Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
NURKO-KUP TAEKWON-DO ITF CHAMPIONSHIP
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"JEZERSKI"-BOSANSKA KRUPA
Hamza
KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
KBV Taekyon- Sarajevo
TIGAR CAZIN
TKD “Galaja” Sanski Most
TKD BOSNA-CAZIN
TKD Hwarang Klagenfurt
TORNADO - SARAJEVO
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Forme - M. Kad.(M) -Žuti -7 kup
Forme - M. Kad.(Ž) -Žuti -7 kup
Forme - S. Kad.(M) -Žuti -7 kup
Forme - S. Kad.(M) -Zeleni -5 kup
Forme - S. Kad.(M) -Plavi -3 kup
Forme - S. Kad.(Ž) -Žuti -7 kup
Forme - S. Kad.(Ž) -Zeleni -5 kup
Forme - Juniori -Žuti -7 kup
Forme - Juniori -Plavi -3 kup
Forme - Juniorke -Žuti -7 kup
Forme - Juniorke -Plavi -3 kup
Borbe - M. Kadeti-23
Borbe - M. Kadeti -27
Borbe - M. Kadeti -31
Borbe - M. Kadeti -35
Borbe - M. Kadeti +40
Borbe - M. Kadetkinje -23
Borbe - M. Kadetkinje -27
Borbe - M. Kadetkinje -35
Borbe - M. Kadetkinje +40
Borbe - S. Kadeti -35
Borbe - S. Kadeti -45
Borbe - S. Kadeti -50
Borbe - S. Kadeti -55
Borbe - S. Kadeti +55
Borbe - S. Kadetkinje -30
Borbe - S. Kadetkinje -35
Borbe - S. Kadetkinje -40
Borbe - S. Kadetkinje -45
Borbe - Juniori -50
Borbe - Juniori -62
Borbe - Juniori -75
Borbe - Juniori +75
Borbe - Juniorke -50
Borbe - Juniorke -55
Borbe - Juniorke -60
Borbe - Juniorke -65
Borbe - Juniorke +65
Forme - M. Kad.(M) -Žuti -7 kup
A001
182
0
ABDURAHMAN KUDELIĆ (HAMZA)
124
0
AJDIN MUJAGIĆ (GAZIJA_)
A002
38
0
NEDIM ĆEHAJIĆ (TKD BOS)
64
0
TARIK DURAN (TORNAD)
A003
1
0
ADIJAN ĆEHAJIĆ (TKD BOS)
82
0
AMER ŠEBO (TORNAD)
A004
35
0
KARLOS KADIĆ (TKD BOS)
73
0
AMAR KAMENCIC (HWAR)
A005
139
0
ADI ORAŠČANIN (TKD BOS)
56
0
ELDAR PANJETA (TORNAD)
A006
22
0
SINAN MESIĆ (TKD BOS)
70
0
AHMED PERVIZ (HWAR)
A007
9
0
OMAR DELALIĆ (TKD BOS)
81
0
EDIN JUSUFOVIĆ (TORNAD)
89
ADNAN MURATOVIĆ (GAZIJA_)
A008
124
0
AJDIN MUJAGIĆ (GAZIJA_)
38
0
NEDIM ĆEHAJIĆ (TKD BOS)
A009
1
0
ADIJAN ĆEHAJIĆ (TKD BOS)
35
0
KARLOS KADIĆ (TKD BOS)
A010
56
0
ELDAR PANJETA (TORNAD)
70
0
AHMED PERVIZ (HWAR)
A011
9
0
OMAR DELALIĆ (TKD BOS)
89
0
ADNAN MURATOVIĆ (GAZIJA_)
A012
38
0
NEDIM ĆEHAJIĆ (TKD BOS)
1
0
ADIJAN ĆEHAJIĆ (TKD BOS)
A013
56
0
ELDAR PANJETA (TORNAD)
9
0
OMAR DELALIĆ (TKD BOS)
A014
38
0
NEDIM ĆEHAJIĆ (TKD BOS)
56
0
ELDAR PANJETA (TORNAD)
Medalists
1. ELDAR PANJETA, TORNADO - SARAJEVO
2. NEDIM ĆEHAJIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. OMAR DELALIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. ADIJAN ĆEHAJIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
Forme - M. Kad.(Ž) -Žuti -7 kup
C001
29
0
NAILA BRKIĆ (TKD BOS)
83
0
