Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Prvenstvo Federacije BiH
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area A
Area B
Area C
Area D
Area E
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -47
Mlađi kadeti -51
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -47
Mlađe kadetkinje -51
Mlađi kadeti -47
B038
282
28
EDIN BJELIĆ (TKDKVIC)
345
7
ZEJD BUROVIC (TKD JAS)
78
IRVIN KORAJLIC (TEŠANJ)
B047
282
0
EDIN BJELIĆ (TKDKVIC)
78
9
IRVIN KORAJLIC (TEŠANJ)
Medalists
1. IRVIN KORAJLIC, Akademija Tešanj
2. EDIN BJELIĆ, VICTORY VOGOŠĆA
3. ZEJD BUROVIC, Jastreb-Sarajevo
3. ----
Mlađi kadeti -51
B039
76
2
NEDIM ALIHODZIC (TEŠANJ)
123
12
SENAD HUSETOVIĆ (TKDJALE)
B040
302
20
EMAN KARZIĆ ("ČELIK")
262
22
ROKO BAKOVIĆ (ZRINJ)
B048
123
5
SENAD HUSETOVIĆ (TKDJALE)
262
6
ROKO BAKOVIĆ (ZRINJ)
Medalists
1. ROKO BAKOVIĆ, Zrinjski Mostar
2. SENAD HUSETOVIĆ, AKADEMIJA JALE
3. EMAN KARZIĆ, "Čelik"
3. NEDIM ALIHODZIC, Akademija Tešanj
Mlađe kadetkinje -27
B034
80
21
EDITA OMIC (TEŠANJ)
198
25
ESMA PERISIC (TKDNGS)
131
LEILA ŠUTROVIĆ (ORAŠJE )
B035
130
7
LANA STANIĆ (ORAŠJE )
199
29
HENA MELEZ (TKDNGS)
216
MERIMA ŠKULJ (NUR)
B042
198
9
ESMA PERISIC (TKDNGS)
131
8
LEILA ŠUTROVIĆ (ORAŠJE )
B043
199
14
HENA MELEZ (TKDNGS)
216
3
MERIMA ŠKULJ (NUR)
B050
198
0
ESMA PERISIC (TKDNGS)
199
0
HENA MELEZ (TKDNGS)
Medalists
1. HENA MELEZ, Novi Grad Sarajevo
2. ESMA PERISIC, Novi Grad Sarajevo
3. MERIMA ŠKULJ, NUR KAKANJ
3. LEILA ŠUTROVIĆ, Tkd Orašje
Mlađe kadetkinje -30
B036
361
32
SAMRA HORMAN (ISK)
261
8
IVA ŠETKA (ZRINJ)
286
IRMA KULAČIĆ (TKD.ZE)
B037
316
0
NAHLA HASANSPAHIĆ (FOKUS20)
151
0
AMANI ŠLJIVAR (FRENKI)
280
KRISTINA PRŽULJ (TKDSA)
B044
361
1
SAMRA HORMAN (ISK)
286
21
IRMA KULAČIĆ (TKD.ZE)
B045
151
8
AMANI ŠLJIVAR (FRENKI)
280
28
KRISTINA PRŽULJ (TKDSA)
B051
286
18
IRMA KULAČIĆ (TKD.ZE)
280
6
KRISTINA PRŽULJ (TKDSA)
Medalists
1. IRMA KULAČIĆ, TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
2. KRISTINA PRŽULJ, TKD SARAJEVO
3. SAMRA HORMAN, Iskra
3. AMANI ŠLJIVAR, tkd frenki
Mlađe kadetkinje -47
B046
364
21
FARAH ŽIGA (ISK)
343
1
ZARIFA BUROVIC (TKD JAS)
Medalists
1. FARAH ŽIGA, Iskra
2. ZARIFA BUROVIC, Jastreb-Sarajevo
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje -51
B041
184
13
AJSA TRNCIC (TIM BOS)
341
0
HENA MERDŽANIĆ (TKDOLC)
337
LEA LAKIĆ (TIM BOS)
B049
184
11
AJSA TRNCIC (TIM BOS)
337
1
LEA LAKIĆ (TIM BOS)
Medalists
1. AJSA TRNCIC, TIM BOSNA
2. LEA LAKIĆ, TIM BOSNA
3. HENA MERDŽANIĆ, Olimpic Sarajevo
3. ----