NINA BOŽAK (BAK)
54
NIKOLINA DEVČIĆ (888K888)
A088
273
8
LORA KRIŽANAC (TKD VK)
54
11
NIKOLINA DEVČIĆ (888K888)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA DEVČIĆ, INTENSE
2. LORA KRIŽANAC, Vinkovci
3. ----
3. ----
Patterns - Ml.kadeti -Žuti
A001
199
0
ROBERT ŠUMANOVAC (ZRINSKI)
280
0
ANTE PILIČEK (TKD VK)
A002
214
0
LEON ŠENK (BAK)
149
0
KARLO MALIŠA (IN-NAE)
A003
301
0
LUCAS MILEVOJ (BAK)
133
0
DORIAN MAKSIMČUK (IN-NAE)
304
DOMINIK FLORIČIĆ (BAK)
A004
21
0
MAROJE CAPURSO (DUBROVN)
292
0
ZVONIMIR KARABALIĆ (TKD VK)
305
MILIO BOLKOVIĆ (BAK)
A005
221
0
STEFAN KUZMANOVIĆ (BAK)
131
0
DOMINIK LIPOVAC (IN-NAE)
289
LUKAS NAKIĆ (TKD VK)
A012
199
0
ROBERT ŠUMANOVAC (ZRINSKI)
214
0
LEON ŠENK (BAK)
A013
133
0
DORIAN MAKSIMČUK (IN-NAE)
304
0
DOMINIK FLORIČIĆ (BAK)
A014
21
0
MAROJE CAPURSO (DUBROVN)
305
0
MILIO BOLKOVIĆ (BAK)
A015
221
0
STEFAN KUZMANOVIĆ (BAK)
289
0
LUKAS NAKIĆ (TKD VK)
A030
214
0
LEON ŠENK (BAK)
133
0
DORIAN MAKSIMČUK (IN-NAE)
A031
21
0
MAROJE CAPURSO (DUBROVN)
289
0
LUKAS NAKIĆ (TKD VK)
A047
133
0
DORIAN MAKSIMČUK (IN-NAE)
21
0
MAROJE CAPURSO (DUBROVN)
Osvajači medalja
1. DORIAN MAKSIMČUK, IN-NAE
2. MAROJE CAPURSO, Shark Dubrovnik
3. LEON ŠENK, BAK
3. LUKAS NAKIĆ, Vinkovci
Patterns - Ml.kadeti -Zeleni
A007
137
0
FABIJAN RAJKOVIĆ (IN-NAE)
223
0
TIO POPOVIĆ (BAK)
82
ŠIME BAČELIĆ (SOLARIS)
201
MATEJ LEŠIĆ (ZRINSKI)
216
LOREN RIGGI (BAK)
A026
137
0
FABIJAN RAJKOVIĆ (IN-NAE)
82
0
ŠIME BAČELIĆ (SOLARIS)
A027
201
0
MATEJ LEŠIĆ (ZRINSKI)
216
0
LOREN RIGGI (BAK)
A045
137
0
FABIJAN RAJKOVIĆ (IN-NAE)
216
0
LOREN RIGGI (BAK)
Osvajači medalja
1. FABIJAN RAJKOVIĆ, IN-NAE
2. LOREN RIGGI, BAK
3. ŠIME BAČELIĆ, SOLARIS ŠIBENIK
3. ----
Patterns - Ml.kadetkinje -Žuti
B001
229
0
EVA LUCIJA FALETAR (ZRINSKI)
279
0
ANA MIKULIĆ (TKD VK)
35
KLARA RADULJ (DUBROVN)
B002
37
0
IRIS RADULJ (DUBROVN)
174
0
TIA LILIĆ (IN-NAE)
308
DORA ŠTEFANEC (BAK)
B003
225
0
TARA BOŽIĆ (ZRINSKI)
166
0
RITA JERKOVIĆ (IN-NAE)
45
ELA KUSALO (DUBROVN)
B004
49
0
GABRIELA VIDOŠ (DUBROVN)
161
0
MARIJA CAR (IN-NAE)
282
DUNJA UDOVIČIĆ (TKD VK)
B005
203
0
LEONORA VUKOREPA (ZRINSKI)
150
0
KATJA PEJIĆ (IN-NAE)
25
LEA KATARINA CAPURSO (DUBROVN)
B006
28
0
ROZA BUKVIĆ (DUBROVN)
154
0
LANA MALIŠA (IN-NAE)
286
JURJA BIČANIĆ (TKD VK)
B007
39
0
NIKA STAHOR (DUBROVN)
135
0
EVA KMET (IN-NAE)
204
ANDA OBIĆ (BAK)
B008
41
0
DORA STAHOR (DUBROVN)
157
0
LENA LILIĆ (IN-NAE)
291
MIHAELA BARIŠIĆ (TKD VK)
B009
229
0
EVA LUCIJA FALETAR (ZRINSKI)
35
0
KLARA RADULJ (DUBROVN)
B010
174
0
TIA LILIĆ (IN-NAE)
308
0