HANA IDRIZOVIĆ (TORNAD)
3
AZRA MESIĆ (TKD BOS)
C002
7
0
MERSA MESIĆ (TKD BOS)
97
0
EMELA TAHIĆ (GAZIJA_)
177
BERINA MAJETIĆ (TKD BOS)
C003
31
0
NEDŽELA HAMIDOVIĆ (TKD BOS)
86
0
HANA TUNTIĆ (TORNAD)
161
MEDINA NUHIĆ (TKD BOS)
C004
2
0
AJKA HRNJIĆ (TKD BOS)
87
0
AMINA ODOBAŠIĆ (GAZIJA_)
57
ESMA PANJETA (TORNAD)
C005
29
0
NAILA BRKIĆ (TKD BOS)
3
0
AZRA MESIĆ (TKD BOS)
C006
97
0
EMELA TAHIĆ (GAZIJA_)
177
0
BERINA MAJETIĆ (TKD BOS)
C007
31
0
NEDŽELA HAMIDOVIĆ (TKD BOS)
161
0
MEDINA NUHIĆ (TKD BOS)
C008
87
0
AMINA ODOBAŠIĆ (GAZIJA_)
57
0
ESMA PANJETA (TORNAD)
C009
3
0
AZRA MESIĆ (TKD BOS)
97
0
EMELA TAHIĆ (GAZIJA_)
C010
161
0
MEDINA NUHIĆ (TKD BOS)
57
0
ESMA PANJETA (TORNAD)
C011
97
0
EMELA TAHIĆ (GAZIJA_)
57
0
ESMA PANJETA (TORNAD)
Medalists
1. EMELA TAHIĆ, KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
2. ESMA PANJETA, TORNADO - SARAJEVO
3. AZRA MESIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. MEDINA NUHIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
Forme - S. Kad.(M) -Žuti -7 kup
B012
208
0
AJDIN NUHANOVIĆ (TIGCAZI)
113
0
IBRAHIM ODOBAŠIĆ (GAZIJA_)
163
EMIN BALTIĆ (TKD BOS)
B013
149
0
DŽENIZ HADŽIPAŠIĆ (TKD BOS)
103
0
ENIS OZEGOVIC (GAZIJA_)
105
ANDI MUJAGIĆ (GAZIJA_)
B014
10
0
RIDVAN ALAGIĆ (TKD BOS)
93
0
DŽEJLAN OŽEGOVIĆ (GAZIJA_)
171
ADIN MUŠELJIĆ (TKD BOS)
4
ENIZ MURIĆ (TKD BOS)
95
ZEMIN MUJAGIĆ (GAZIJA_)
B015
208
0
AJDIN NUHANOVIĆ (TIGCAZI)
163
0
EMIN BALTIĆ (TKD BOS)
B016
149
0
DŽENIZ HADŽIPAŠIĆ (TKD BOS)
105
0
ANDI MUJAGIĆ (GAZIJA_)
B017
93
0
DŽEJLAN OŽEGOVIĆ (GAZIJA_)
171
0
ADIN MUŠELJIĆ (TKD BOS)
B018
4
0
ENIZ MURIĆ (TKD BOS)
95
0
ZEMIN MUJAGIĆ (GAZIJA_)
B019
208
0
AJDIN NUHANOVIĆ (TIGCAZI)
149
0
DŽENIZ HADŽIPAŠIĆ (TKD BOS)
B020
93
0
DŽEJLAN OŽEGOVIĆ (GAZIJA_)
95
0
ZEMIN MUJAGIĆ (GAZIJA_)
B021
208
0
AJDIN NUHANOVIĆ (TIGCAZI)
93
0
DŽEJLAN OŽEGOVIĆ (GAZIJA_)
Medalists
1. AJDIN NUHANOVIĆ, TIGAR CAZIN
2. DŽEJLAN OŽEGOVIĆ, KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
3. DŽENIZ HADŽIPAŠIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. ZEMIN MUJAGIĆ, KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
Forme - S. Kad.(M) -Zeleni -5 kup
C012
43
0
ABDULAH OKANOVIĆ (TORNAD)
28
0
ISHAK MURIĆ (TKD BOS)
238
ARON SAMARDŽIĆ (TIGCAZI)
101
AJDIN MURATOVIĆ (GAZIJA_)
226
MUHAMED BADIĆ (TIGCAZI)
45
ADIN MUSLIĆ (TORNAD)
214
ANES MACANOVIĆ (TIGCAZI)
109
AMIL TAHIĆ (GAZIJA_)
206
ADEM KAPIĆ (TIGCAZI)
C013
43
0
ABDULAH OKANOVIĆ (TORNAD)
238
0
ARON SAMARDŽIĆ (TIGCAZI)
C014
101
0
AJDIN MURATOVIĆ (GAZIJA_)
226
0
MUHAMED BADIĆ (TIGCAZI)
C015
45
0
ADIN MUSLIĆ (TORNAD)
214
0
ANES MACANOVIĆ (TIGCAZI)
C016
109
0
AMIL TAHIĆ (GAZIJA_)
206
0
ADEM KAPIĆ (TIGCAZI)
