Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Federacije BiH
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"BUŠKO BLATO" Kazaginac
"Čelik"
AKADEMIJA JALE
Akademija Tešanj
Akademija Zejd
BUGOJNO
Centar Hadzici
CRNI LABUDOVI
Cro Star - Mostar
Dragon
HTKD HVOJNICA
Iskra
Jastreb-Sarajevo
KORYO-TG
Magone Livno
Mladost
Novi Grad Sarajevo
NUR KAKANJ
Olimpic Sarajevo
Olovo
POSKOK - KOČERIN
POSKOK - POSUŠJE
RUDAR
START
ŠUJICA Tomislavgrad
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub FOKUS
Taekwondo klub Student
TIM BOSNA
TKD "ČAPLJINA"
tkd frenki
Tkd Orašje
TKD SARAJEVO
VICTORY VOGOŠĆA
Zeljeznicar
Zrinjski Mostar
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadetkinje -59
Kadetkinje +59
Juniorke -63
Kadetkinje -59
D026
1
0
ANTEA KRALJEVIĆ (POSKOK)
26
0
NIKA VUKOJA (KOČERIN)
D027
154
16
AMNA ŠEHIĆ (TKDCEN)
257
13
SAJRA MAHMUTOVIĆ (TKDAZ)
D049
1
27
ANTEA KRALJEVIĆ (POSKOK)
154
6
AMNA ŠEHIĆ (TKDCEN)
Medalists
1. ANTEA KRALJEVIĆ, POSKOK - POSUŠJE
2. AMNA ŠEHIĆ, Centar Hadzici
3. NIKA VUKOJA, POSKOK - KOČERIN
3. SAJRA MAHMUTOVIĆ, Akademija Zejd
Kadetkinje +59
E001
303
4
LAMIJA BEKTAŠ ("ČELIK")
351
23
EMINA VIŠNJIĆ (TKDOLC)
114
AMINA HRVAT (TIM BOS)
287
ALMA TRAKIĆ (TKDKVIC)
25
LANA SABLJIĆ (KOČERIN)
E030
351
0
EMINA VIŠNJIĆ (TKDOLC)
114
12
AMINA HRVAT (TIM BOS)
E031
287
8
ALMA TRAKIĆ (TKDKVIC)
25
11
LANA SABLJIĆ (KOČERIN)
E054
114
0
AMINA HRVAT (TIM BOS)
25
0
LANA SABLJIĆ (KOČERIN)
Medalists
1. AMINA HRVAT, TIM BOSNA
2. LANA SABLJIĆ, POSKOK - KOČERIN
3. EMINA VIŠNJIĆ, Olimpic Sarajevo
3. ALMA TRAKIĆ, VICTORY VOGOŠĆA
Juniorke -63
E005
265
5
EYLA HODŽIĆ (ZELJO)
103
27
NADINA MEHMEDOVIĆ (TEŠANJ)
24
MAGDALENA KVESIĆ (KOČERIN)
E006
290
7
KATARINA ĆORIĆ (ZRINJ)
146
5
ADNA BEGIC (TKD JAS)
228
ENA PALAVRA (START)
E034
103
5
NADINA MEHMEDOVIĆ (TEŠANJ)
24
0
MAGDALENA KVESIĆ (KOČERIN)
E035
290
3
KATARINA ĆORIĆ (ZRINJ)
228
4
ENA PALAVRA (START)
E056
103
13
NADINA MEHMEDOVIĆ (TEŠANJ)
228
0
ENA PALAVRA (START)
Medalists
1. NADINA MEHMEDOVIĆ, Akademija Tešanj
2. ENA PALAVRA, START
3. MAGDALENA KVESIĆ, POSKOK - KOČERIN
3. KATARINA ĆORIĆ, Zrinjski Mostar