Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 4. kolo
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
Cobra
Dubrava
Fox
Jastreb
Karlovac
Lekenik
Lokomotiva
Omega
Orion
Ozalj
Pantera
Radnik
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
VRBOVEC
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti A -36
Mlađe kadetkinje A - 33
Mlađi kadeti B - 36
Kadeti A-49
Kadetkinje A-33
Frie. kick - Vrtićanke A (2016/17)
Mlađi kadeti A -36
A003
308
0
MARIN BAKIĆ (OMEGA)
134
0
FRAN DŽOLAN (JASTREB)
163
LUKA HRASTIĆ (TIGAZ)
76
AZZEDDIN KHALAF (TKD KAR)
321
NIKO JURIŠIĆ (PANTERA)
A005
308
0
MARIN BAKIĆ (OMEGA)
163
0
LUKA HRASTIĆ (TIGAZ)
A004
76
0
AZZEDDIN KHALAF (TKD KAR)
321
0
NIKO JURIŠIĆ (PANTERA)
A007
308
0
MARIN BAKIĆ (OMEGA)
76
0
AZZEDDIN KHALAF (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. AZZEDDIN KHALAF, Karlovac
2. MARIN BAKIĆ, Omega
3. NIKO JURIŠIĆ, Pantera
3. ----
Mlađe kadetkinje A - 33
A014
80
2
NIKA PETRIĆ (TKD KAR)
300
1
MIA POP (OMEGA)
481
IVA ŽUGČIĆ (DUBRAVA)
317
LENA MIHIC (PANTERA)
133
LOTA RAKIĆ (JASTREB)
A016
80
2
NIKA PETRIĆ (TKD KAR)
481
0
IVA ŽUGČIĆ (DUBRAVA)
A017
317
2
LENA MIHIC (PANTERA)
133
0
LOTA RAKIĆ (JASTREB)
A019
80
0
NIKA PETRIĆ (TKD KAR)
317
2
LENA MIHIC (PANTERA)
Osvajači medalja
1. LENA MIHIC, Pantera
2. NIKA PETRIĆ, Karlovac
3. LOTA RAKIĆ, Jastreb
3. IVA ŽUGČIĆ, Dubrava
Mlađi kadeti B - 36
C001
102
0
FILIP HRESTAK (FOX)
292
2
FRAN ČOSIĆ (TKD PRA)
323
KARLO KRALJ (PANTERA)
27
STJEPAN VALIDŽIĆ (DUBRAVA)
118
GABRIJEL ARAMBAŠIĆ (LOKOM)
20
JOSIP KRIŽAN (DUBRAVA)
79
MILE BREBERINA (TKD KAR)
346
ANTONIO VUJČIĆ (TKV)
462
PETAR FABIJANIĆ (COB)
C003
292
2
FRAN ČOSIĆ (TKD PRA)
323
0
KARLO KRALJ (PANTERA)
C002
27
0
STJEPAN VALIDŽIĆ (DUBRAVA)
118
2
GABRIJEL ARAMBAŠIĆ (LOKOM)
C004
20
0
JOSIP KRIŽAN (DUBRAVA)
79
0
MILE BREBERINA (TKD KAR)
C005
346
0
ANTONIO VUJČIĆ (TKV)
462
2
PETAR FABIJANIĆ (COB)
C006
292
2
FRAN ČOSIĆ (TKD PRA)
118
0
GABRIJEL ARAMBAŠIĆ (LOKOM)
C007
79
2
MILE BREBERINA (TKD KAR)
462
0
PETAR FABIJANIĆ (COB)
C009
292
1
FRAN ČOSIĆ (TKD PRA)
79
2
MILE BREBERINA (TKD KAR)
Osvajači medalja
1. MILE BREBERINA, Karlovac
2. FRAN ČOSIĆ, TK Prana Karlovac
3. PETAR FABIJANIĆ, Cobra
3. GABRIJEL ARAMBAŠIĆ, Lokomotiva
Kadeti A-49
A023
340
0
MIHAEL TRNOKOP (TKD PRA)
320
2
KARLO HOLJEVIĆ (PANTERA)
A024
73
2
MARKO SOKOL (DUBRAVA)
41
0
GABRIJEL KORNET (RADNIK)
A035
320
2
KARLO HOLJEVIĆ (PANTERA)
73
0
MARKO SOKOL (DUBRAVA)
Osvajači medalja
1. KARLO HOLJEVIĆ, Pantera
2. MARKO SOKOL, Dubrava
3. MIHAEL TRNOKOP, TK Prana Karlovac
3. GABRIJEL KORNET, Radnik
Kadetkinje A-33
A032
436
2
DORA SAMARZIJA (PANTERA)
226
0
KLARA BOŠNJAK (TKD PRA)
Osvajači medalja
1. DORA SAMARZIJA, Pantera
2. KLARA BOŠNJAK, TK Prana Karlovac
3. ----
3. ----
Frie. kick - Vrtićanke A (2016/17)
K
518
0
JAGODIĆ KOVAČIĆ (OMEGA)
383
0
LORENA KRALJ MIHAEL KRALJ (PANTERA)
Osvajači medalja
1. LORENA KRALJ MIHAEL KRALJ, Pantera
2. JAGODIĆ KOVAČIĆ, Omega
3. ----
3. ----