Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Pantera Open 2017
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Activ
BANIJA PANDAS
Bistra
Bjelovar
Black Tiger Snina
Brčko
Casper
Cobra
Čigra
DIV KNIN
Dubrava
DUGA RESA
DUGO SELO
ELITE
GACKA
GAIANA
JAKOVLJE
Jastreb
Karlovac
Lokomotiva
MAKSIMIR
MASTER
METALAC
neryo
Ogulin
Omega
Ozalj
Pantera
Plitvice
Radnik
Rovinj
RUGVICA
Taekwondo klub Silla
TCZ Ban Keglević
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
UTE HUNGARY
VARAŽDIN 1
VRBOVEC
ZELINGRAD
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -51
Mlađi kadetkinje -47
Kadetkinje -47
Demo - Mali sportaši 1 -24
Demo - Mali sportaši 1 -33
Mlađi kadeti -39
C033
223
9
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
358
2
ZRIN BLAŽANOVIĆ (DUBRAVA)
148
JAKOV BEZJAK (MASTER)
89
FILIP SPICEK (BIST)
316
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
65
MARKO JOVIĆ (ELITE)
164
DOMAGOJ BIŠĆAN (DUBRAVA)
325
DAVID KUJEVEC (PRVACI)
208
MIHOVIL PUHALOVIĆ (TIGAZ)
C041
223
25
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
148
15
JAKOV BEZJAK (MASTER)
C042
89
5
FILIP SPICEK (BIST)
316
25
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
C043
65
23
MARKO JOVIĆ (ELITE)
164
2
DOMAGOJ BIŠĆAN (DUBRAVA)
C044
325
5
DAVID KUJEVEC (PRVACI)
208
25
MIHOVIL PUHALOVIĆ (TIGAZ)
C059
223
6
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
316
9
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
C060
65
6
MARKO JOVIĆ (ELITE)
208
2
MIHOVIL PUHALOVIĆ (TIGAZ)
C068
316
9
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
65
7
MARKO JOVIĆ (ELITE)
Medalists
1. OSCAR KOVAČIĆ, BANIJA PANDAS
2. MARKO JOVIĆ, ELITE
3. IVAN LUKETIĆ, Ogulin
3. MIHOVIL PUHALOVIĆ, Tigar Zagreb
Mlađi kadeti -51
B048
266
3
TEO SAMBOLEK (OMEGA)
340
23
FILIP GOJSALIĆ (JASTREB)
313
RENATO ŽGELA (BAN-PAN)
B064
340
18
FILIP GOJSALIĆ (JASTREB)
313
7
RENATO ŽGELA (BAN-PAN)
Medalists
1. FILIP GOJSALIĆ, Jastreb
2. RENATO ŽGELA, BANIJA PANDAS
3. TEO SAMBOLEK, Omega
3. ----
Mlađi kadetkinje -47
B050
200
14
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
161
11
SARA HAMPOVČAN (DUBRAVA)
314
JOSIPA ŽGELA (BAN-PAN)
203
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
147
MIA JURIŠIĆ (MASTER)
B062
200
20
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
314
0
JOSIPA ŽGELA (BAN-PAN)
B051
203
14
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
147
16
MIA JURIŠIĆ (MASTER)
B072
200
19
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
147
2
MIA JURIŠIĆ (MASTER)
Medalists
1. ANA ROGINIĆ, Čigra
2. MIA JURIŠIĆ, MASTER
3. JOSIPA ŽGELA, BANIJA PANDAS
3. LUCIJA ŠULJ, Čigra
Kadetkinje -47
A032
311
6
LUCIJA HREBAC (BAN-PAN)
259
8
ELA JELIĆ (OMEGA)
A033
227
0
LARA BOŠKOVIĆ (RADNIK)
81
0
ANA RANĐELOVIĆ (GAIAN)
A034
63
0
LANA PETRAČIJA (ELITE)
218
0
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
A035
373
28
LARA KRIŽANIĆ (TKDDRHR)
9
23
MIRJANA VASIC (BRČKO)
A043
259
25
ELA JELIĆ (OMEGA)
227
2
LARA BOŠKOVIĆ (RADNIK)
A044
218
21
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
373
8
LARA KRIŽANIĆ (TKDDRHR)
A060
259
18
ELA JELIĆ (OMEGA)
218
8
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
Medalists
1. ELA JELIĆ, Omega
2. HELENA DUJMIĆ, Ogulin
3. LARA BOŠKOVIĆ, Radnik
3. LARA KRIŽANIĆ, DUGA RESA
Demo - Mali sportaši 1 -24
B005
44
31
PATRIK ŠKOFIC (SILLA)
104
38
MATEJ MATIĆ (RUG)
B006
30
38
SEBASTIAN BIELEN (PANTERA)
303
19
ALEN NOVOSEL (TIGAZ)
B007
318
2
KARLO KLARIĆ (BAN-PAN)
121
24
MISLAV KORNET (TKV)
B008
341
9
LOVRO RENDULIC (PANTERA)
251
32
MARTIN VURNEK (PLTVICE)
B020
104
37
MATEJ MATIĆ (RUG)
30
19
SEBASTIAN BIELEN (PANTERA)
B021
121
28
MISLAV KORNET (TKV)
251
8
MARTIN VURNEK (PLTVICE)
B031
104
20
MATEJ MATIĆ (RUG)
121
18
MISLAV KORNET (TKV)
Medalists
1. MATEJ MATIĆ, RUGVICA
2. MISLAV KORNET, VRBOVEC
3. SEBASTIAN BIELEN, Pantera
3. MARTIN VURNEK, Plitvice
Demo - Mali sportaši 1 -33
B018
150
22
URH ARHAR (SILLA)
317
6
MARKO FIČKO (BAN-PAN)
202
MARO KOPITOVIĆ (TIGAZ)
B029
150
24
URH ARHAR (SILLA)
202
3
MARO KOPITOVIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. URH ARHAR, Taekwondo klub Silla
2. MARO KOPITOVIĆ, Tigar Zagreb
3. MARKO FIČKO, BANIJA PANDAS
3. ----