DORA ŠTEFANEC (BAK)
B011
225
0
TARA BOŽIĆ (ZRINSKI)
45
0
ELA KUSALO (DUBROVN)
B012
161
0
MARIJA CAR (IN-NAE)
282
0
DUNJA UDOVIČIĆ (TKD VK)
B013
150
0
KATJA PEJIĆ (IN-NAE)
25
0
LEA KATARINA CAPURSO (DUBROVN)
B014
28
0
ROZA BUKVIĆ (DUBROVN)
286
0
JURJA BIČANIĆ (TKD VK)
B015
135
0
EVA KMET (IN-NAE)
204
0
ANDA OBIĆ (BAK)
B016
157
0
LENA LILIĆ (IN-NAE)
291
0
MIHAELA BARIŠIĆ (TKD VK)
B021
229
0
EVA LUCIJA FALETAR (ZRINSKI)
308
0
DORA ŠTEFANEC (BAK)
B022
45
0
ELA KUSALO (DUBROVN)
161
0
MARIJA CAR (IN-NAE)
B023
25
0
LEA KATARINA CAPURSO (DUBROVN)
28
0
ROZA BUKVIĆ (DUBROVN)
B024
135
0
EVA KMET (IN-NAE)
157
0
LENA LILIĆ (IN-NAE)
B036
229
0
EVA LUCIJA FALETAR (ZRINSKI)
161
0
MARIJA CAR (IN-NAE)
B037
25
0
LEA KATARINA CAPURSO (DUBROVN)
135
0
EVA KMET (IN-NAE)
B048
229
0
EVA LUCIJA FALETAR (ZRINSKI)
25
0
LEA KATARINA CAPURSO (DUBROVN)
Osvajači medalja
1. EVA LUCIJA FALETAR, Zrinski Bošnjaci
2. LEA KATARINA CAPURSO, Shark Dubrovnik
3. MARIJA CAR, IN-NAE
3. EVA KMET, IN-NAE
Patterns - Ml.kadetkinje -Zeleni
A006
172
0
TENA RAJKOVIĆ (IN-NAE)
206
0
DIVNA VRBANEC DEDEIĆ (BAK)
15
ANA VUKANOVIĆ (DUBROVN)
165
NIKA SLIŠKO (IN-NAE)
23
LAURA OBAD (DUBROVN)
152
LANA JUKIĆ (IN-NAE)
17
KARMEN TAPALOVIĆ (DUBROVN)
237
IVA UDOVIČIĆ (ZRINSKI)
211
HANA ČAUŠEVIĆ (BAK)
A016
206
0
DIVNA VRBANEC DEDEIĆ (BAK)
15
0
ANA VUKANOVIĆ (DUBROVN)
A017
165
0
NIKA SLIŠKO (IN-NAE)
23
0
LAURA OBAD (DUBROVN)
A018
152
0
LANA JUKIĆ (IN-NAE)
17
0
KARMEN TAPALOVIĆ (DUBROVN)
A019
237
0
IVA UDOVIČIĆ (ZRINSKI)
211
0
HANA ČAUŠEVIĆ (BAK)
A032
206
0
DIVNA VRBANEC DEDEIĆ (BAK)
23
0
LAURA OBAD (DUBROVN)
A033
17
0
KARMEN TAPALOVIĆ (DUBROVN)
237
0
IVA UDOVIČIĆ (ZRINSKI)
A048
206
0
DIVNA VRBANEC DEDEIĆ (BAK)
17
0
KARMEN TAPALOVIĆ (DUBROVN)
Osvajači medalja
1. KARMEN TAPALOVIĆ, Shark Dubrovnik
2. DIVNA VRBANEC DEDEIĆ, BAK
3. IVA UDOVIČIĆ, Zrinski Bošnjaci
3. LAURA OBAD, Shark Dubrovnik
Patterns - Ml.kadetkinje -Plavi
B025
175
0
LEONA ANUŠIĆ (IN-NAE)
220
0
SARA VALKOVIĆ (BAK)
B026
213
0
JANA BAŠIĆ-PALKOVIĆ (BAK)
209
0
FIONA PERANIĆ (BAK)
B041
175
0
LEONA ANUŠIĆ (IN-NAE)
209
0
FIONA PERANIĆ (BAK)
Osvajači medalja
1. LEONA ANUŠIĆ, IN-NAE
2. FIONA PERANIĆ, BAK
3. SARA VALKOVIĆ, BAK
3. JANA BAŠIĆ-PALKOVIĆ, BAK
Patterns - Kadeti -Zeleni
A020
101
0
LUCAS BILIĆ (BAK)
285
0
IVAN GAVRIĆ (TKD VK)
89
FRAN LUK (NOVALJA)
A040
101
0
LUCAS BILIĆ (BAK)
89
0
FRAN LUK (NOVALJA)
Osvajači medalja
1. LUCAS BILIĆ, BAK
2. FRAN LUK, Novalja
3. IVAN GAVRIĆ, Vinkovci
3. ----
Patterns - Kadeti -Plavi
B027
124
0
MARKO VUKOVIĆ (BAK)
147
0
JOSIP PETRIK (IN-NAE)
