Selected tournament: RED POWER Kids League 2022. - 1.kolo

DISPLAY TYPE
 

Fights

Poomsae

Borbe (14)

Otroci (M) - 18

Otroci (M) - 20

    CZECH REPUBLIC
  • 1. ONDREJ HORMADKA - SK TKD LACEK

Otroci (M) -22

Otroci (M) -24

Otroci (M) -27

Otroci (M) -30

Otroci (M) -33

Otroci (M) -36

Otroci (M) +36

Otroci (Ž) -18

Otroci (Ž) -20

Otroci (Ž) -22

Otroci (Ž) -24

    CZECH REPUBLIC
  • 1. STELLA HERMANOVA - SK TKD LACEK

Otroci (Ž) -27

    CZECH REPUBLIC
  • 1. NIKOLA FALTUSOVA - SK TKD LACEK

Otroci (Ž) -30

Otroci (Ž) -33

Otroci (Ž) -36

Otroci (Ž) +36

    CZECH REPUBLIC
  • 1. KRISTYNA SLAVIKOVA - SK TKD LACEK

Mlajši kadeti -24

Mlajši kadeti -27

Mlajši kadeti -30

Mlajši kadeti -33

    SLOVENIA
  • 1. FILIP ZUPANČIČ - TKD klub Kang

Mlajši kadeti -36

Mlajši kadeti -39

Mlajši kadeti -43

    SLOVENIA
  • 1. NIK HROVAT VIDMAR - TKD klub Kang

Mlajši kadeti -47

Mlajši kadeti -51

Mlajši kadeti +51

    SLOVENIA
  • 1. TARIK MUŠANOVIČ - Zagorje-SLO

Mlajše kadetinje -24

Mlajše kadetinje -27

Mlajše kadetinje -30

    CZECH REPUBLIC
  • 1. STEPANKA PECHOVA - SK TKD LACEK

Mlajše kadetinje -33

Mlajše kadetinje -36

Mlajše kadetinje -39

Mlajše kadetinje -43

Mlajše kadetinje -47

    CZECH REPUBLIC
  • 1. ELISKA SMRCKOVA - SK TKD LACEK

Mlajše kadetinje -51

Mlajše kadetinje +51

Kadeti B -33

Kadeti B -37

Kadeti B -41

Kadeti B -45

    SLOVENIA
  • 1. VITO ŽUGIČ PERIČ - Zagorje-SLO

Kadeti B -49

    SLOVENIA
  • 1. MAJ HADŽIČ - Zagorje-SLO
  • SLOVENIA
  • 2. VID MILOŠEVIĆ - TKD klub Kang

Kadeti B -53

Kadeti B -57

Kadeti B -61

Kadeti B -65

    SLOVENIA
  • 1. PATRIK PETROVSKI - Zagorje-SLO

Kadeti B +65

Kadetinje B -29

Kadetinje B -33

Kadetinje B -37

Kadetinje B -41

Kadetinje B -44

Kadetinje B -47

Kadetinje B -51

    CZECH REPUBLIC
  • 1. ANNA APINAROVA - SK TKD LACEK

Kadetinje B -55

Kadetinje B -59

Kadetinje B +59

Kick (12)

Kick (muški) 1 - 2012, 2013

    SLOVENIA
  • 1. FILIP ZUPANČIČ - TKD klub Kang

Kick (muški) 2 - 2014, 2015

    CZECH REPUBLIC
  • 1. ONDREJ HORMADKA - SK TKD LACEK
  • SLOVENIA
  • 2. TIM HROVAT VIDMAR - TKD klub Kang

Kick (muški) 3 - 2016, 2017

    SLOVENIA
  • 1. ERIK KASTELIC - TKD klub Kang

Kick (ženski) 1 - 2012, 2013

    CZECH REPUBLIC
  • 1. ELISKA SMRCKOVA - SK TKD LACEK
  • SLOVENIA
  • 2. MILA LAZIĆ - TKD klub Kang
  • CZECH REPUBLIC
  • 3. NIKOLA FALTUSOVA - SK TKD LACEK
  • CZECH REPUBLIC
  • 4. STEPANKA PECHOVA - SK TKD LACEK

Kick (ženski) 2 - 2014, 2015

    CZECH REPUBLIC
  • 1. KRISTYNA SLAVIKOVA - SK TKD LACEK
  • SLOVENIA
  • 2. LEONI ZAKRAJŠEK - TKD klub Kang
  • SLOVENIA
  • 3. SOFI ZAKRAJŠEK - TKD klub Kang
  • CZECH REPUBLIC
  • 4. STELLA HERMANOVA - SK TKD LACEK

Kick (ženski) 3 - 2016, 2017

Younger cadets (STD) (0)

KA-1 - Younger cadets - M (08-11 year) 8-5 GEUP

KA-2 - Younger cadets - M (08-11 year) 4-1 GEUP

KB-1 - Younger cadets - F (08-11 year) 8-5 GEUP

KB-2 - Younger cadets - F (08-11 year) 4-1 GEUP

Cadets (STD) (7)

KA-3 - Cadets - M (12-14 year) 8-5 GEUP

KA-4 - Cadets - M (12-14 year) 4-1 GEUP

    SLOVENIA
  • 1. ENEJ GAČNIK - DRAGON
  • SLOVENIA
  • 2. JAKOB KASTELIC - TKD klub Kang
  • SLOVENIA
  • 3. MARTIN PRIJATELJ - TKD klub Kang

KA-5 - Cadets - M (08-14 year) 1-3 POOM

KB-3 - Cadets - F (12-14 year) 8-5 GEUP

    SLOVENIA
  • 1. ERIKA FLORJANČIČ - Zagorje-SLO
  • SLOVENIA
  • 2. LUNA FRAS - Zagorje-SLO

KB-4 - Cadets - F (12-14 year) 4-1 GEUP

    SLOVENIA
  • 1. ALEŠA GAČNIK - DRAGON
  • ITALY
  • 2. TEA RADULOVIC - Olimpico Trieste

KB-5 - Cadets - F (08-14 year) 1-3 POOM

Harmonised pair (STD) (2)

D1 - Harmonized pair (8-14 year) 8.-1. geup

    SLOVENIA
  • 1. ALEŠA GAČNIK - DRAGON (DRAGON)
  • SLOVENIA
  • 2. ENEJ GAČNIK - DRAGON (DRAGON)

D2 - Harmonized pair (8-14 year) >1 POOM/DAN

Harmonised team (STD) (0)

TA1 - Synchronized team M (8-17 year) >1 POOM/DAN

TA2 - Synchronized team M (>18 year) >1 POOM/DAN

TB1 - Synchronized team F (8-17 year) >1 POOM/DAN

TB2 - Synchronized team F (>18 year) >1 POOM/DAN