Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Pantera Open 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Activ
BANIJA PANDAS
Bistra
Bjelovar
Black Tiger Snina
Brčko
Casper
Cobra
Čigra
DIV KNIN
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
ELITE
GACKA
GAIANA
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Lokomotiva
MAKSIMIR
MASTER
METALAC
neryo
Ogulin
Omega
Ozalj
Pantera
Plitvice
Radnik
Rovinj
RUGVICA
Taekwondo klub Silla
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
UTE HUNGARY
VARAŽDIN 1
VRBOVEC
ZELINGRAD
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadetkinje -39
Mlađi kadetkinje -47
Kadetkinje -51
Demo - Male sportašice 1 -22
Mlađi kadeti -39
C033
223
9
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
358
2
ZRIN BLAŽANOVIĆ (DUBRAVA)
148
JAKOV BEZJAK (MASTER)
89
FILIP SPICEK (BIST)
316
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
65
MARKO JOVIĆ (ELITE)
164
DOMAGOJ BIŠĆAN (DUBRAVA)
325
DAVID KUJEVEC (PRVACI)
208
MIHOVIL PUHALOVIĆ (TIGAZ)
C041
223
25
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
148
15
JAKOV BEZJAK (MASTER)
C042
89
5
FILIP SPICEK (BIST)
316
25
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
C043
65
23
MARKO JOVIĆ (ELITE)
164
2
DOMAGOJ BIŠĆAN (DUBRAVA)
C044
325
5
DAVID KUJEVEC (PRVACI)
208
25
MIHOVIL PUHALOVIĆ (TIGAZ)
C059
223
6
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
316
9
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
C060
65
6
MARKO JOVIĆ (ELITE)
208
2
MIHOVIL PUHALOVIĆ (TIGAZ)
C068
316
9
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
65
7
MARKO JOVIĆ (ELITE)
Medalists
1. OSCAR KOVAČIĆ, BANIJA PANDAS
2. MARKO JOVIĆ, ELITE
3. IVAN LUKETIĆ, Ogulin
3. MIHOVIL PUHALOVIĆ, Tigar Zagreb
Mlađi kadetkinje -39
C036
13
18
AVA BORKO (PANTERA)
272
9
LANA HUMIĆ (ACTIV)
201
HANA IVANIŠ (ČIGRA)
372
EMA MATEŠA (TKDDRHR)
145
ENA ŽUŽIĆ (MASTER)
171
LORENA PIA ČAVLINA (MAKSMR)
269
LARA HAJDUKOVIĆ (OMEGA)
355
STELLA SUBOTIĆ (DUBRAVA)
27
MARTA OSTERMANN (PANTERA)
C049
13
17
AVA BORKO (PANTERA)
201
26
HANA IVANIŠ (ČIGRA)
C050
372
58
EMA MATEŠA (TKDDRHR)
145
0
ENA ŽUŽIĆ (MASTER)
C051
171
27
LORENA PIA ČAVLINA (MAKSMR)
269
28
LARA HAJDUKOVIĆ (OMEGA)
C052
355
11
STELLA SUBOTIĆ (DUBRAVA)
27
12
MARTA OSTERMANN (PANTERA)
C063
201
18
HANA IVANIŠ (ČIGRA)
372
17
EMA MATEŠA (TKDDRHR)
C064
269
4
LARA HAJDUKOVIĆ (OMEGA)
27
25
MARTA OSTERMANN (PANTERA)
C070
201
7
HANA IVANIŠ (ČIGRA)
27
8
MARTA OSTERMANN (PANTERA)
Medalists
1. MARTA OSTERMANN, Pantera
2. HANA IVANIŠ, Čigra
3. LARA HAJDUKOVIĆ, Omega
3. EMA MATEŠA, DUGA RESA
Mlađi kadetkinje -47
B050
200
14
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
161
11
SARA HAMPOVČAN (DUBRAVA)
314
JOSIPA ŽGELA (BAN-PAN)
203
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
147
MIA JURIŠIĆ (MASTER)
B062
200
20
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
314
0
JOSIPA ŽGELA (BAN-PAN)
B051
203
14
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
147
16
MIA JURIŠIĆ (MASTER)
B072
200
19
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
147
2
MIA JURIŠIĆ (MASTER)
Medalists
1. ANA ROGINIĆ, Čigra
2. MIA JURIŠIĆ, MASTER
3. JOSIPA ŽGELA, BANIJA PANDAS
3. LUCIJA ŠULJ, Čigra
Kadetkinje -51
A036
336
26
KARLA KIRIN (JASTREB)
57
10
KAJA KREMPL (TKD KBK)
146
GABRIELA SLADOJA (MASTER)
A036A
228
7
LORENA KRESOJEVIĆ (RADNIK)
374
28
ANA RANĐELOVIĆ (GAIAN)
310
TANJA KARAC (BRČKO)
A045
336
16
KARLA KIRIN (JASTREB)
146
15
GABRIELA SLADOJA (MASTER)
A046
374
0
ANA RANĐELOVIĆ (GAIAN)
310
0
TANJA KARAC (BRČKO)
A061
336
11
KARLA KIRIN (JASTREB)
310
1
TANJA KARAC (BRČKO)
Medalists
1. KARLA KIRIN, Jastreb
2. TANJA KARAC, Brčko
3. GABRIELA SLADOJA, MASTER
3. ANA RANĐELOVIĆ, GAIANA
Demo - Male sportašice 1 -22
B009
342
32
DORA SAMARZIJA (PANTERA)
144
12
PETRA JURIŠIĆ (MASTER)
B010
198
4
MIA PARANOS (TKD KAR)
40
32
SARAH HASANAGIČ (SILLA)
B011
87
2
TINA KUMIŠA (BIST)
78
18
EMA MAGDALENIĆ (JAKOVLJ)
343
LENA MIHIC (PANTERA)
B022
342
33
DORA SAMARZIJA (PANTERA)
40
38
SARAH HASANAGIČ (SILLA)
B023
78
16
EMA MAGDALENIĆ (JAKOVLJ)
343
12
LENA MIHIC (PANTERA)
B032
40
28
SARAH HASANAGIČ (SILLA)
78
8
EMA MAGDALENIĆ (JAKOVLJ)
Medalists
1. SARAH HASANAGIČ, Taekwondo klub Silla
2. EMA MAGDALENIĆ, JAKOVLJE
3. DORA SAMARZIJA, Pantera
3. LENA MIHIC, Pantera