Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Jastreb Kup Veleposlanika Republike Koreje - Festival Taekwondoa
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Kick - muški
Kick - ženski
Family kick - muški
Family kick - ženski
Test snage - muški
Test snage - ženski
Intelikick - muški
Intelikick - ženski
Kyorugi - muški
Kyorugi - ženski
TEŽINE / UZRASTI
Mlađe kadetkinje -24
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -33
Mlađe kadetkinje -36
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
Mlađe kadetkinje -47
Mlađe kadetkinje -51
Mlađe kadetkinje +51
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -41
Kadetkinje A -44
Kadetkinje A -47
Kadetkinje A -51
Kadetkinje A -55
Kadetkinje A -59
Kadetkinje A +59
Kadetkinje B -37
Kadetkinje B -41
Kadetkinje B -44
Kadetkinje B -47
Kadetkinje B -51
Kadetkinje B -55
Kadetkinje B -59
Kadetkinje B +59
Limačice A -23
Limačice A -25
Limačice A -27
Limačice A -30
Limačice A -33
Limačice A -36
Limačice A +40
Limačice B -18
Limačice B -24
Limačice B -30
Mlađe kadetkinje -30
E002
499
12
PETRA ROGINIĆ (ČIGRA)
158
3
NIKOLINA MUDRINIC (KOZARA)
140
PETRA ČIRJAK (JASTREB)
166
MAGDALENA BARIĆ (TKD KAR)
591
PAOLA JURANIĆ (TKSUŠAK)
E003
183
8
VIKTORIA VARGA (JASTREB)
350
19
NATALIA ZAGYIOVA (SKP RYO)
795
ANJA POLANČEC (CASPER)
752
TENA VUČINIĆ (JASTREB)
639
SAMRA HORMAN (ISK)
E025
499
13
PETRA ROGINIĆ (ČIGRA)
140
7
PETRA ČIRJAK (JASTREB)
E026
166
2
MAGDALENA BARIĆ (TKD KAR)
591
15
PAOLA JURANIĆ (TKSUŠAK)
E027
350
10
NATALIA ZAGYIOVA (SKP RYO)
795
16
ANJA POLANČEC (CASPER)
E028
752
0
TENA VUČINIĆ (JASTREB)
639
8
SAMRA HORMAN (ISK)
E055
499
9
PETRA ROGINIĆ (ČIGRA)
591
7
PAOLA JURANIĆ (TKSUŠAK)
E056
795
8
ANJA POLANČEC (CASPER)
639
3
SAMRA HORMAN (ISK)
E070
499
1
PETRA ROGINIĆ (ČIGRA)
795
9
ANJA POLANČEC (CASPER)
Osvajači medalja
1. ANJA POLANČEC, Casper
2. PETRA ROGINIĆ, Čigra
3. SAMRA HORMAN, Iskra
3. PAOLA JURANIĆ, SUŠAK