Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Federacije BiH
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"BUŠKO BLATO" Kazaginac
"Čelik"
AKADEMIJA JALE
Akademija Tešanj
Akademija Zejd
BUGOJNO
Centar Hadzici
CRNI LABUDOVI
Cro Star - Mostar
Dragon
HTKD HVOJNICA
Iskra
Jastreb-Sarajevo
KORYO-TG
Magone Livno
Mladost
Novi Grad Sarajevo
NUR KAKANJ
Olimpic Sarajevo
Olovo
POSKOK - KOČERIN
POSKOK - POSUŠJE
RUDAR
START
ŠUJICA Tomislavgrad
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub FOKUS
Taekwondo klub Student
TIM BOSNA
TKD "ČAPLJINA"
tkd frenki
Tkd Orašje
TKD SARAJEVO
VICTORY VOGOŠĆA
Zeljeznicar
Zrinjski Mostar
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Mlađi kadeti -47
Mlađe kadetkinje -47
Kadeti -49
Kadeti -65
Juniorke -63
Juniorke +68
Mlađi kadeti -47
B038
282
28
EDIN BJELIĆ (TKDKVIC)
345
7
ZEJD BUROVIC (TKD JAS)
78
IRVIN KORAJLIC (TEŠANJ)
B047
282
0
EDIN BJELIĆ (TKDKVIC)
78
9
IRVIN KORAJLIC (TEŠANJ)
Medalists
1. IRVIN KORAJLIC, Akademija Tešanj
2. EDIN BJELIĆ, VICTORY VOGOŠĆA
3. ZEJD BUROVIC, Jastreb-Sarajevo
3. ----
Mlađe kadetkinje -47
B046
364
21
FARAH ŽIGA (ISK)
343
1
ZARIFA BUROVIC (TKD JAS)
Medalists
1. FARAH ŽIGA, Iskra
2. ZARIFA BUROVIC, Jastreb-Sarajevo
3. ----
3. ----
Kadeti -49
C012
166
11
HARUN LJUBUNČIĆ (BUGOJNO)
122
1
MUHAMED SARAJLIĆ (TKDJALE)
C013
251
36
BENJAMIN HUSIĆ (TKDNGS)
291
15
ADIN FEJZIĆ (TKDKVIC)
C014
192
17
HARUN KRUHO (TKDNGS)
82
1
MELDIN DŽANANOVIC (TKD JAS)
300
MIHAEL KOVAČ (TKDKBB)
C037
166
6
HARUN LJUBUNČIĆ (BUGOJNO)
251
26
BENJAMIN HUSIĆ (TKDNGS)
C038
192
2
HARUN KRUHO (TKDNGS)
300
23
MIHAEL KOVAČ (TKDKBB)
C051
251
22
BENJAMIN HUSIĆ (TKDNGS)
300
8
MIHAEL KOVAČ (TKDKBB)
Medalists
1. BENJAMIN HUSIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. MIHAEL KOVAČ, "BUŠKO BLATO" Kazaginac
3. HARUN LJUBUNČIĆ, BUGOJNO
3. HARUN KRUHO, Novi Grad Sarajevo
Kadeti -65
E036
90
3
MUHAMED BUROVIC (TKD JAS)
255
18
BENJAMIN IBRAHIMKADIC (TEŠANJ)
Medalists
1. BENJAMIN IBRAHIMKADIC, Akademija Tešanj
2. MUHAMED BUROVIC, Jastreb-Sarajevo
3. ----
3. ----
Juniorke -63
E005
265
5
EYLA HODŽIĆ (ZELJO)
103
27
NADINA MEHMEDOVIĆ (TEŠANJ)
24
MAGDALENA KVESIĆ (KOČERIN)
E006
290
7
KATARINA ĆORIĆ (ZRINJ)
146
5
ADNA BEGIC (TKD JAS)
228
ENA PALAVRA (START)
E034
103
5
NADINA MEHMEDOVIĆ (TEŠANJ)
24
0
MAGDALENA KVESIĆ (KOČERIN)
E035
290
3
KATARINA ĆORIĆ (ZRINJ)
228
4
ENA PALAVRA (START)
E056
103
13
NADINA MEHMEDOVIĆ (TEŠANJ)
228
0
ENA PALAVRA (START)
Medalists
1. NADINA MEHMEDOVIĆ, Akademija Tešanj
2. ENA PALAVRA, START
3. MAGDALENA KVESIĆ, POSKOK - KOČERIN
3. KATARINA ĆORIĆ, Zrinjski Mostar
Juniorke +68
E017
172
11
ŠADIJA MAŠIĆ (BUGOJNO)
298
16
SUMEJA HALILOVIĆ (TKDKVIC)
E018
38
18
MARTINA TOLO (MAG-LI)
336
2
NEJRA MUJČIĆ (TKD JAS)
E046
298
6
SUMEJA HALILOVIĆ (TKDKVIC)
38
1
MARTINA TOLO (MAG-LI)
Medalists
1. MARTINA TOLO, Magone Livno
2. SUMEJA HALILOVIĆ, VICTORY VOGOŠĆA
3. NEJRA MUJČIĆ, Jastreb-Sarajevo
3. ŠADIJA MAŠIĆ, BUGOJNO