Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Bosne i Hercegovine 2020.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISPLAY TYPE
individually by category
grouped by category
individually by club
grouped by club
Fights
Poomsae
BORBE (267)
1.
"START"
3
2.
"ZVORNIK"
9
3.
AKADEMIJA JALE
2
4.
Akademija Tešanj
7
5.
Brčko
4
6.
BUGOJNO
8
7.
Centar Hadžići
3
8.
Cro Star - Mostar
3
9.
Dragon
4
10.
Goku Brcko distrikt
5
11.
HTKD HVOJNICA
8
12.
Iskra
9
13.
Jastreb-Sarajevo
3
14.
JOPA
8
15.
KBS Rudar Stanari
9
16.
KORYO-TG
3
17.
Magone Livno
9
18.
Mladost
2
19.
Novi Grad Sarajevo
48
20.
NUR KAKANJ
5
21.
Olimpic Sarajevo
11
22.
POSKOK - POSUŠJE
5
23.
RUDAR
6
24.
SOKOL
14
25.
ŠUJICA Tomislavgrad
4
26.
TaeKwonDo Club FOKUS
1
27.
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
9
28.
Taekwondo klub ALFA
5
29.
Taekwondo klub Student
3
30.
TIM BOSNA
10
31.
tkd frenki
6
32.
TKD SARAJEVO
12
33.
tkd Tigar
7
34.
VICTORY VOGOŠĆA
6
35.
Zeljeznicar
14
36.
Zrinjski Mostar
2
TRENERI (74)
1.
"ZVORNIK"
1
2.
AKADEMIJA JALE
2
3.
Akademija Tešanj
1
4.
Brčko
1
5.
BUGOJNO
3
6.
Centar Hadžići
3
7.
Cro Star - Mostar
1
8.
Dragon
2
9.
Goku Brcko distrikt
1
10.
HTKD HVOJNICA
2
11.
Iskra
2
12.
Jastreb-Sarajevo
1
13.
JOPA
1
14.
KBS Rudar Stanari
1
15.
KORYO-TG
1
16.
Magone Livno
3
17.
Mladost
2
18.
Novi Grad Sarajevo
9
19.
NUR KAKANJ
2
20.
Olimpic Sarajevo
1
21.
POSKOK - KOČERIN
1
22.
POSKOK - POSUŠJE
1
23.
RUDAR
1
24.
SOKOL
3
25.
ŠUJICA Tomislavgrad
2
26.
TaeKwonDo Club FOKUS
1
27.
TAEKWONDO KLUB "ZENICA"
3
28.
Taekwondo klub ALFA
1
29.
Taekwondo klub Student
2
30.
TIM BOSNA
3
31.
tkd frenki
2
32.
Tkd Orašje
1
33.
TKD SARAJEVO
2
34.
tkd Tigar
2
35.
VICTORY VOGOŠĆA
3
36.
Zeljeznicar
4
37.
Zrinjski Mostar
2
Younger cadets (STD) (16)
1.
Cro Star - Mostar
1
2.
Dragon
1
3.
Iskra
2
4.
Magone Livno
6
5.
NUR KAKANJ
1
6.
RUDAR
3
7.
Tkd Orašje
2
Cadets (STD) (18)
1.
Centar Hadžići
1
2.
Dragon
2
3.
Iskra
2
4.
Magone Livno
4
5.
POSKOK - KOČERIN
3
6.
RUDAR
3
7.
Tkd Orašje
2
8.
Zeljeznicar
1
Juniors (STD) (10)
1.
Dragon
1
2.
Iskra
2
3.
Magone Livno
2
4.
Novi Grad Sarajevo
1
5.
RUDAR
2
6.
TIM BOSNA
2
Seniors (STD) (8)
1.
Dragon
1
2.
SOKOL
1
3.
Taekwondo klub Student
4
4.
TIM BOSNA
2