Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Prvenstvo Federacije BiH
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"BUŠKO BLATO" Kazaginac
"Čelik"
AKADEMIJA JALE
Akademija Tešanj
Akademija Zejd
BUGOJNO
Centar Hadzici
CRNI LABUDOVI
Cro Star - Mostar
Dragon
HTKD HVOJNICA
Iskra
Jastreb-Sarajevo
KORYO-TG
Magone Livno
Mladost
Novi Grad Sarajevo
NUR KAKANJ
Olimpic Sarajevo
Olovo
POSKOK - KOČERIN
POSKOK - POSUŠJE
RUDAR
START
ŠUJICA Tomislavgrad
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub FOKUS
Taekwondo klub Student
TIM BOSNA
TKD "ČAPLJINA"
tkd frenki
Tkd Orašje
TKD SARAJEVO
VICTORY VOGOŠĆA
Zeljeznicar
Zrinjski Mostar
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -43
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -47
Kadeti +65
Kadetkinje -41
Juniori -78
Mlađi kadeti -43
A028
253
2
NAIL ALIC (TEŠANJ)
206
12
EMIN DEMIĆ (TKDNGS)
A029
354
3
FARIS ALAGIĆ (START)
363
24
ELMEDIN TUCAKOVIC (ISK)
A045
206
32
EMIN DEMIĆ (TKDNGS)
363
19
ELMEDIN TUCAKOVIC (ISK)
Osvajači medalja
1. EMIN DEMIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. ELMEDIN TUCAKOVIC, Iskra
3. NAIL ALIC, Akademija Tešanj
3. FARIS ALAGIĆ, START
Mlađe kadetkinje -30
B036
361
32
SAMRA HORMAN (ISK)
261
8
IVA ŠETKA (ZRINJ)
286
IRMA KULAČIĆ (TKD.ZE)
B037
316
0
NAHLA HASANSPAHIĆ (FOKUS20)
151
0
AMANI ŠLJIVAR (FRENKI)
280
KRISTINA PRŽULJ (TKDSA)
B044
361
1
SAMRA HORMAN (ISK)
286
21
IRMA KULAČIĆ (TKD.ZE)
B045
151
8
AMANI ŠLJIVAR (FRENKI)
280
28
KRISTINA PRŽULJ (TKDSA)
B051
286
18
IRMA KULAČIĆ (TKD.ZE)
280
6
KRISTINA PRŽULJ (TKDSA)
Osvajači medalja
1. IRMA KULAČIĆ, TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
2. KRISTINA PRŽULJ, TKD SARAJEVO
3. SAMRA HORMAN, Iskra
3. AMANI ŠLJIVAR, tkd frenki
Mlađe kadetkinje -47
B046
364
21
FARAH ŽIGA (ISK)
343
1
ZARIFA BUROVIC (TKD JAS)
Osvajači medalja
1. FARAH ŽIGA, Iskra
2. ZARIFA BUROVIC, Jastreb-Sarajevo
3. ----
3. ----
Kadeti +65
D020
157
2
FIKRET ISIĆ (TKDCEN)
357
14
DENIS BULJUBASIC (ISK)
319
MATEJ VIDAČAK (CROSTAR)
D045
357
3
DENIS BULJUBASIC (ISK)
319
1
MATEJ VIDAČAK (CROSTAR)
Osvajači medalja
1. DENIS BULJUBASIC, Iskra
2. MATEJ VIDAČAK, Cro Star - Mostar
3. FIKRET ISIĆ, Centar Hadzici
3. ----
Kadetkinje -41
C007
359
8
ESMIRA BRKIC (ISK)
159
0
SAMRA ISLAMAGIĆ (FRENKI)
63
ELMA MUMINOVIĆ (DRGNBIH)
344
ARDUANA KARIŠIK (TKDOLC)
117
TAJMA KAJEVIC (TIM BOS)
43
SAŠA VIKTORIA KNEŽEVIĆ (MAG-LI)
156
SAJRA PUŠKAR (FRENKI)
348
SUMEJJA PEHLIVANOVIĆ (TKDOLC)
297
ADNA FEJZIĆ (TKDKVIC)
C027
359
31
ESMIRA BRKIC (ISK)
63
5
ELMA MUMINOVIĆ (DRGNBIH)
C028
344
0
ARDUANA KARIŠIK (TKDOLC)
117
0
TAJMA KAJEVIC (TIM BOS)
C029
43
22
SAŠA VIKTORIA KNEŽEVIĆ (MAG-LI)
156
0
SAJRA PUŠKAR (FRENKI)
C030
348
18
SUMEJJA PEHLIVANOVIĆ (TKDOLC)
297
2
ADNA FEJZIĆ (TKDKVIC)
C045
359
17
ESMIRA BRKIC (ISK)
117
5
TAJMA KAJEVIC (TIM BOS)
C046
43
13
SAŠA VIKTORIA KNEŽEVIĆ (MAG-LI)
348
25
SUMEJJA PEHLIVANOVIĆ (TKDOLC)
C055
359
7
ESMIRA BRKIC (ISK)
348
18
SUMEJJA PEHLIVANOVIĆ (TKDOLC)
Osvajači medalja
1. SUMEJJA PEHLIVANOVIĆ, Olimpic Sarajevo
2. ESMIRA BRKIC, Iskra
3. SAŠA VIKTORIA KNEŽEVIĆ, Magone Livno
3. TAJMA KAJEVIC, TIM BOSNA
Juniori -78
E014
95
15
DENI KNEZEVIC (TIM BOS)
125
7
MATEJ KRIŽANAC (KORYO-T)
356
AHMED AHMETOVIC (ISK)
E044
95
20
DENI KNEZEVIC (TIM BOS)
356
6
AHMED AHMETOVIC (ISK)
Osvajači medalja
1. DENI KNEZEVIC, TIM BOSNA
2. AHMED AHMETOVIC, Iskra
3. MATEJ KRIŽANAC, KORYO-TG
3. ----