Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
Prvenstvo Federacije BiH
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"BUŠKO BLATO" Kazaginac
"Čelik"
AKADEMIJA JALE
Akademija Tešanj
Akademija Zejd
BUGOJNO
Centar Hadzici
CRNI LABUDOVI
Cro Star - Mostar
Dragon
HTKD HVOJNICA
Iskra
Jastreb-Sarajevo
KORYO-TG
Magone Livno
Mladost
Novi Grad Sarajevo
NUR KAKANJ
Olimpic Sarajevo
Olovo
POSKOK - KOČERIN
POSKOK - POSUŠJE
RUDAR
START
ŠUJICA Tomislavgrad
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
Taekwondo klub FOKUS
Taekwondo klub Student
TIM BOSNA
TKD "ČAPLJINA"
tkd frenki
Tkd Orašje
TKD SARAJEVO
VICTORY VOGOŠĆA
Zeljeznicar
Zrinjski Mostar
TEŽA/LETO
Kadetkinje -59
Kadetkinje +59
Juniorke -63
Kadetkinje -59
D026
1
0
ANTEA KRALJEVIĆ (POSKOK)
26
0
NIKA VUKOJA (KOČERIN)
D027
154
16
AMNA ŠEHIĆ (TKDCEN)
257
13
SAJRA MAHMUTOVIĆ (TKDAZ)
D049
1
27
ANTEA KRALJEVIĆ (POSKOK)
154
6
AMNA ŠEHIĆ (TKDCEN)
Dobitniki medalj
1. ANTEA KRALJEVIĆ, POSKOK - POSUŠJE
2. AMNA ŠEHIĆ, Centar Hadzici
3. NIKA VUKOJA, POSKOK - KOČERIN
3. SAJRA MAHMUTOVIĆ, Akademija Zejd
Kadetkinje +59
E001
303
4
LAMIJA BEKTAŠ ("ČELIK")
351
23
EMINA VIŠNJIĆ (TKDOLC)
114
AMINA HRVAT (TIM BOS)
287
ALMA TRAKIĆ (TKDKVIC)
25
LANA SABLJIĆ (KOČERIN)
E030
351
0
EMINA VIŠNJIĆ (TKDOLC)
114
12
AMINA HRVAT (TIM BOS)
E031
287
8
ALMA TRAKIĆ (TKDKVIC)
25
11
LANA SABLJIĆ (KOČERIN)
E054
114
0
AMINA HRVAT (TIM BOS)
25
0
LANA SABLJIĆ (KOČERIN)
Dobitniki medalj
1. AMINA HRVAT, TIM BOSNA
2. LANA SABLJIĆ, POSKOK - KOČERIN
3. EMINA VIŠNJIĆ, Olimpic Sarajevo
3. ALMA TRAKIĆ, VICTORY VOGOŠĆA
Juniorke -63
E005
265
5
EYLA HODŽIĆ (ZELJO)
103
27
NADINA MEHMEDOVIĆ (TEŠANJ)
24
MAGDALENA KVESIĆ (KOČERIN)
E006
290
7
KATARINA ĆORIĆ (ZRINJ)
146
5
ADNA BEGIC (TKD JAS)
228
ENA PALAVRA (START)
E034
103
5
NADINA MEHMEDOVIĆ (TEŠANJ)
24
0
MAGDALENA KVESIĆ (KOČERIN)
E035
290
3
KATARINA ĆORIĆ (ZRINJ)
228
4
ENA PALAVRA (START)
E056
103
13
NADINA MEHMEDOVIĆ (TEŠANJ)
228
0
ENA PALAVRA (START)
Dobitniki medalj
1. NADINA MEHMEDOVIĆ, Akademija Tešanj
2. ENA PALAVRA, START
3. MAGDALENA KVESIĆ, POSKOK - KOČERIN
3. KATARINA ĆORIĆ, Zrinjski Mostar