C017
238
0
ARON SAMARDŽIĆ (TIGCAZI)
101
0
AJDIN MURATOVIĆ (GAZIJA_)
C018
214
0
ANES MACANOVIĆ (TIGCAZI)
109
0
AMIL TAHIĆ (GAZIJA_)
C019
101
0
AJDIN MURATOVIĆ (GAZIJA_)
214
0
ANES MACANOVIĆ (TIGCAZI)
Medalists
1. AJDIN MURATOVIĆ, KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
2. ANES MACANOVIĆ, TIGAR CAZIN
3. ARON SAMARDŽIĆ, TIGAR CAZIN
3. AMIL TAHIĆ, KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
Forme - S. Kad.(M) -Plavi -3 kup
A017
54
0
DŽAN SALAN (TORNAD)
107
0
AMAR BEGOVIĆ (GAZIJA_)
228
HAMULIC EDIN (TIGCAZI)
79
BAKIR DŽEHOVIĆ (TAEKYON)
11
MUHAMED LJUBIJAKIĆ (TKD BOS)
A018
107
0
AMAR BEGOVIĆ (GAZIJA_)
228
0
HAMULIC EDIN (TIGCAZI)
A019
79
0
BAKIR DŽEHOVIĆ (TAEKYON)
11
0
MUHAMED LJUBIJAKIĆ (TKD BOS)
A020
228
0
HAMULIC EDIN (TIGCAZI)
79
0
BAKIR DŽEHOVIĆ (TAEKYON)
Medalists
1. HAMULIC EDIN, TIGAR CAZIN
2. BAKIR DŽEHOVIĆ, KBV Taekyon- Sarajevo
3. AMAR BEGOVIĆ, KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
3. MUHAMED LJUBIJAKIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
Forme - S. Kad.(Ž) -Žuti -7 kup
C020
49
0
AMNA PANJETA (TORNAD)
155
0
NUDŽEJMA HADŽIPAŠIĆ (TKD BOS)
C021
157
0
ALMEDINA ŠAHINOVIĆ (TKD BOS)
39
0
MIA JANDA (TKD BOS)
C022
33
0
TAJRA ELKASOVIČ (TKD BOS)
159
0
AJKA HADŽIPAŠIĆ (TKD BOS)
C022A
151
0
ADISA SALKIĆ (TKD BOS)
246
0
EMELA MUZAFEROVIC (HONG)
C023
155
0
NUDŽEJMA HADŽIPAŠIĆ (TKD BOS)
157
0
ALMEDINA ŠAHINOVIĆ (TKD BOS)
C024
33
0
TAJRA ELKASOVIČ (TKD BOS)
246
0
EMELA MUZAFEROVIC (HONG)
C025
157
0
ALMEDINA ŠAHINOVIĆ (TKD BOS)
246
0
EMELA MUZAFEROVIC (HONG)
Medalists
1. ALMEDINA ŠAHINOVIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
2. EMELA MUZAFEROVIC, "JEZERSKI"-BOSANSKA KRUPA
3. NUDŽEJMA HADŽIPAŠIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. TAJRA ELKASOVIČ, TKD BOSNA-CAZIN
Forme - S. Kad.(Ž) -Zeleni -5 kup
A021
222
0
LEMANA DURDŽIC (TIGCAZI)
74
0
IMANA PERVIZ (HWAR)
191
FATIMA ŠAHINOVIĆ (HAMZA)
99
NADIA ALEŠEVIĆ (GAZIJA_)
14
ADNA DELALIĆ (TKD BOS)
210
AJKA DURDŽIĆ (TIGCAZI)
13
SARA DELALIĆ (TKD BOS)
48
AJLA TELAĆEVIĆ (TORNAD)
203
UNA MAJETIČ (TKD BOS)
A022
74
0
IMANA PERVIZ (HWAR)
191
0
FATIMA ŠAHINOVIĆ (HAMZA)
A023
99
0
NADIA ALEŠEVIĆ (GAZIJA_)
14
0
ADNA DELALIĆ (TKD BOS)
A024
210
0
AJKA DURDŽIĆ (TIGCAZI)
13
0
SARA DELALIĆ (TKD BOS)
A025
48
0
AJLA TELAĆEVIĆ (TORNAD)
203
0
UNA MAJETIČ (TKD BOS)
A026
74
0
IMANA PERVIZ (HWAR)
99
0
NADIA ALEŠEVIĆ (GAZIJA_)
A027
210
0
AJKA DURDŽIĆ (TIGCAZI)
203
0
UNA MAJETIČ (TKD BOS)
A028
74
0
IMANA PERVIZ (HWAR)
210
0
AJKA DURDŽIĆ (TIGCAZI)
Medalists
1. AJKA DURDŽIĆ, TIGAR CAZIN
2. IMANA PERVIZ, TKD Hwarang Klagenfurt
3. UNA MAJETIČ, TKD BOSNA-CAZIN
