Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Prvenstvo Federacije BiH
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"BUŠKO BLATO" Kazaginac
"Čelik"
AKADEMIJA JALE
Akademija Tešanj
Akademija Zejd
BUGOJNO
Centar Hadzici
CRNI LABUDOVI
Cro Star - Mostar
Dragon
HTKD HVOJNICA
Iskra
Jastreb-Sarajevo
KORYO-TG
Magone Livno
Mladost
Novi Grad Sarajevo
NUR KAKANJ
Olimpic Sarajevo
Olovo
POSKOK - KOČERIN
POSKOK - POSUŠJE
RUDAR
START
ŠUJICA Tomislavgrad
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub FOKUS
Taekwondo klub Student
TIM BOSNA
TKD "ČAPLJINA"
tkd frenki
Tkd Orašje
TKD SARAJEVO
VICTORY VOGOŠĆA
Zeljeznicar
Zrinjski Mostar
TEŽINE / UZRASTI
Mlađe kadetkinje -27
Mlađe kadetkinje -33
Kadetkinje -37
Mlađe kadetkinje -27
B034
80
21
EDITA OMIC (TEŠANJ)
198
25
ESMA PERISIC (TKDNGS)
131
LEILA ŠUTROVIĆ (ORAŠJE )
B035
130
7
LANA STANIĆ (ORAŠJE )
199
29
HENA MELEZ (TKDNGS)
216
MERIMA ŠKULJ (NUR)
B042
198
9
ESMA PERISIC (TKDNGS)
131
8
LEILA ŠUTROVIĆ (ORAŠJE )
B043
199
14
HENA MELEZ (TKDNGS)
216
3
MERIMA ŠKULJ (NUR)
B050
198
0
ESMA PERISIC (TKDNGS)
199
0
HENA MELEZ (TKDNGS)
Osvajači medalja
1. HENA MELEZ, Novi Grad Sarajevo
2. ESMA PERISIC, Novi Grad Sarajevo
3. MERIMA ŠKULJ, NUR KAKANJ
3. LEILA ŠUTROVIĆ, Tkd Orašje
Mlađe kadetkinje -33
A009
203
39
SARA DŽAFIĆ (TKDNGS)
30
7
ANAMARIJA MILIČEVIĆ (POSKOK)
129
LAJLA ŠUTROVIĆ (ORAŠJE )
188
EMA NOVAKOVIĆ (ČAPLJIN)
155
LAMIJA AŠČERIĆ (FRENKI)
289
AMINA SELIMOVIĆ (TKDKVIC)
116
EMELA HODŽIĆ (FRENKI)
132
MAJA ZLATAREVIĆ (ORAŠJE )
87
BARBARA OROZ (HVOJNIC)
A022
203
24
SARA DŽAFIĆ (TKDNGS)
129
3
LAJLA ŠUTROVIĆ (ORAŠJE )
A023
188
49
EMA NOVAKOVIĆ (ČAPLJIN)
155
0
LAMIJA AŠČERIĆ (FRENKI)
A024
289
29
AMINA SELIMOVIĆ (TKDKVIC)
116
24
EMELA HODŽIĆ (FRENKI)
A025
132
24
MAJA ZLATAREVIĆ (ORAŠJE )
87
4
BARBARA OROZ (HVOJNIC)
A040
203
30
SARA DŽAFIĆ (TKDNGS)
188
18
EMA NOVAKOVIĆ (ČAPLJIN)
A041
289
24
AMINA SELIMOVIĆ (TKDKVIC)
132
4
MAJA ZLATAREVIĆ (ORAŠJE )
A051
203
21
SARA DŽAFIĆ (TKDNGS)
289
35
AMINA SELIMOVIĆ (TKDKVIC)
Osvajači medalja
1. AMINA SELIMOVIĆ, VICTORY VOGOŠĆA
2. SARA DŽAFIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. MAJA ZLATAREVIĆ, Tkd Orašje
3. EMA NOVAKOVIĆ, TKD "ČAPLJINA"
Kadetkinje -37
C004
98
2
SARA DURAK (TIM BOS)
120
13
LEJLA VALJEVAC (TKDJALE)
182
LANA RAIČ (ČAPLJIN)
C005
212
17
ADNA BERBIĆ (NUR)
58
2
ADNANA MUMINOVIĆ (DRGNBIH)
202
AJNA ĐEDOVIĆ (TKDNGS)
C006
339
0
EMMA PUŠČULOVIĆ (TIM BOS)
100
19
LANA ZLATAREVIĆ (ORAŠJE )
349
MATEA BOJIĆ (TKDOLC)
176
HURIJA SJEKIRICA (ČAPLJIN)
211
SNJEŽANA TUKA (HVOJNIC)
C023
120
13
LEJLA VALJEVAC (TKDJALE)
182
4
LANA RAIČ (ČAPLJIN)
C024
212
0
ADNA BERBIĆ (NUR)
202
0
AJNA ĐEDOVIĆ (TKDNGS)
C025
100
6
LANA ZLATAREVIĆ (ORAŠJE )
349
28
MATEA BOJIĆ (TKDOLC)
C026
176
5
HURIJA SJEKIRICA (ČAPLJIN)
211
21
SNJEŽANA TUKA (HVOJNIC)
C043
120
9
LEJLA VALJEVAC (TKDJALE)
212
22
ADNA BERBIĆ (NUR)
C044
349
10
MATEA BOJIĆ (TKDOLC)
211
0
SNJEŽANA TUKA (HVOJNIC)
C054
212
4
ADNA BERBIĆ (NUR)
349
0
MATEA BOJIĆ (TKDOLC)
Osvajači medalja
1. ADNA BERBIĆ, NUR KAKANJ
2. MATEA BOJIĆ, Olimpic Sarajevo
3. LEJLA VALJEVAC, AKADEMIJA JALE
3. SNJEŽANA TUKA, HTKD HVOJNICA