Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Prvenstvo Beograda 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Dunav-Borca"
Banjica
Beograd
Cbs Zvonko Osmajlic
Crvena zvezda
Grmeč
Hwarang
Imperium
KBS WOLF
KBSBeograd
Klub borilačkih veština '' MAG ''
Kobra
KWON BATAJNICA
Lav
Lola
Pegasus
Taurunum
TKD 27.Oktobar
TKD Čukarički
TKD TIGRA
Winner
Zvezdara
TEŽINE / UZRASTI
Pioniri A (8-9) -31
Pioniri A (10-11) -33
Pioniri A (10-11) -36
Pioniri A (10-11) -48
Pionirke A (10-11) -36
Pioniri B (8-9) -27
Pioniri B (8-9) -39
Pioniri B (10-11) -33
Pionirke B (10-11) -36
Kadeti A -49
Kadeti A -61
Kadeti B -53
Kadetkinje B +59
Seniori A -80
Pioniri A (8-9) -31
2001
217
8
ANDRIJA CMILJANOVIC (LUKAGRM)
106
34
LUKA DJORDJEVIC (TRZEMUN)
22
DUŠAN STAVROV (BANJICA)
2002
214
15
MAKSIM ŠARE (BANJICA)
130
44
ANDREJ URSULOV (TRZEMUN)
199
ANDREJ PETROVIC (KOBRA01)
2019
106
42
LUKA DJORDJEVIC (TRZEMUN)
22
11
DUŠAN STAVROV (BANJICA)
2020
130
10
ANDREJ URSULOV (TRZEMUN)
199
6
ANDREJ PETROVIC (KOBRA01)
2039
106
13
LUKA DJORDJEVIC (TRZEMUN)
130
4
ANDREJ URSULOV (TRZEMUN)
Osvajači medalja
1. LUKA DJORDJEVIC, Taurunum
2. ANDREJ URSULOV, Taurunum
3. DUŠAN STAVROV, Banjica
3. ANDREJ PETROVIC, Kobra
Pioniri A (10-11) -33
1023
174
28
PETAR VRANESEVIĆ (LUKAGRM)
80
16
DUSAN JOVIC (KWON2)
Osvajači medalja
1. PETAR VRANESEVIĆ, Grmeč
2. DUSAN JOVIC, KWON BATAJNICA
3. ----
3. ----
Pioniri A (10-11) -36
1005
175
0
STEFAN KOKANOVIĆ (LUKAGRM)
131
0
JOVAN UGLJESIC (TRZEMUN)
21
VUKAN STAVROV (BANJICA)
1035
131
29
JOVAN UGLJESIC (TRZEMUN)
21
22
VUKAN STAVROV (BANJICA)
Osvajači medalja
1. JOVAN UGLJESIC, Taurunum
2. VUKAN STAVROV, Banjica
3. STEFAN KOKANOVIĆ, Grmeč
3. ----
Pioniri A (10-11) -48
1024
178
9
SINIŠA STANKOVIĆ (LUKAGRM)
142
29
SAVA BOŠKOVIĆ (TRZEMUN)
Osvajači medalja
1. SAVA BOŠKOVIĆ, Taurunum
2. SINIŠA STANKOVIĆ, Grmeč
3. ----
3. ----
Pionirke A (10-11) -36
1006
170
30
ANGELINA UROSEVIĆ (LUKAGRM)
23
58
NATALIJA RAJČEVIĆ (BANJICA)
24
ĐURĐA SAVIĆ (BANJICA)
1036
23
6
NATALIJA RAJČEVIĆ (BANJICA)
24
28
ĐURĐA SAVIĆ (BANJICA)
Osvajači medalja
1. ĐURĐA SAVIĆ, Banjica
2. NATALIJA RAJČEVIĆ, Banjica
3. ANGELINA UROSEVIĆ, Grmeč
3. ----
Pioniri B (8-9) -27
2003
220
8
DIMITRIJE PEROVIC (KWON2)
222
5
VIKTOR BOŠKOVIĆ (ČUKARIČ)
165
VIKTOR PESIC (KOBRA01)
72
ALEKSA OBUŠKOVIĆ (PEGASUS)
168
ALEKSA LABAN (LUKAGRM)
2021
220
2
DIMITRIJE PEROVIC (KWON2)
165
3
VIKTOR PESIC (KOBRA01)
2022
72
9
ALEKSA OBUŠKOVIĆ (PEGASUS)