3. NADIA ALEŠEVIĆ, KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
Forme - Juniori -Žuti -7 kup
C026
115
0
HAMZA MAMIĆ (GAZIJA_)
169
0
ANES MUŠELJIĆ (TKD BOS)
C027
116
0
ENIZ OŽEGOVIĆ (GAZIJA_)
165
0
ADIN HADŽIPAŠIĆ (TKD BOS)
C028
111
0
DŽENAN OŽEGOVIĆ (GAZIJA_)
167
0
EDIJAN HADŽIPAŠIĆ (TKD BOS)
6
JUSUF TOPIĆ (TKD BOS)
C029
169
0
ANES MUŠELJIĆ (TKD BOS)
116
0
ENIZ OŽEGOVIĆ (GAZIJA_)
C030
111
0
DŽENAN OŽEGOVIĆ (GAZIJA_)
6
0
JUSUF TOPIĆ (TKD BOS)
C031
116
0
ENIZ OŽEGOVIĆ (GAZIJA_)
111
0
DŽENAN OŽEGOVIĆ (GAZIJA_)
Medalists
1. DŽENAN OŽEGOVIĆ, KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
2. ENIZ OŽEGOVIĆ, KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
3. JUSUF TOPIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. ANES MUŠELJIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
Forme - Juniori -Plavi -3 kup
A029
129
0
EDI JUSIC (HONG)
141
0
ALMEDIN BEGIĆ (TKD BOS)
Medalists
1. EDI JUSIC, "JEZERSKI"-BOSANSKA KRUPA
2. ALMEDIN BEGIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. ----
3. ----
Forme - Juniorke -Žuti -7 kup
A030
27
0
LIDIJA ZIRDUM (TKD BOS)
142
0
ENA OMEROVIĆ (TKD BOS)
175
NUDŽEJMA ORAŠČANIN (TKD BOS)
153
ELVEDINA ŠAHINOVIĆ (TKD BOS)
145
SUMEJA HADŽIPAŠIĆ (TKD BOS)
A031
27
0
LIDIJA ZIRDUM (TKD BOS)
175
0
NUDŽEJMA ORAŠČANIN (TKD BOS)
A032
153
0
ELVEDINA ŠAHINOVIĆ (TKD BOS)
145
0
SUMEJA HADŽIPAŠIĆ (TKD BOS)
A033
27
0
LIDIJA ZIRDUM (TKD BOS)
145
0
SUMEJA HADŽIPAŠIĆ (TKD BOS)
Medalists
1. LIDIJA ZIRDUM, TKD BOSNA-CAZIN
2. SUMEJA HADŽIPAŠIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. NUDŽEJMA ORAŠČANIN, TKD BOSNA-CAZIN
3. ELVEDINA ŠAHINOVIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
Forme - Juniorke -Plavi -3 kup
B028
131
0
SUEJLA JUSIC (HONG)
23
0
NAIDA PANDŽIĆ (TKD BOS)
121
MUBINA VELADŽIĆ (GAZIJA_)
B029
128
0
AMINA HAFIZOVIC (HONG)
147
0
AMILA TOPALOVIĆ (TKD BOS)
224
MELINA RUŽNIĆ (TIGCAZI)
B030
23
0
NAIDA PANDŽIĆ (TKD BOS)
121
0
MUBINA VELADŽIĆ (GAZIJA_)
B031
128
0
AMINA HAFIZOVIC (HONG)
224
0
MELINA RUŽNIĆ (TIGCAZI)
B032
23
0
NAIDA PANDŽIĆ (TKD BOS)
128
0
AMINA HAFIZOVIC (HONG)
Medalists
1. NAIDA PANDŽIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
2. AMINA HAFIZOVIC, "JEZERSKI"-BOSANSKA KRUPA
3. MUBINA VELADŽIĆ, KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
3. MELINA RUŽNIĆ, TIGAR CAZIN
Borbe - M. Kadeti-23
A034
138
0
ADI ORAŠČANIN (TKD BOS)
181
0
ABDURAHMAN KUDELIĆ (HAMZA)
125
AJDIN MUJAGIĆ (GAZIJA_)
174
DAVUD MAJETIĆ (TKD BOS)
90
ADNAN MURATOVIĆ (GAZIJA_)
A036
138
0
ADI ORAŠČANIN (TKD BOS)
125
0
AJDIN MUJAGIĆ (GAZIJA_)
A035
174
0
DAVUD MAJETIĆ (TKD BOS)
90
0
ADNAN MURATOVIĆ (GAZIJA_)
A039
125
0
AJDIN MUJAGIĆ (GAZIJA_)
