Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Federacije BiH
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area A
Area B
Area C
Area D
Area E
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti -51
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -47
Mlađe kadetkinje -51
Mlađi kadeti -47
B038
282
28
EDIN BJELIĆ (TKDKVIC)
345
7
ZEJD BUROVIC (TKD JAS)
78
IRVIN KORAJLIC (TEŠANJ)
B047
282
0
EDIN BJELIĆ (TKDKVIC)
78
9
IRVIN KORAJLIC (TEŠANJ)
Medalists
1. IRVIN KORAJLIC, Akademija Tešanj
2. EDIN BJELIĆ, VICTORY VOGOŠĆA
3. ZEJD BUROVIC, Jastreb-Sarajevo
3. ----
Mlađi kadeti -51
B039
76
2
NEDIM ALIHODZIC (TEŠANJ)
123
12
SENAD HUSETOVIĆ (TKDJALE)
B040
302
20
EMAN KARZIĆ ("ČELIK")
262
22
ROKO BAKOVIĆ (ZRINJ)
B048
123
5
SENAD HUSETOVIĆ (TKDJALE)
262
6
ROKO BAKOVIĆ (ZRINJ)
Medalists
1. ROKO BAKOVIĆ, Zrinjski Mostar
2. SENAD HUSETOVIĆ, AKADEMIJA JALE
3. EMAN KARZIĆ, "Čelik"
3. NEDIM ALIHODZIC, Akademija Tešanj
Mlađe kadetkinje -27
B034
80
21
EDITA OMIC (TEŠANJ)
198
25
ESMA PERISIC (TKDNGS)
131
LEILA ŠUTROVIĆ (ORAŠJE )
B035
130
7
LANA STANIĆ (ORAŠJE )
199
29
HENA MELEZ (TKDNGS)
216
MERIMA ŠKULJ (NUR)
B042
198
9
ESMA PERISIC (TKDNGS)
131
8
LEILA ŠUTROVIĆ (ORAŠJE )
B043
199
14
HENA MELEZ (TKDNGS)
216
3
MERIMA ŠKULJ (NUR)
B050
198
0
ESMA PERISIC (TKDNGS)
199
0
HENA MELEZ (TKDNGS)
Medalists
1. HENA MELEZ, Novi Grad Sarajevo
2. ESMA PERISIC, Novi Grad Sarajevo
3. MERIMA ŠKULJ, NUR KAKANJ
3. LEILA ŠUTROVIĆ, Tkd Orašje
Mlađe kadetkinje -30
B036
361
32
SAMRA HORMAN (ISK)
261
8
IVA ŠETKA (ZRINJ)
286
IRMA KULAČIĆ (TKD.ZE)
B037
316
0
NAHLA HASANSPAHIĆ (FOKUS20)
151
0
AMANI ŠLJIVAR (FRENKI)
280
KRISTINA PRŽULJ (TKDSA)
B044
361
1
SAMRA HORMAN (ISK)
286
21
IRMA KULAČIĆ (TKD.ZE)
B045
151
8
AMANI ŠLJIVAR (FRENKI)
280
28
KRISTINA PRŽULJ (TKDSA)
B051
286
18
IRMA KULAČIĆ (TKD.ZE)
280
6
KRISTINA PRŽULJ (TKDSA)
Medalists
1. IRMA KULAČIĆ, TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
2. KRISTINA PRŽULJ, TKD SARAJEVO
3. SAMRA HORMAN, Iskra
3. AMANI ŠLJIVAR, tkd frenki
Mlađe kadetkinje -47
B046
364
21
FARAH ŽIGA (ISK)
343
1
ZARIFA BUROVIC (TKD JAS)
Medalists
1. FARAH ŽIGA, Iskra
2. ZARIFA BUROVIC, Jastreb-Sarajevo
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje -51
B041
184
13
AJSA TRNCIC (TIM BOS)
341
0
HENA MERDŽANIĆ (TKDOLC)
337
LEA LAKIĆ (TIM BOS)
B049
184
11
AJSA TRNCIC (TIM BOS)
337
1
LEA LAKIĆ (TIM BOS)
Medalists
1. AJSA TRNCIC, TIM BOSNA
2. LEA LAKIĆ, TIM BOSNA
3. HENA MERDŽANIĆ, Olimpic Sarajevo
3. ----