Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 4. kolo
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Cobra
Dubrava
Fox
Jastreb
Karlovac
Lekenik
Lokomotiva
Omega
Orion
Ozalj
Pantera
Radnik
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
VRBOVEC
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Male školarke -39
Mlađi kadeti A -51
Mlađi kadeti B - 30
Mlađi kadeti B - 39
Mlađi kadeti B + 51
Mlađe kadetkinje B -30
Mlađe kadetkinje B -33
Mlađe kadetkinje B -36
Mlađe kadetkinje B -39
Mlađe kadetkinje B -47
Mlađe kadetkinje B +51
Kadetkinje A-41
Kadetkinje B-59
Male školarke -39
A066
379
0
TENA POSAVEC (TKV)
48
1
LUCIJA DIZDAR (ORI)
7
ELENA SMILJIĆ (DUBRAVA)
A067
48
2
LUCIJA DIZDAR (ORI)
7
0
ELENA SMILJIĆ (DUBRAVA)
Medalists
1. LUCIJA DIZDAR, Orion
2. ELENA SMILJIĆ, Dubrava
3. TENA POSAVEC, VRBOVEC
3. ----
Mlađi kadeti A -51
A010
301
2
BRUNO LATIN (OZALJ)
51
1
LUKA BARIŠIĆ (ORI)
Medalists
1. BRUNO LATIN, Ozalj
2. LUKA BARIŠIĆ, Orion
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti B - 30
C011
94
2
MARKO BLAŠKO (FOX)
483
1
IVOR JANKOVIĆ (OMEGA)
49
MIHAEL LIPAVIĆ (ORI)
C012
58
0
DARIO SIROVINA (ORI)
377
2
IVAN MATIĆ (DUBRAVA)
161
FRAN JEREN (TIGAZ)
C013
94
0
MARKO BLAŠKO (FOX)
49
2
MIHAEL LIPAVIĆ (ORI)
C014
377
1
IVAN MATIĆ (DUBRAVA)
161
2
FRAN JEREN (TIGAZ)
C016
49
0
MIHAEL LIPAVIĆ (ORI)
161
2
FRAN JEREN (TIGAZ)
Medalists
1. FRAN JEREN, Tigar Zagreb
2. MIHAEL LIPAVIĆ, Orion
3. IVAN MATIĆ, Dubrava
3. MARKO BLAŠKO, Fox
Mlađi kadeti B - 39
C021
446
0
DAVID DOŽUDIĆ (COB)
141
2
ANDELON REŠKOVIĆ (JASTREB)
52
LUKA LISICA (ORI)
32
MARKO MATEKOVIĆ (RADNIK)
287
VIKTOR GALUNIĆ (OMEGA)
C023
141
2
ANDELON REŠKOVIĆ (JASTREB)
52
0
LUKA LISICA (ORI)
C024
32
2
MARKO MATEKOVIĆ (RADNIK)
287
0
VIKTOR GALUNIĆ (OMEGA)
C026
141
2
ANDELON REŠKOVIĆ (JASTREB)
32
0
MARKO MATEKOVIĆ (RADNIK)
Medalists
1. ANDELON REŠKOVIĆ, Jastreb
2. MARKO MATEKOVIĆ, Radnik
3. LUKA LISICA, Orion
3. VIKTOR GALUNIĆ, Omega
Mlađi kadeti B + 51
B022
55
0
MARINO JOVIĆ (ORI)
159
0
NATKO VEČEK (TIGAZ)
Medalists
1. NATKO VEČEK, Tigar Zagreb
2. MARINO JOVIĆ, Orion
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje B -30
B024
116
2
NICOL LADOVIĆ (LOKOM)
9
0
RUŽICA BRAJKOVIĆ (DUBRAVA)
304
DUNJA MIRILOVIĆ PETROVIĆ (TKD PRA)
B025
59
0
EMMA VUKMANIĆ (ORI)
295
2
MATIĆ NIKOLINA (OMEGA)
144
IRIS CVETKO (JASTREB)
B026
61
2
ANJA BARANAŠIĆ (ORI)
249
0
MIA STJEPIĆ (LEKENIK)
145
LUCIJA PRŽIĆ (JASTREB)
B027
452
0
FRIDA ZLONOGA (COB)
293
0
IRIS JAMBROŠIĆ (OZALJ)
5
LORENA LUKIĆ (DUBRAVA)
B028
116
0
NICOL LADOVIĆ (LOKOM)
304
0
DUNJA MIRILOVIĆ PETROVIĆ (TKD PRA)
B029
295
2
MATIĆ NIKOLINA (OMEGA)
144
0
IRIS CVETKO (JASTREB)
B030
61
2
ANJA BARANAŠIĆ (ORI)
145
0
LUCIJA PRŽIĆ (JASTREB)
B031
293
2
IRIS JAMBROŠIĆ (OZALJ)
5
0
LORENA LUKIĆ (DUBRAVA)
B032
304
2
DUNJA MIRILOVIĆ PETROVIĆ (TKD PRA)
295
1
MATIĆ NIKOLINA (OMEGA)
B033
61
2
ANJA BARANAŠIĆ (ORI)
293
0
IRIS JAMBROŠIĆ (OZALJ)
B035
304
2
DUNJA MIRILOVIĆ PETROVIĆ (TKD PRA)
61
0
ANJA BARANAŠIĆ (ORI)
Medalists
1. DUNJA MIRILOVIĆ PETROVIĆ, TK Prana Karlovac
2. ANJA BARANAŠIĆ, Orion
3. MATIĆ NIKOLINA, Omega
