Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Jastreb Kup Veleposlanika Republike Koreje - Festival Taekwondoa
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
BANIJA PANDAS
BESA
Bistra
Bjelovar
Black Tiger Snina
Brežan - Nižić 1976 Ljubuški
BROD
Casper
Čigra
DERVENTA
DUGA RESA
DUGO SELO
ELITE
GAIANA
Ilyo TKD SKP Kosice
Iskra
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
LOTUS
MLADOST LUKA
Novi Grad Sarajevo
OGRC Novska
Ogulin
Olympic Knin
Omega
Ozalj
Pantera
Pisarovina
Plitvice
Radnik
Rovinj
RUGVICA
Sajnami
Skorpion
Skp Ryong Bratislava
SUŠAK
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub Našice
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TK KAPELŠČAK
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD PANTAR
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Velebit
VRBOVEC
Zeljeznicar
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Mlađi kadeti -43
Mlađe kadetkinje -27
Kadetkinje B -44
Mlađi kadeti -43
D017
432
2
DIMITRIJE STANIVUKOVIĆ (DERVENT)
669
6
FILIP KOMŠO (PLTVICE)
D018
556
8
BORNA DUJIĆ (SAJNAM)
217
1
VLADKO TURZAK (ILYO KE)
D019
559
3
GRGUR ŠARIĆ (SAJNAM)
755
5
NIKOLA IVEZIĆ (TKD_BJE)
113
MARKO POSAVEC (JASTREB)
D020
604
8
TIN JUREŠIĆ (TKD.ZE)
598
1
PETAR ŠTIGLIĆ (TKSUŠAK)
660
PETAR ŠVENDA (NA)
D021
560
0
JOSIP ŠARIĆ (SAJNAM)
191
3
IVAN SESTRIĆ (TKDDRHR)
551
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
D043
669
4
FILIP KOMŠO (PLTVICE)
556
6
BORNA DUJIĆ (SAJNAM)
D044
755
1
NIKOLA IVEZIĆ (TKD_BJE)
113
13
MARKO POSAVEC (JASTREB)
D045
604
2
TIN JUREŠIĆ (TKD.ZE)
660
0
PETAR ŠVENDA (NA)
D046
191
0
IVAN SESTRIĆ (TKDDRHR)
551
0
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
D063
556
2
BORNA DUJIĆ (SAJNAM)
113
0
MARKO POSAVEC (JASTREB)
D064
604
0
TIN JUREŠIĆ (TKD.ZE)
551
2
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
D074
556
4
BORNA DUJIĆ (SAJNAM)
551
6
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
Medalists
1. DOMINIK FLANJAK, TKD BRINJE
2. BORNA DUJIĆ, Sajnami
3. TIN JUREŠIĆ, TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
3. MARKO POSAVEC, Jastreb