174
0
DAVUD MAJETIĆ (TKD BOS)
Medalists
1. AJDIN MUJAGIĆ, KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
2. DAVUD MAJETIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. ADI ORAŠČANIN, TKD BOSNA-CAZIN
3. ADNAN MURATOVIĆ, KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
Borbe - M. Kadeti -27
B034
42
0
ABDULAH FIŠEKOVIĆ (TORNAD)
12
0
ADIJAN ĆEHAJIĆ (TKD BOS)
B035
20
0
NEDIM ĆEHAJIĆ (TKD BOS)
69
0
AHMED PERVIZ (HWAR)
B038
12
0
ADIJAN ĆEHAJIĆ (TKD BOS)
20
0
NEDIM ĆEHAJIĆ (TKD BOS)
Medalists
1. NEDIM ĆEHAJIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
2. ADIJAN ĆEHAJIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. AHMED PERVIZ, TKD Hwarang Klagenfurt
3. ABDULAH FIŠEKOVIĆ, TORNADO - SARAJEVO
Borbe - M. Kadeti -31
C034
196
0
AMAR DURAKOVIĆ (TKD BOS)
233
0
DŽAN RUŽNIĆ (TIGCAZI)
193
DANI IKANOVIĆ (TKD BOS)
C036
233
0
DŽAN RUŽNIĆ (TIGCAZI)
193
0
DANI IKANOVIĆ (TKD BOS)
Medalists
1. DŽAN RUŽNIĆ, TIGAR CAZIN
2. DANI IKANOVIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. AMAR DURAKOVIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. ----
Borbe - M. Kadeti -35
A037
47
0
AFAN TELAĆEVIĆ (TORNAD)
242
0
EMAN ŠABIĆ (TKD BOS)
A038
36
0
KARLOS KADIĆ (TKD BOS)
71
0
AJDIN MEHMEDOVIC (HWAR)
A041
47
0
AFAN TELAĆEVIĆ (TORNAD)
71
0
AJDIN MEHMEDOVIC (HWAR)
Medalists
1. AFAN TELAĆEVIĆ, TORNADO - SARAJEVO
2. AJDIN MEHMEDOVIC, TKD Hwarang Klagenfurt
3. EMAN ŠABIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. KARLOS KADIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
Borbe - M. Kadeti +40
C037
75
0
KENAN MEHMEDOVIC (HWAR)
62
0
ISMAIL BRDARIĆ (TORNAD)
219
DANI RUŽNIĆ (TIGCAZI)
C038
199
0
MUHAMED MULALIĆ (HAMZA)
60
0
HAMZA ČAMDŽIĆ (TORNAD)
18
SINAN MESIĆ (TKD BOS)
C039
75
0
KENAN MEHMEDOVIC (HWAR)
219
0
DANI RUŽNIĆ (TIGCAZI)
C040
60
0
HAMZA ČAMDŽIĆ (TORNAD)
18
0
SINAN MESIĆ (TKD BOS)
C042
75
0
KENAN MEHMEDOVIC (HWAR)
60
0
HAMZA ČAMDŽIĆ (TORNAD)
Medalists
1. HAMZA ČAMDŽIĆ, TORNADO - SARAJEVO
2. KENAN MEHMEDOVIC, TKD Hwarang Klagenfurt
3. SINAN MESIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. DANI RUŽNIĆ, TIGAR CAZIN
Borbe - M. Kadetkinje -23
A040
198
0
MINELA KLJAJIĆ (HAMZA)
26
0
TAJRA DURIĆ (TKD BOS)
137
NEJRA DURAKOVIĆ (TKD BOS)
A042
198
0
MINELA KLJAJIĆ (HAMZA)
137
0
NEJRA DURAKOVIĆ (TKD BOS)
Medalists
1. MINELA KLJAJIĆ, Hamza
2. NEJRA DURAKOVIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. TAJRA DURIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. ----
Borbe - M. Kadetkinje -27
C041
88
0
AMINA ODOBAŠIĆ (GAZIJA_)
162
0
MEDINA NUHIĆ (TKD BOS)
Medalists
1. AMINA ODOBAŠIĆ, KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
