001 | 1/16 | Mlađe kadetkinje - 30 | PETRA JERKOVIĆ (Imotski) |
PTF 29:16 | IVONA KAPULICA ("BUŠKO BLATO" Kazaginac) |
002 | 1/16 | Mlađe kadetkinje - 30 | PETRA GUDELJ (Imotski) |
PTF 46:42 | RUŽICA PAVIĆ ("BUŠKO BLATO" Kazaginac) |
003 | 1/8 | Mlađi kadeti - 30 | DOMAGOJ MRKONJIĆ (Imotski) |
PTF 2:18 | LUKA KRALJEVIĆ (POSKOK - POSUŠJE) |
004 | 1/8 | Mlađi kadeti - 30 | KRUNO LEDINA (Gusar) |
WDR | ANĐELO TOLIĆ (Imotski) |
005 | 1/8 | Mlađi kadeti - 36 | JOSIP KATANUŠIĆ (Imotski) |
PTG 15:8 | MARINO JELIĆ (Marjan) |
006 | 1/8 | Mlađi kadeti - 36 | JAN PETRČIĆ (SUSEDGRAD SOKOL) |
WDR 14:0 | MATE ĆUK (POSKOK - POSUŠJE) |
007 | 1/8 | Mlađi kadeti - 36 | STJEPAN MARUŠIĆ (Forteca Korčula) |
PTF 10:3 | PETAR KOVAČ (POSKOK - POSUŠJE) |
008 | 1/8 | Mlađi kadeti - 39 | TOMA BATISTIĆ (KOCUNAR) |
PTF 17:1 | TOMISLAV BAGARIĆ (Koryo Tomislavgrad) |
009 | 1/8 | Mlađe kadetkinje - 27 | IVONA JURIČ (ŠUJICA Tomislavgrad) |
PTF 10:7 | LANA GRAOVAC (Marjan) |
010 | 1/8 | Mlađe kadetkinje - 30 | PETRA JERKOVIĆ (Imotski) |
PTF 6:0 | JOSIPA GOJSALIĆ (Monter) |
011 | 1/8 | Mlađe kadetkinje - 30 | LENA NIKOLIĆ (TK ENERGY) |
PTF 4:16 | LEA PETRIĆ (Marjan) |
012 | 1/8 | Mlađe kadetkinje - 30 | JELENA MAJIĆ (Imotski) |
PTF 2:18 | LUCIJA GRUIĆ (Marjan) |
013 | 1/8 | Mlađe kadetkinje - 30 | NIKA DODIK (DIV KNIN) |
PTF 10:4 | KLARA BILIĆ (Marjan) |
014 | 1/8 | Mlađe kadetkinje - 30 | PETRA GUDELJ (Imotski) |
PTF 15:36 | KLARA UGLEŠIĆ (Monter) |
015 | 1/8 | Mlađe kadetkinje - 30 | ANA POPOVIĆ (DIV KNIN) |
PTF 33:25 | LOLA MODIĆ (Marjan) |
016 | 1/8 | Mlađe kadetkinje - 30 | NIKA PULJIZ (Imotski) |
PTF 20:38 | LANA DIMOVSKI (Marjan) |
017 | 1/8 | Mlađe kadetkinje - 30 | LANA SIGUT (DIV KNIN) |
PTG 10:30 | LANA KRSTULOVIĆ (Marjan) |
018 | 1/4 | Mlađi kadeti - 43 | VICE POŽGAJ (Marjan) |
PTF 18:8 | DAVID GRUBIŠIĆ (POSKOK - POSUŠJE) |
019 | 1/4 | Mlađi kadeti - 43 | BORNA GOJEVIĆ-ZRNIĆ (DIV KNIN) |
PTF 19:5 | FRAN BOGADI (Cro Star - Mostar) |
020 | 1/4 | Mlađi kadeti - 43 | DANIEL VIDOŠ (Imotski) |
PTG 2:22 | ROKO BAKOVIĆ (Cro Star - Mostar) |
021 | 1/4 | Mlađi kadeti - 47 | MILAN PARLOV (Imotski) |
PTF 9:11 | MIRKO VULETIĆ ("BUŠKO BLATO" Kazaginac) |
022 | 1/4 | Mlađi kadeti - 47 | VINKO MAURAC (Marjan) |
PTF 6:10 | STIPE ŠIMIĆ (ŠUJICA Tomislavgrad) |
023 | 1/4 | Mlađi kadeti + 51 | ANTONIO REZO (Cro Star - Mostar) |
PTG 26:6 | MARIN MAJIĆ (Imotski) |
024 | 1/4 | Mlađi kadeti + 51 | IVAN JANJIĆ (POSKOK - POSUŠJE) |