233
JAKOV FALETAR (ZRINSKI)
B042
147
0
JOSIP PETRIK (IN-NAE)
233
0
JAKOV FALETAR (ZRINSKI)
Osvajači medalja
1. JOSIP PETRIK, IN-NAE
2. JAKOV FALETAR, Zrinski Bošnjaci
3. MARKO VUKOVIĆ, BAK
3. ----
Patterns - Kadetkinje -Žuti
B017
90
0
TENA MILAS (NOVALJA)
43
0
BRUNA PETRA PERIĆ (DUBROVN)
B018
27
0
VIKTORIA BENKOVIĆ (DUBROVN)
120
0
LAURA KOVAČ (BAK)
B019
19
0
DORA SORIĆ (DUBROVN)
224
0
BERNA OBŠIVAČ (BAK)
33
NIKOLETA POPOVIĆ (DUBROVN)
B032
43
0
BRUNA PETRA PERIĆ (DUBROVN)
120
0
LAURA KOVAČ (BAK)
B033
224
0
BERNA OBŠIVAČ (BAK)
33
0
NIKOLETA POPOVIĆ (DUBROVN)
B046
120
0
LAURA KOVAČ (BAK)
224
0
BERNA OBŠIVAČ (BAK)
Osvajači medalja
1. BERNA OBŠIVAČ, BAK
2. LAURA KOVAČ, BAK
3. NIKOLETA POPOVIĆ, Shark Dubrovnik
3. BRUNA PETRA PERIĆ, Shark Dubrovnik
Patterns - Kadetkinje -Plavi
B038
140
0
HANA PAVELIĆ (IN-NAE)
231
0
ANDREA UCOVIĆ (BAK)
Osvajači medalja
1. HANA PAVELIĆ, IN-NAE
2. ANDREA UCOVIĆ, BAK
3. ----
3. ----
Patterns - Juniori -Crni (2.dan)
A035
299
0
BORNA ŽARKOVIĆ (BAK)
92
0
ANDREA ČEK (BAK)
Osvajači medalja
1. ANDREA ČEK, BAK
2. BORNA ŽARKOVIĆ, BAK
3. ----
3. ----
Patterns - Juniorke -Žuti
B039
111
0
ANJA GRNOVIĆ (BAK)
61
0
NIKOLETA POPOVIĆ (DUBROVN)
Osvajači medalja
1. NIKOLETA POPOVIĆ, Shark Dubrovnik
2. ANJA GRNOVIĆ, BAK
3. ----
3. ----
Patterns - Juniorke -Crni (1.dan)
A024
94
0
MIA KARASELIMOVIĆ (BAK)
190
0
IVA BROČIĆ (ZRINSKI)
97
NINA BOŽAK (BAK)
A043
94
0
MIA KARASELIMOVIĆ (BAK)
97
0
NINA BOŽAK (BAK)
Osvajači medalja
1. MIA KARASELIMOVIĆ, BAK
2. ----
3. IVA BROČIĆ, Zrinski Bošnjaci
3. ----
Patterns - Juniorke -Crni (2.dan)
A037
99
0
DORA ŠPEHAR (BAK)
10
0
ANDREA BREZOVAC (IN-NAE)
Osvajači medalja
1. DORA ŠPEHAR, BAK
2. ANDREA BREZOVAC, IN-NAE
3. ----
3. ----
Patterns - Seniorke -Plavi
A039
293
0
MIHAELA KARASELIMOVIĆ (BAK)
63
0
NINA VUKANOVIĆ (DUBROVN)
Osvajači medalja
1. NINA VUKANOVIĆ, Shark Dubrovnik
2. MIHAELA KARASELIMOVIĆ, BAK
3. ----
3. ----
Patterns - Seniorke -Crveni
B031
298
0
EDITA ŠANOVIĆ BOLKOVIĆ (BAK)
227
0
ANA BOŽIĆ (ZRINSKI)
287
LORA KRIŽANAC (TKD VK)
B045
298
0
EDITA ŠANOVIĆ BOLKOVIĆ (BAK)
287
0
LORA KRIŽANAC (TKD VK)
Osvajači medalja
1. EDITA ŠANOVIĆ BOLKOVIĆ, BAK
2. LORA KRIŽANAC, Vinkovci
3. ANA BOŽIĆ, Zrinski Bošnjaci
3. ----
Patterns - Seniorke -Crni (1.dan)
A025
53
0
NIKOLINA DEVČIĆ (888K888)
295
0
NINA BOŽAK (BAK)
297
MIA KARASELIMOVIĆ (BAK)
A044
53
0
NIKOLINA DEVČIĆ (888K888)
297
0
MIA KARASELIMOVIĆ (BAK)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA DEVČIĆ, INTENSE
2. MIA KARASELIMOVIĆ, BAK
3. ----
3. ----