Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
PRIJATELJSKI SUSRETI I DRUŽENJA KLUBOVA - 4. kolo
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Cobra
Dubrava
Fox
Jastreb
Karlovac
Lekenik
Lokomotiva
Omega
Orion
Ozalj
Pantera
Radnik
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
VRBOVEC
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mali školarci - 28
Mali školarci - 36
Mlađi kadeti B - 39
Mlađi kadeti B - 51
Mlađe kadetkinje B -33
Mlađe kadetkinje B +51
Kadeti A-45
Kadeti A-49
Kadeti A-57
Kadetkinje A-51
Kadeti B-53
Mali školarci - 28
A042
479
2
JAN BOHNEC (FOX)
29
0
SEBASTIAN PARAMINSKI (RADNIK)
210
MARIN MAGDIĆ (OMEGA)
107
RAFAEL KALABEK (FOX)
33
MATEJ MATOIĆ (RADNIK)
A044
479
2
JAN BOHNEC (FOX)
210
0
MARIN MAGDIĆ (OMEGA)
A043
107
1
RAFAEL KALABEK (FOX)
33
2
MATEJ MATOIĆ (RADNIK)
A047
479
1
JAN BOHNEC (FOX)
33
0
MATEJ MATOIĆ (RADNIK)
Medalists
1. JAN BOHNEC, Fox
2. MATEJ MATOIĆ, Radnik
3. MARIN MAGDIĆ, Omega
3. RAFAEL KALABEK, Fox
Mali školarci - 36
A051
478
0
ANDREJ BENČAK (RADNIK)
100
2
TIN KOMLJENOVIĆ (FOX)
Medalists
1. TIN KOMLJENOVIĆ, Fox
2. ANDREJ BENČAK, Radnik
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti B - 39
C021
446
0
DAVID DOŽUDIĆ (COB)
141
2
ANDELON REŠKOVIĆ (JASTREB)
52
LUKA LISICA (ORI)
32
MARKO MATEKOVIĆ (RADNIK)
287
VIKTOR GALUNIĆ (OMEGA)
C023
141
2
ANDELON REŠKOVIĆ (JASTREB)
52
0
LUKA LISICA (ORI)
C024
32
2
MARKO MATEKOVIĆ (RADNIK)
287
0
VIKTOR GALUNIĆ (OMEGA)
C026
141
2
ANDELON REŠKOVIĆ (JASTREB)
32
0
MARKO MATEKOVIĆ (RADNIK)
Medalists
1. ANDELON REŠKOVIĆ, Jastreb
2. MARKO MATEKOVIĆ, Radnik
3. LUKA LISICA, Orion
3. VIKTOR GALUNIĆ, Omega
Mlađi kadeti B - 51
B020
78
2
JOVAN BREBERINA (TKD KAR)
124
0
FILIP ŽIVČIĆ (LOKOM)
B021
104
0
DAVID KUŠEN (FOX)
34
2
MISLAV MATOIĆ (RADNIK)
B023
78
0
JOVAN BREBERINA (TKD KAR)
34
2
MISLAV MATOIĆ (RADNIK)
Medalists
1. MISLAV MATOIĆ, Radnik
2. JOVAN BREBERINA, Karlovac
3. DAVID KUŠEN, Fox
3. FILIP ŽIVČIĆ, Lokomotiva
Mlađe kadetkinje B -33
B034
347
2
GABRIJELA ĐORĐEVIĆ (TKV)
12
0
EMA PETROVIĆ (DUBRAVA)
B036
63
0
ANTEA ČIČAK (ORI)
263
2
MARIJA KOVAČEVIĆ (FOX)
B037
60
0
NIKA BELJAN (ORI)
