Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Beograda 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Dunav-Borca"
Banjica
Beograd
Cbs Zvonko Osmajlic
Crvena zvezda
Grmeč
Hwarang
Imperium
KBS WOLF
KBSBeograd
Klub borilačkih veština '' MAG ''
Kobra
KWON BATAJNICA
Lav
Lola
Pegasus
Taurunum
TKD 27.Oktobar
TKD Čukarički
TKD TIGRA
Winner
Zvezdara
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Pioniri A (8-9) -31
Pioniri A (10-11) -36
Pioniri A (10-11) -48
Pioniri B (8-9) -33
Pionirke B (8-9) -25
Pionirke B (10-11) -27
Kadeti A -37
Kadeti A -49
Kadetkinje B -47
Juniori B -68
Pioniri A (8-9) -31
2001
217
8
ANDRIJA CMILJANOVIC (LUKAGRM)
106
34
LUKA DJORDJEVIC (TRZEMUN)
22
DUŠAN STAVROV (BANJICA)
2002
214
15
MAKSIM ŠARE (BANJICA)
130
44
ANDREJ URSULOV (TRZEMUN)
199
ANDREJ PETROVIC (KOBRA01)
2019
106
42
LUKA DJORDJEVIC (TRZEMUN)
22
11
DUŠAN STAVROV (BANJICA)
2020
130
10
ANDREJ URSULOV (TRZEMUN)
199
6
ANDREJ PETROVIC (KOBRA01)
2039
106
13
LUKA DJORDJEVIC (TRZEMUN)
130
4
ANDREJ URSULOV (TRZEMUN)
Medalists
1. LUKA DJORDJEVIC, Taurunum
2. ANDREJ URSULOV, Taurunum
3. DUŠAN STAVROV, Banjica
3. ANDREJ PETROVIC, Kobra
Pioniri A (10-11) -36
1005
175
0
STEFAN KOKANOVIĆ (LUKAGRM)
131
0
JOVAN UGLJESIC (TRZEMUN)
21
VUKAN STAVROV (BANJICA)
1035
131
29
JOVAN UGLJESIC (TRZEMUN)
21
22
VUKAN STAVROV (BANJICA)
Medalists
1. JOVAN UGLJESIC, Taurunum
2. VUKAN STAVROV, Banjica
3. STEFAN KOKANOVIĆ, Grmeč
3. ----
Pioniri A (10-11) -48
1024
178
9
SINIŠA STANKOVIĆ (LUKAGRM)
142
29
SAVA BOŠKOVIĆ (TRZEMUN)
Medalists
1. SAVA BOŠKOVIĆ, Taurunum
2. SINIŠA STANKOVIĆ, Grmeč
3. ----
3. ----
Pioniri B (8-9) -33
2007
118
6
KRISTIJAN PETKOVIC (KBSBG)
138
14
PETAR TANAZEVIC (TRZEMUN)
2008
114
16
MATEJA LUPŠIĆ (PEGASUS)
161
0
MATEJA MARINKOVIĆ (ČUKARIČ)
2030
138
34
PETAR TANAZEVIC (TRZEMUN)
114
13
MATEJA LUPŠIĆ (PEGASUS)
Medalists
1. PETAR TANAZEVIC, Taurunum
2. MATEJA LUPŠIĆ, Pegasus
3. KRISTIJAN PETKOVIC, KBSBeograd
3. MATEJA MARINKOVIĆ, TKD Čukarički
Pionirke B (8-9) -25
2012
145
17
ANJA ZACERO (LOLA)
129
15
JELENA CVETOJEVIC (TRZEMUN)
2013
136
14
DUNJA KOJIC (TRZEMUN)
40
21
ANASTASIJA JANKOVIC (KOBRA01)
2034
145
6
ANJA ZACERO (LOLA)
40
11
ANASTASIJA JANKOVIC (KOBRA01)
Medalists
1. ANASTASIJA JANKOVIC, Kobra
2. ANJA ZACERO, Lola
3. DUNJA KOJIC, Taurunum
3. JELENA CVETOJEVIC, Taurunum
Pionirke B (10-11) -27
1010
78
17
TEODORA MILICEVIC (KOBRA01)
132
9
TEODORA CVETOJEVIC (TRZEMUN)
1011
79
8
JULIJA TRIFKOVIC (KOBRA01)
210
26
TIJANA RISOVIC (KWON2)
1039
78
12
TEODORA MILICEVIC (KOBRA01)
210
5
TIJANA RISOVIC (KWON2)
Medalists
1. TEODORA MILICEVIC, Kobra
2. TIJANA RISOVIC, KWON BATAJNICA
3. TEODORA CVETOJEVIC, Taurunum
3. JULIJA TRIFKOVIC, Kobra
Kadeti A -37
1014
124
40
LAZAR ILIČIN (TRZEMUN)
200
7
MATIJA PETROVIC (KOBRA01)
196
FILIP DŽIDA (LAV)
1041
124
0
LAZAR ILIČIN (TRZEMUN)
196
0
FILIP DŽIDA (LAV)
Medalists
1. LAZAR ILIČIN, Taurunum
2. ----
3. MATIJA PETROVIC, Kobra
3. ----
Kadeti A -49
1003
64
29
SERGEJ MILANOVIĆ (IMP-SRB)
11
0
DIMITRY TOKAREV (SBVMAG1)
179
VELJKO NIKOLIĆ (LUKAGRM)
1004
172
11
DARIO PAVLOVIĆ (LUKAGRM)
185
18
NIKOLA RANKOVIĆ (TGR)
107
MILOŠ PANIĆ (TRZEMUN)
1019
64
30
SERGEJ MILANOVIĆ (IMP-SRB)
179
5
VELJKO NIKOLIĆ (LUKAGRM)
1020
185
19
NIKOLA RANKOVIĆ (TGR)
107
31
MILOŠ PANIĆ (TRZEMUN)
1044
64
10
SERGEJ MILANOVIĆ (IMP-SRB)
107
0
MILOŠ PANIĆ (TRZEMUN)
Medalists
1. SERGEJ MILANOVIĆ, Imperium
2. MILOŠ PANIĆ, Taurunum
3. VELJKO NIKOLIĆ, Grmeč
3. NIKOLA RANKOVIĆ, TKD TIGRA
Kadetkinje B -47
2018
76
12
TEODORA TRIFKOVIC (KOBRA01)
153
16
ANA LEPOJEVIĆ (TKDBGD)
127
VANJA DJORDJEVIC (TRZEMUN)
2038
153
10
ANA LEPOJEVIĆ (TKDBGD)
127
5
VANJA DJORDJEVIC (TRZEMUN)
Medalists
1. ANA LEPOJEVIĆ, Beograd
2. VANJA DJORDJEVIC, Taurunum
3. TEODORA TRIFKOVIC, Kobra
3. ----
Juniori B -68
3001
206
24
LAZAR DJORDJEVIC (KBSBG)
133
4
ILIJA BAJRAMOVIC (TRZEMUN)
150
STEFAN TODOROVIĆ (TKDBGD)
3011
206
17
LAZAR DJORDJEVIC (KBSBG)
150
13
STEFAN TODOROVIĆ (TKDBGD)
Medalists
1. LAZAR DJORDJEVIC, KBSBeograd
2. STEFAN TODOROVIĆ, Beograd
3. ILIJA BAJRAMOVIC, Taurunum
3. ----