Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Jastreb Kup Veleposlanika Republike Koreje - Festival Taekwondoa
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Kick - muški
Kick - ženski
Family kick - muški
Family kick - ženski
Test snage - muški
Test snage - ženski
Intelikick - muški
Intelikick - ženski
Kyorugi - muški
Kyorugi - ženski
TEŽINE / UZRASTI
Mlađe kadetkinje -24
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje -47
Mlađe kadetkinje -51
Mlađe kadetkinje +51
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -41
Kadetkinje A -44
Kadetkinje A -47
Kadetkinje A -51
Kadetkinje A -55
Kadetkinje A -59
Kadetkinje A +59
Kadetkinje B -37
Kadetkinje B -41
Kadetkinje B -44
Kadetkinje B -47
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B -55
Kadetkinje B -59
Kadetkinje B +59
Limačice A -23
Limačice A -25
Limačice A -27
Limačice A -30
Limačice A -33
Limačice A -36
Limačice A +40
Limačice B -18
Limačice B -24
Limačice B -30
Mlađe kadetkinje -33
E001
164
21
REBECCA MRŽLJAK (TKD KAR)
151
18
ANA STOJANOVIĆ (KOZARA)
747
TIA ERBEŽNIK (JASTREB)
794
LAURA MUSULIN (CASPER)
398
JANA KOLJĐERAJ (NA)
555
GABRIJELA TOKIĆ (LUKA ML)
741
LEONA BOŽIČKOVIĆ (TKD_BJE)
515
STELA CHIARA HROVATIN (JASTREB)
647
PETRA KLEN (OMEGA)
72
LARA HALAMBEK (LUKA ML)
474
LARA JELIĆ (OLYMKN)
618
RITA ČIŽMAK (JAKOVLJ)
600
LUCIJA DROPULIĆ (BAN-PAN)
787
ZARA ŠISTEK (CASPER)
391
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
507
TENA BUTURAC (JASTREB)
527
LARA KURJAN (BIST)
E014
164
9
REBECCA MRŽLJAK (TKD KAR)
747
21
TIA ERBEŽNIK (JASTREB)
E015
794
14
LAURA MUSULIN (CASPER)
398
6
JANA KOLJĐERAJ (NA)
E016
555
4
GABRIJELA TOKIĆ (LUKA ML)
741
4
LEONA BOŽIČKOVIĆ (TKD_BJE)
E017
515
0
STELA CHIARA HROVATIN (JASTREB)
647
7
PETRA KLEN (OMEGA)
E018
72
4
LARA HALAMBEK (LUKA ML)
474
18
LARA JELIĆ (OLYMKN)
E019
618
2
RITA ČIŽMAK (JAKOVLJ)
600
6
LUCIJA DROPULIĆ (BAN-PAN)
E020
787
11
ZARA ŠISTEK (CASPER)
391
13
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
E021
507
3
TENA BUTURAC (JASTREB)
527
7
LARA KURJAN (BIST)
E041
747
0
TIA ERBEŽNIK (JASTREB)
794
0
LAURA MUSULIN (CASPER)
E042
555
3
GABRIJELA TOKIĆ (LUKA ML)
647
5
PETRA KLEN (OMEGA)
E043
474
18
LARA JELIĆ (OLYMKN)
600
1
LUCIJA DROPULIĆ (BAN-PAN)
E044
391
1
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
527
3
LARA KURJAN (BIST)
E063
794
0
LAURA MUSULIN (CASPER)
647
1
PETRA KLEN (OMEGA)
E064
474
8
LARA JELIĆ (OLYMKN)
527
23
LARA KURJAN (BIST)
E074
647
3
PETRA KLEN (OMEGA)
527
11
LARA KURJAN (BIST)
Osvajači medalja
1. LARA KURJAN, Bistra
2. PETRA KLEN, Omega
3. LARA JELIĆ, Olympic Knin
3. LAURA MUSULIN, Casper