2. MEDINA NUHIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. ----
3. ----
Borbe - M. Kadetkinje -35
C043
84
0
HANA IDRIZOVIĆ (TORNAD)
19
0
AZRA MESIĆ (TKD BOS)
Medalists
1. HANA IDRIZOVIĆ, TORNADO - SARAJEVO
2. AZRA MESIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. ----
3. ----
Borbe - M. Kadetkinje +40
B036
32
0
NEDŽELA HAMIDOVIĆ (TKD BOS)
30
0
NAILA BRKIĆ (TKD BOS)
B037
178
0
BERINA MAJETIĆ (TKD BOS)
85
0
HANA TUNTIĆ (TORNAD)
B039
32
0
NEDŽELA HAMIDOVIĆ (TKD BOS)
178
0
BERINA MAJETIĆ (TKD BOS)
Medalists
1. NEDŽELA HAMIDOVIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
2. BERINA MAJETIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. NAILA BRKIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. HANA TUNTIĆ, TORNADO - SARAJEVO
Borbe - S. Kadeti -35
C044
172
0
ADIN MUŠELJIĆ (TKD BOS)
245
0
MUHAMED LJUBIJAKIĆ (TKD BOS)
C045
15
0
ENIZ MURIĆ (TKD BOS)
94
0
DŽEJLAN OŽEGOVIĆ (GAZIJA_)
C048
245
0
MUHAMED LJUBIJAKIĆ (TKD BOS)
94
0
DŽEJLAN OŽEGOVIĆ (GAZIJA_)
Medalists
1. DŽEJLAN OŽEGOVIĆ, KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
2. MUHAMED LJUBIJAKIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. ENIZ MURIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. ADIN MUŠELJIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
Borbe - S. Kadeti -45
B040
16
0
ISHAK MURIĆ (TKD BOS)
215
0
ANES MACANOVIĆ (TIGCAZI)
Medalists
1. ISHAK MURIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
2. ANES MACANOVIĆ, TIGAR CAZIN
3. ----
3. ----
Borbe - S. Kadeti -50
C046
209
0
AJDIN NUHANOVIĆ (TIGCAZI)
241
0
ARMAN ŠABIĆ (TKD BOS)
C047
17
0
RIDVAN ALAGIĆ (TKD BOS)
187
0
DŹENAN MELKIĆ (HAMZA)
C050
241
0
ARMAN ŠABIĆ (TKD BOS)
187
0
DŹENAN MELKIĆ (HAMZA)
Medalists
1. DŹENAN MELKIĆ, Hamza
2. ARMAN ŠABIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. RIDVAN ALAGIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. AJDIN NUHANOVIĆ, TIGAR CAZIN
Borbe - S. Kadeti -55
A047
44
0
ABDULAH OKANOVIĆ (TORNAD)
207
0
ADEM KAPIĆ (TIGCAZI)
A048
164
0
EMIN BALTIĆ (TKD BOS)
240
0
HAMULIC EDIN (TIGCAZI)
A051
44
0
ABDULAH OKANOVIĆ (TORNAD)
240
0
HAMULIC EDIN (TIGCAZI)
Medalists
1. HAMULIC EDIN, TIGAR CAZIN
2. ABDULAH OKANOVIĆ, TORNADO - SARAJEVO
3. EMIN BALTIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. ADEM KAPIĆ, TIGAR CAZIN
Borbe - S. Kadeti +55
B041
123
0
IBRAHIM ODOBAŠIĆ (GAZIJA_)
108
0
AMAR BEGOVIĆ (GAZIJA_)
B042
106
0
ANDI MUJAGIĆ (GAZIJA_)
55
0
DŽAN SALAN (TORNAD)
B043
104
0
ENIS OZEGOVIC (GAZIJA_)
150
0
DŽENIZ HADŽIPAŠIĆ (TKD BOS)
B044
110
0
AMIL TAHIĆ (GAZIJA_)
80
0
BAKIR DŽEHOVIĆ (TAEKYON)
B045
108
0
AMAR BEGOVIĆ (GAZIJA_)
