Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
10. Grobnik Kup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniori
Juniorke
Limači 1
Limačice 1
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Kadeti -33
Kadeti -45
Kadeti -49
Kadeti -53
Kadeti -61
Kadeti +65
Kadeti -33
B062
87
7
KARLO KOVAČIĆ (GROBNIK)
198
32
ANTONIO ŠNAJDER (OGULIN)
Osvajači medalja
1. ANTONIO ŠNAJDER, Ogulin
2. KARLO KOVAČIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
3. ----
Kadeti -45
B049
25
8
ELDIN HUSEJNOVIĆ (GROBNIK)
210
0
MARKO KOJIĆ (DUBRAVA)
191
DARIO VINCEK (RUG)
B068
25
5
ELDIN HUSEJNOVIĆ (GROBNIK)
191
10
DARIO VINCEK (RUG)
Osvajači medalja
1. DARIO VINCEK, RUGVICA
2. ELDIN HUSEJNOVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. MARKO KOJIĆ, Dubrava
3. ----
Kadeti -49
B050
4
14
SIMON BEJAKOVIĆ (DRENOVA)
84
11
GABRIEL GRBAC (PLTVICE)
B051
11
1
MATEJ STRUKAN (DRENOVA)
134
9
DAVID MLADENOVIĆ (VELEBIT)
B069
4
6
SIMON BEJAKOVIĆ (DRENOVA)
134
12
DAVID MLADENOVIĆ (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. DAVID MLADENOVIĆ, Velebit
2. SIMON BEJAKOVIĆ, DRENOVA-RIJEKA
3. MATEJ STRUKAN, DRENOVA-RIJEKA
3. GABRIEL GRBAC, Plitvice
Kadeti -53
B063
32
14
BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK)
199
34
JOSIP ŠNAJDER (OGULIN)
Osvajači medalja
1. JOSIP ŠNAJDER, Ogulin
2. BORNA MATIJEVIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. ----
3. ----
Kadeti -61
B052
31
21
JAKOV PRPIĆ (GROBNIK)
195
0
MATEJ BLAŽEVIĆ (M. GRAD)
30
ANTONIO HARAMIJA (GROBNIK)
B070
31
11
JAKOV PRPIĆ (GROBNIK)
30
23
ANTONIO HARAMIJA (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. ANTONIO HARAMIJA, GROBNIK-ČAVLE
2. JAKOV PRPIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. MATEJ BLAŽEVIĆ, MARTIN GRAD
3. ----
Kadeti +65
B053
97
16
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
196
14
VALENTINO PLAVEC (M. GRAD)
95
IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA)
B071
196
11
VALENTINO PLAVEC (M. GRAD)
95
0
IVAN ŽUBRINIĆ (GACKA)
Osvajači medalja
1. VALENTINO PLAVEC, MARTIN GRAD
2. IVAN ŽUBRINIĆ, GACKA
3. TEO MARKOVIĆ, GACKA
3. ----