Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Karlovac Open 2018. - 6. World Hallelujah Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"Dunav-Borca"
AKADEMIJA JALE
Alisca Taekwondo Klub
ARANY TIGRIS - HUNGARY
BESA
Bistra
Bjelovar
Black Tiger Club Galati Romania
Black Tiger Snina
Brežan - Nižić 1976 Ljubuški
Budapesti Honved Sportegyesulet
BUGOJNO
C.S. KWAN Cluj-Napoca
Centro Taekwondo Alessandria
Cro Star - Mostar
Čigra
DONAT
Dragon
DUGA RESA
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FAMC Catalonia
Fast Kick
Forteca Korčula
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Hungarian Poomsae Team
Ilyo Taekwondo Trenčín
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jaguar Academy Mures
Jastreb
JOPA
Karlovac
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo Varaždin
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lola
LOTUS
Ljubija-Prijedor
MAKSIMIR
MARSONIA
MASTER
Mate Taekwondo & Hapkido KHSE
Mogyoród KSK
MTK SK
neryo
Novi Grad Sarajevo
NUR KAKANJ
Ogulin
Omega
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Radnik
RUGVICA
SSDRL CORPO LIBERO
SUŠAK
Sutla Šenkovec
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Tájfun SE
Tigar Zagreb
TIM BOSNA
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGRO
TKD klub Kang
Tkd Orašje
Tkd Ulcinj
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Zagreb
Zeljeznicar
ZG-DUBRAVA
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti A -33
Mlađi kadeti A -47
Mlađe kadetkinje A -39
Mlađi kadeti B -33
Mlađe kadetkinje B -27
Kadetkinje A -37
Kadetkinje A -51
Kadeti B -45
Kadetkinje B -44
Mali olimpijci - A -30
Male olimpijke - A -24
Mlađi kadeti A -33
B014
69
39
BENAN JUSUFGJOKAJ (BES)
695
60
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
414
DAMIEN FRGOLEC (FALCON)
B015
124
0
BLEDAR KASMI (ULCINJ)
707
0
ADRIJAN POZEK (ZELJO)
753
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
B050
695
44
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
414
64
DAMIEN FRGOLEC (FALCON)
B051
707
40
ADRIJAN POZEK (ZELJO)
753
47
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
B080
414
43
DAMIEN FRGOLEC (FALCON)
753
39
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
Osvajači medalja
1. DAMIEN FRGOLEC, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
2. ANTONIO ŠNAJDER, Ogulin
3. JAKOV BOGOVIĆ, Ozalj
3. ADRIJAN POZEK, Zeljeznicar