106
0
ANDI MUJAGIĆ (GAZIJA_)
B046
150
0
DŽENIZ HADŽIPAŠIĆ (TKD BOS)
110
0
AMIL TAHIĆ (GAZIJA_)
B048
108
0
AMAR BEGOVIĆ (GAZIJA_)
150
0
DŽENIZ HADŽIPAŠIĆ (TKD BOS)
Medalists
1. AMAR BEGOVIĆ, KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
2. DŽENIZ HADŽIPAŠIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. ANDI MUJAGIĆ, KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
3. AMIL TAHIĆ, KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
Borbe - S. Kadetkinje -30
C049
160
0
AJKA HADŽIPAŠIĆ (TKD BOS)
211
0
AJKA DURDŽIĆ (TIGCAZI)
34
TAJRA ELKASOVIČ (TKD BOS)
C051
211
0
AJKA DURDŽIĆ (TIGCAZI)
34
0
TAJRA ELKASOVIČ (TKD BOS)
Medalists
1. AJKA DURDŽIĆ, TIGAR CAZIN
2. TAJRA ELKASOVIČ, TKD BOSNA-CAZIN
3. AJKA HADŽIPAŠIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. ----
Borbe - S. Kadetkinje -35
A050
195
0
LEJLA ALEŠEVIĆ (HAMZA)
223
0
LEMANA DURDŽIC (TIGCAZI)
204
UNA MAJETIČ (TKD BOS)
A052
195
0
LEJLA ALEŠEVIĆ (HAMZA)
204
0
UNA MAJETIČ (TKD BOS)
Medalists
1. UNA MAJETIČ, TKD BOSNA-CAZIN
2. LEJLA ALEŠEVIĆ, Hamza
3. LEMANA DURDŽIC, TIGAR CAZIN
3. ----
Borbe - S. Kadetkinje -40
B047
156
0
NUDŽEJMA HADŽIPAŠIĆ (TKD BOS)
158
0
ALMEDINA ŠAHINOVIĆ (TKD BOS)
Medalists
1. NUDŽEJMA HADŽIPAŠIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
2. ALMEDINA ŠAHINOVIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. ----
3. ----
Borbe - S. Kadetkinje -45
C052
192
0
FATIMA ŠAHINOVIĆ (HAMZA)
236
0
DŽENANA BILIĆ (TKD BOS)
152
ADISA SALKIĆ (TKD BOS)
C054
236
0
DŽENANA BILIĆ (TKD BOS)
152
0
ADISA SALKIĆ (TKD BOS)
Medalists
1. DŽENANA BILIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
2. ADISA SALKIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. FATIMA ŠAHINOVIĆ, Hamza
3. ----
Borbe - Juniori -50
C053
117
0
HAMZA MAMIĆ (GAZIJA_)
170
0
ANES MUŠELJIĆ (TKD BOS)
Medalists
1. ANES MUŠELJIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
2. HAMZA MAMIĆ, KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
3. ----
3. ----
Borbe - Juniori -62
B051
168
0
EDIJAN HADŽIPAŠIĆ (TKD BOS)
112
0
DŽENAN OŽEGOVIĆ (GAZIJA_)
B052
184
0
ANES MURIĆ (TKD BOS)
244
0
HASAN BEGOVIĆ (GAZIJA_)
B055
112
0
DŽENAN OŽEGOVIĆ (GAZIJA_)
184
0
ANES MURIĆ (TKD BOS)
Medalists
1. ANES MURIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
2. DŽENAN OŽEGOVIĆ, KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
3. HASAN BEGOVIĆ, KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
3. EDIJAN HADŽIPAŠIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
Borbe - Juniori -75
C055
235
0
TARIK OKERIĆ (TAEKYON)
140
0
ALMEDIN BEGIĆ (TKD BOS)
Medalists
1. TARIK OKERIĆ, KBV Taekyon- Sarajevo