138
2
HELENA LOVRIĆ (JASTREB)
35
LARA SRBLJINOVIĆ (RADNIK)
B038
64
0
EMA LEKANIĆ (ORI)
169
3
PAULA PERKOVIĆ (TIGAZ)
B039
62
2
LUCIJANA ČALE (ORI)
265
0
KARLA KOVAČEVIĆ (FOX)
B040
53
0
EMA FAZLIĆ (ORI)
143
2
EMA GROŠIĆ (JASTREB)
375
SARA ŠUTIJA (DUBRAVA)
B041
347
1
GABRIJELA ĐORĐEVIĆ (TKV)
263
2
MARIJA KOVAČEVIĆ (FOX)
B042
138
1
HELENA LOVRIĆ (JASTREB)
35
2
LARA SRBLJINOVIĆ (RADNIK)
B043
169
2
PAULA PERKOVIĆ (TIGAZ)
62
0
LUCIJANA ČALE (ORI)
B044
143
0
EMA GROŠIĆ (JASTREB)
375
2
SARA ŠUTIJA (DUBRAVA)
B045
263
0
MARIJA KOVAČEVIĆ (FOX)
35
2
LARA SRBLJINOVIĆ (RADNIK)
B046
169
2
PAULA PERKOVIĆ (TIGAZ)
375
0
SARA ŠUTIJA (DUBRAVA)
B048
35
2
LARA SRBLJINOVIĆ (RADNIK)
169
0
PAULA PERKOVIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. LARA SRBLJINOVIĆ, Radnik
2. PAULA PERKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. MARIJA KOVAČEVIĆ, Fox
3. SARA ŠUTIJA, Dubrava
Mlađe kadetkinje B +51
B064
477
2
BRUNA ZAJEC KAMBIĆ (RADNIK)
57
0
MIA KRISTINA HRUŠKAR (ORI)
Medalists
1. BRUNA ZAJEC KAMBIĆ, Radnik
2. MIA KRISTINA HRUŠKAR, Orion
3. ----
3. ----
Kadeti A-45
A029
40
2
LUKA BREZOVEC (RADNIK)
39
1
TIN DRAGAŠEVIĆ (RADNIK)
Medalists
1. LUKA BREZOVEC, Radnik
2. TIN DRAGAŠEVIĆ, Radnik
3. ----
3. ----
Kadeti A-49
A023
340
0
MIHAEL TRNOKOP (TKD PRA)
320
2
KARLO HOLJEVIĆ (PANTERA)
A024
73
2
MARKO SOKOL (DUBRAVA)
41
0
GABRIJEL KORNET (RADNIK)
A035
320
2
KARLO HOLJEVIĆ (PANTERA)
73
0
MARKO SOKOL (DUBRAVA)
Medalists
1. KARLO HOLJEVIĆ, Pantera
2. MARKO SOKOL, Dubrava
3. MIHAEL TRNOKOP, TK Prana Karlovac
3. GABRIJEL KORNET, Radnik
Kadeti A-57
A030
42
0
MICHAEL NERENDIĆ (RADNIK)
471
2
VITO RAKIĆ (JASTREB)
Medalists
1. VITO RAKIĆ, Jastreb
2. MICHAEL NERENDIĆ, Radnik
3. ----
3. ----
Kadetkinje A-51
A027
43
0
ZONA OPSENICA (RADNIK)
348
2
LETIZIA ŠIMUNEC (TKV)
135
SARA GOLUBIĆ (JASTREB)
A037
348
2
LETIZIA ŠIMUNEC (TKV)
135
0
SARA GOLUBIĆ (JASTREB)
Medalists
1. LETIZIA ŠIMUNEC, VRBOVEC
2. SARA GOLUBIĆ, Jastreb
3. ZONA OPSENICA, Radnik
3. ----
Kadeti B-53
B016
38
2
ŠIMUN RADIKOVIĆ (RADNIK)
142
0
LEON LEVAK (JASTREB)
Medalists
1. ŠIMUN RADIKOVIĆ, Radnik
2. LEON LEVAK, Jastreb
3. ----
3. ----