Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Jastreb Kup Veleposlanika Republike Koreje - Festival Taekwondoa
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
BANIJA PANDAS
BESA
Bistra
Bjelovar
Black Tiger Snina
Brežan - Nižić 1976 Ljubuški
BROD
Casper
Čigra
DERVENTA
DUGA RESA
DUGO SELO
ELITE
GAIANA
Ilyo TKD SKP Kosice
Iskra
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
LOTUS
MLADOST LUKA
Novi Grad Sarajevo
OGRC Novska
Ogulin
Olympic Knin
Omega
Ozalj
Pantera
Pisarovina
Plitvice
Radnik
Rovinj
RUGVICA
Sajnami
Skorpion
Skp Ryong Bratislava
SUŠAK
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub Našice
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TK KAPELŠČAK
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD PANTAR
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Velebit
VRBOVEC
Zeljeznicar
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kick (M) - 2008/09/10
Kick (Ž) - 2008/09/10
Kick (Ž) - 2011/12
Test snage (M) - Limači A
Test snage (M) - Kadeti
Test snage (Ž) - Ml. kadetkinje
Test snage (Ž) - Kadetkinje
Kick (Ž) - 2008/09/10
F068
774
0
TIA TARLE (CASPER)
414
0
LANA KNEŽEVIĆ (NA)
F070
212
0
EMELA ALIU (JASTREB)
427
0
ZONA OPSENICA (RADNIK)
F071
773
0
IVONA GORANOVIĆ (CASPER)
688
0
LORA LIJIĆ (NA)
F072
377
0
VANJA BILJAN (JASTREB)
233
0
SAMRA HORMAN (ISK)
F073
759
0
LORENA PERUŠ (CASPER)
405
0
ANTONELA NAĐ (NA)
F074
337
0
LAURA KOZIĆ (JASTREB)
599
0
ANDRIJANA SOLDO (LJUBUŠK)
F075
213
0
ANA LEONA SIMIC (JASTREB)
18
0
MATEJA ĐAPJAŠ (RUG)
F076
206
0
EMA DUHAČEK (JASTREB)
627
0
NATALIA ZAGYIOVA (SKP RYO)
F077
414
0
LANA KNEŽEVIĆ (NA)
427
0
ZONA OPSENICA (RADNIK)
F078
773
0
IVONA GORANOVIĆ (CASPER)
233
0
SAMRA HORMAN (ISK)
F079
759
0
LORENA PERUŠ (CASPER)
337
0
LAURA KOZIĆ (JASTREB)
F080
213
0
ANA LEONA SIMIC (JASTREB)
627
0
NATALIA ZAGYIOVA (SKP RYO)
F081
427
0
ZONA OPSENICA (RADNIK)
233
0
SAMRA HORMAN (ISK)
F082
337
0
LAURA KOZIĆ (JASTREB)
627
0
NATALIA ZAGYIOVA (SKP RYO)
F084
233
0
SAMRA HORMAN (ISK)
337
0
LAURA KOZIĆ (JASTREB)
Medalists
1. SAMRA HORMAN, Iskra
2. LAURA KOZIĆ, Jastreb
3. ZONA OPSENICA, Radnik
3. NATALIA ZAGYIOVA, Skp Ryong Bratislava