2. ALMEDIN BEGIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. ----
3. ----
Borbe - Juniori +75
A057
37
0
ADMIR OKČIĆ (GALAJA)
166
0
ADIN HADŽIPAŠIĆ (TKD BOS)
221
ELDIN HAMULIĆ (TIGCAZI)
A060
37
0
ADMIR OKČIĆ (GALAJA)
221
0
ELDIN HAMULIĆ (TIGCAZI)
Medalists
1. ELDIN HAMULIĆ, TIGAR CAZIN
2. ADMIR OKČIĆ, TKD “Galaja” Sanski Most
3. ADIN HADŽIPAŠIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. ----
Borbe - Juniorke -50
B054
135
0
SUEJLA JUSIC (HONG)
154
0
ELVEDINA ŠAHINOVIĆ (TKD BOS)
120
AMILA TAHIĆ (GAZIJA_)
B056
135
0
SUEJLA JUSIC (HONG)
120
0
AMILA TAHIĆ (GAZIJA_)
Medalists
1. SUEJLA JUSIC, "JEZERSKI"-BOSANSKA KRUPA
2. AMILA TAHIĆ, KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
3. ELVEDINA ŠAHINOVIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. ----
Borbe - Juniorke -55
C056
179
0
EMA HAMULIĆ (TKD BOS)
122
0
MUBINA VELADŽIĆ (GAZIJA_)
C057
144
0
ENA OMEROVIĆ (TKD BOS)
225
0
MELINA RUŽNIĆ (TIGCAZI)
C059
179
0
EMA HAMULIĆ (TKD BOS)
225
0
MELINA RUŽNIĆ (TIGCAZI)
Medalists
1. EMA HAMULIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
2. MELINA RUŽNIĆ, TIGAR CAZIN
3. MUBINA VELADŽIĆ, KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
3. ENA OMEROVIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
Borbe - Juniorke -60
A058
78
0
AJŠA DŽEHOVIĆ (TAEKYON)
180
0
LAMIJA HAMULIĆ (TKD BOS)
A059
173
0
AMILA TOPALOVIĆ (TKD BOS)
132
0
AMINA HAFIZOVIC (HONG)
A061
180
0
LAMIJA HAMULIĆ (TKD BOS)
132
0
AMINA HAFIZOVIC (HONG)
Medalists
1. LAMIJA HAMULIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
2. AMINA HAFIZOVIC, "JEZERSKI"-BOSANSKA KRUPA
3. AJŠA DŽEHOVIĆ, KBV Taekyon- Sarajevo
3. AMILA TOPALOVIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
Borbe - Juniorke -65
B057
189
0
EMA RAMIĆ (HAMZA)
146
0
SUMEJA HADŽIPAŠIĆ (TKD BOS)
205
ASMIRA SEDIĆ (TKD BOS)
176
NUDŽEJMA ORAŠČANIN (TKD BOS)
24
NAIDA PANDŽIĆ (TKD BOS)
B059
189
0
EMA RAMIĆ (HAMZA)
205
0
ASMIRA SEDIĆ (TKD BOS)
B058
176
0
NUDŽEJMA ORAŠČANIN (TKD BOS)
24
0
NAIDA PANDŽIĆ (TKD BOS)
B060
189
0
EMA RAMIĆ (HAMZA)
24
0
NAIDA PANDŽIĆ (TKD BOS)
Medalists
1. EMA RAMIĆ, Hamza
2. NAIDA PANDŽIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. ASMIRA SEDIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. NUDŽEJMA ORAŠČANIN, TKD BOSNA-CAZIN
Borbe - Juniorke +65
C058
25
0
NAIDA PANDŽIĆ (TKD BOS)
190
0
EMA RAMIĆ (HAMZA)
237
ASMIRA SEDIĆ (TKD BOS)
C060
25
0
NAIDA PANDŽIĆ (TKD BOS)
237
0
ASMIRA SEDIĆ (TKD BOS)
Medalists
1. NAIDA PANDŽIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
2. ASMIRA SEDIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. EMA RAMIĆ, Hamza
3. ----