3. IRIS JAMBROŠIĆ, Ozalj
Mlađe kadetkinje B -33
B034
347
2
GABRIJELA ĐORĐEVIĆ (TKV)
12
0
EMA PETROVIĆ (DUBRAVA)
B036
63
0
ANTEA ČIČAK (ORI)
263
2
MARIJA KOVAČEVIĆ (FOX)
B037
60
0
NIKA BELJAN (ORI)
138
2
HELENA LOVRIĆ (JASTREB)
35
LARA SRBLJINOVIĆ (RADNIK)
B038
64
0
EMA LEKANIĆ (ORI)
169
3
PAULA PERKOVIĆ (TIGAZ)
B039
62
2
LUCIJANA ČALE (ORI)
265
0
KARLA KOVAČEVIĆ (FOX)
B040
53
0
EMA FAZLIĆ (ORI)
143
2
EMA GROŠIĆ (JASTREB)
375
SARA ŠUTIJA (DUBRAVA)
B041
347
1
GABRIJELA ĐORĐEVIĆ (TKV)
263
2
MARIJA KOVAČEVIĆ (FOX)
B042
138
1
HELENA LOVRIĆ (JASTREB)
35
2
LARA SRBLJINOVIĆ (RADNIK)
B043
169
2
PAULA PERKOVIĆ (TIGAZ)
62
0
LUCIJANA ČALE (ORI)
B044
143
0
EMA GROŠIĆ (JASTREB)
375
2
SARA ŠUTIJA (DUBRAVA)
B045
263
0
MARIJA KOVAČEVIĆ (FOX)
35
2
LARA SRBLJINOVIĆ (RADNIK)
B046
169
2
PAULA PERKOVIĆ (TIGAZ)
375
0
SARA ŠUTIJA (DUBRAVA)
B048
35
2
LARA SRBLJINOVIĆ (RADNIK)
169
0
PAULA PERKOVIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. LARA SRBLJINOVIĆ, Radnik
2. PAULA PERKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. MARIJA KOVAČEVIĆ, Fox
3. SARA ŠUTIJA, Dubrava
Mlađe kadetkinje B -36
B047
233
2
NIKA PRANJIĆ (OMEGA)
65
1
NIKA MANDARIĆ (ORI)
B049
146
2
KORINA HLOBIK (JASTREB)
26
0
LUCIJA BILIĆ (DUBRAVA)
B050
244
0
DOROTEA IVEKOVIĆ (OMEGA)
56
0
MARTA REZIĆ (ORI)
B051
458
2
NIKA KNEŽEVIĆ (COB)
229
0
EMA KUFRIN (LEKENIK)
B052
233
2
NIKA PRANJIĆ (OMEGA)
146
0
KORINA HLOBIK (JASTREB)
B053
56
1
MARTA REZIĆ (ORI)
458
2
NIKA KNEŽEVIĆ (COB)
B055
233
2
NIKA PRANJIĆ (OMEGA)
458
0
NIKA KNEŽEVIĆ (COB)
Medalists
1. NIKA PRANJIĆ, Omega
2. NIKA KNEŽEVIĆ, Cobra
3. KORINA HLOBIK, Jastreb
3. MARTA REZIĆ, Orion
Mlađe kadetkinje B -39
B054
289
2
DORA ŠTULAC (OZALJ)
54
1
KORINA ŠARIĆ (ORI)
B056
450
2
DORA MALOŠEVAC (COB)
160
0
VERONIKA ANĐELIĆ (TIGAZ)
B057
131
2
GITA ŠANDL (JASTREB)
8
1
TENA ČILAŠ (DUBRAVA)
50
JELENA KUZMIĆ (ORI)
B058
289
0
DORA ŠTULAC (OZALJ)
450
2
DORA MALOŠEVAC (COB)
B059
131
2
GITA ŠANDL (JASTREB)
50
0
JELENA KUZMIĆ (ORI)
B061
450
1
DORA MALOŠEVAC (COB)
131
2
GITA ŠANDL (JASTREB)
Medalists
1. GITA ŠANDL, Jastreb
2. DORA MALOŠEVAC, Cobra
3. JELENA KUZMIĆ, Orion
3. DORA ŠTULAC, Ozalj
Mlađe kadetkinje B -47
B063
66
0
ANAMARIJA ĆURIĆ (ORI)
119
2
EMANUELA EMINA ARAMBAŠIĆ (LOKOM)
Medalists
1. EMANUELA EMINA ARAMBAŠIĆ, Lokomotiva
2. ANAMARIJA ĆURIĆ, Orion
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje B +51
B064
477
2
BRUNA ZAJEC KAMBIĆ (RADNIK)
57
0
MIA KRISTINA HRUŠKAR (ORI)
Medalists
1. BRUNA ZAJEC KAMBIĆ, Radnik
2. MIA KRISTINA HRUŠKAR, Orion
3. ----
3. ----
Kadetkinje A-41
A025
120
0
KLARA LOVRIĆ (LOKOM)
515
2
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
A026
67
0
PETRA JURIŠIĆ (ORI)
222
2
TARA ROŽIĆ (TKD PRA)
A036
515
0
ANA HORVATIĆ (OZALJ)
222
0
TARA ROŽIĆ (TKD PRA)
Medalists
1. TARA ROŽIĆ, TK Prana Karlovac
2. ANA HORVATIĆ, Ozalj
3. PETRA JURIŠIĆ, Orion
3. KLARA LOVRIĆ, Lokomotiva
Kadetkinje B-59
B004
68
2
KARLA DIZDAR (ORI)
258
0
LORA FALETAR (FOX)
111
PETRA GAZIĆ (FOX)
B006
68
1
KARLA DIZDAR (ORI)
111
0
PETRA GAZIĆ (FOX)
Medalists
1. KARLA DIZDAR, Orion
2. PETRA GAZIĆ, Fox
3. LORA FALETAR, Fox
3. ----