168
30
ALEKSA LABAN (LUKAGRM)
2040
165
22
VIKTOR PESIC (KOBRA01)
168
2
ALEKSA LABAN (LUKAGRM)
Osvajači medalja
1. VIKTOR PESIC, Kobra
2. ALEKSA LABAN, Grmeč
3. DIMITRIJE PEROVIC, KWON BATAJNICA
3. ALEKSA OBUŠKOVIĆ, Pegasus
Pioniri B (8-9) -39
2010
113
4
BORISAV BAKIĆ (ČUKARIČ)
194
24
LUKA STANOJEVIC (LUKAGRM)
49
MATIJA JOVANOVIC (KOBRA01)
2032
194
10
LUKA STANOJEVIC (LUKAGRM)
49
21
MATIJA JOVANOVIC (KOBRA01)
Osvajači medalja
1. MATIJA JOVANOVIC, Kobra
2. LUKA STANOJEVIC, Grmeč
3. BORISAV BAKIĆ, TKD Čukarički
3. ----
Pioniri B (10-11) -33
1029
180
11
VUK BUGARSKI (LUKAGRM)
221
6
MATIJA RADISAVLJEVIC (KOBRA01)
Osvajači medalja
1. VUK BUGARSKI, Grmeč
2. MATIJA RADISAVLJEVIC, Kobra
3. ----
3. ----
Pionirke B (10-11) -36
1001
204
0
DUNJA LAZAREVIĆ (CBSZOSM)
177
0
ZARA JERINIĆ (LUKAGRM)
148
MILICA STANKOVIĆ (LOLA)
4
MARIJA TODOROVIĆ (TKDBGD)
88
NEVENA DRAGAŠ (KWON2)
1015
177
6
ZARA JERINIĆ (LUKAGRM)
148
27
MILICA STANKOVIĆ (LOLA)
1016
4
29
MARIJA TODOROVIĆ (TKDBGD)
88
6
NEVENA DRAGAŠ (KWON2)
1042
148
20
MILICA STANKOVIĆ (LOLA)
4
18
MARIJA TODOROVIĆ (TKDBGD)
Osvajači medalja
1. MILICA STANKOVIĆ, Lola
2. MARIJA TODOROVIĆ, Beograd
3. ZARA JERINIĆ, Grmeč
3. NEVENA DRAGAŠ, KWON BATAJNICA
Kadeti A -49
1003
64
29
SERGEJ MILANOVIĆ (IMP-SRB)
11
0
DIMITRY TOKAREV (SBVMAG1)
179
VELJKO NIKOLIĆ (LUKAGRM)
1004
172
11
DARIO PAVLOVIĆ (LUKAGRM)
185
18
NIKOLA RANKOVIĆ (TGR)
107
MILOŠ PANIĆ (TRZEMUN)
1019
64
30
SERGEJ MILANOVIĆ (IMP-SRB)
179
5
VELJKO NIKOLIĆ (LUKAGRM)
1020
185
19
NIKOLA RANKOVIĆ (TGR)
107
31
MILOŠ PANIĆ (TRZEMUN)
1044
64
10
SERGEJ MILANOVIĆ (IMP-SRB)
107
0
MILOŠ PANIĆ (TRZEMUN)
Osvajači medalja
1. SERGEJ MILANOVIĆ, Imperium
2. MILOŠ PANIĆ, Taurunum
3. VELJKO NIKOLIĆ, Grmeč
3. NIKOLA RANKOVIĆ, TKD TIGRA
Kadeti A -61
1032
159
25
DRAGAN ZIVKOVIC (DUNAV)
171
1
DAMJAN KASALOVIĆ (LUKAGRM)
Osvajači medalja
1. DRAGAN ZIVKOVIC, "Dunav-Borca"
2. DAMJAN KASALOVIĆ, Grmeč
3. ----
3. ----
Kadeti B -53
2027
173
4
MATIJA VASOVIĆ (LUKAGRM)
181
14
MILOŠ SIMIĆ (LUKAGRM)
Osvajači medalja
1. MILOŠ SIMIĆ, Grmeč
2. MATIJA VASOVIĆ, Grmeč
3. ----
3. ----
Kadetkinje B +59
2029
169
13
ANDJELA ISAILOVIĆ (LUKAGRM)
209
10
MILENA BURSAC (KWON2)
Osvajači medalja
1. ANDJELA ISAILOVIĆ, Grmeč
2. MILENA BURSAC, KWON BATAJNICA
3. ----
3. ----
Seniori A -80
3008
62
0
ZLATKO POPOVIĆ (LUKAGRM)
213
0
SAVO KARANOVIĆ (BANJICA)
Osvajači medalja
1. ZLATKO POPOVIĆ, Grmeč
2. SAVO KARANOVIĆ, Banjica
3. ----
3. ----