PTG 0:14 | MARIO PROJIĆ (Marjan) |
025 | 1/4 | Mlađi kadeti - 30 | LUKA KRALJEVIĆ (POSKOK - POSUŠJE) |
PTF 1:9 | MARIJIO MARUNČIĆ (Gusar) |
026 | 1/4 | Mlađi kadeti - 30 | NIDAL NASER EDIN (KOCUNAR) |
RSC 31:1 | MATEJ EVIĆ (TKD GRUDE) |
027 | 1/4 | Mlađi kadeti - 30 | KRUNO LEDINA (Gusar) |
PTF 16:20 | JOSIP BEVANDA (Cro Star - Mostar) |
028 | 1/4 | Mlađi kadeti - 30 | MARKO KASALO (Imotski) |
PTF 17:2 | ŠIMUN TOPIĆ (POSKOK - POSUŠJE) |
029 | 1/4 | Mlađi kadeti - 36 | JOSIP KATANUŠIĆ (Imotski) |
PTG 25:2 | ROKO STANIĆ (Gusar) |
030 | 1/4 | Mlađi kadeti - 36 | JAN PETRČIĆ (SUSEDGRAD SOKOL) |
PTF 9:4 | MARIN LEMO (Marjan) |
031 | 1/4 | Mlađi kadeti - 36 | STJEPAN MARUŠIĆ (Forteca Korčula) |
WDR | MATE VULIĆ (Gusar) |
032 | 1/4 | Mlađi kadeti - 36 | STIPE JANKOVIĆ (KOCUNAR) |
PTG 26:6 | BARTUL BABIĆ (Marjan) |
033 | 1/4 | Mlađi kadeti - 39 | TOMA BATISTIĆ (KOCUNAR) |
PTF 14:6 | MARIJAN KARIN (Imotski) |
034 | 1/4 | Mlađi kadeti - 39 | KARLO MARJANOVIĆ (SUSEDGRAD SOKOL) |
PTF 25:10 | DOMINIK JUKIĆ (POSKOK - POSUŠJE) |
035 | 1/4 | Mlađi kadeti - 39 | LUKA BOGOJE (Forteca Korčula) |
PTG 24:3 | PATRIK ĐEREK (POSKOK - POSUŠJE) |
036 | 1/4 | Mlađi kadeti - 39 | JANKO STASTNY (SUSEDGRAD SOKOL) |
PTF 25:13 | TOMICA ZRNO (ŠUJICA Tomislavgrad) |
037 | 1/4 | Mlađe kadetkinje - 27 | IVONA JURIČ (ŠUJICA Tomislavgrad) |
WDR | ROZA STANIĆ (Gusar) |
038 | 1/4 | Mlađe kadetkinje - 27 | TARA KUNDIT (DIV KNIN) |
PTF 23:32 | CHIARA MEDIĆ (Marjan) |
039 | 1/4 | Mlađe kadetkinje - 27 | JOZEFINA KRIŠTO ("BUŠKO BLATO" Kazaginac) |
PTG 26:4 | LANA ŽILIĆ (Marjan) |
040 | 1/4 | Mlađe kadetkinje - 27 | KARLA DRAŠKOVIĆ (JURAJ DALMATINAC) |
PTG 34:14 | VITA MEDIĆ (Marjan) |
041 | 1/4 | Mlađe kadetkinje - 30 | PETRA JERKOVIĆ (Imotski) |
PTF 18:22 | LEA PETRIĆ (Marjan) |
042 | 1/4 | Mlađe kadetkinje - 30 | LUCIJA GRUIĆ (Marjan) |
WDR 4:21 | NIKA DODIK (DIV KNIN) |
043 | 1/4 | Mlađe kadetkinje - 30 | KLARA UGLEŠIĆ (Monter) |
PTG 6:26 | ANA POPOVIĆ (DIV KNIN) |
044 | 1/4 | Mlađe kadetkinje - 30 | LANA DIMOVSKI (Marjan) |
PTG 8:28 | LANA KRSTULOVIĆ (Marjan) |
045 | 1/2 | Mlađi kadeti - 43 | VICE POŽGAJ (Marjan) |
PTF 8:5 | BORNA GOJEVIĆ-ZRNIĆ (DIV KNIN) |
046 | 1/2 | Mlađi kadeti - 43 | ROKO BAKOVIĆ (Cro Star - Mostar) |
PTG 1:22 | JAKA BABIĆ (TKD-KBK-MARIBOR) |
047 | 1/2 | Mlađi kadeti - 47 | MIRKO VULETIĆ ("BUŠKO BLATO" Kazaginac) |
PTG 20:3 | IVAN MUNITIĆ (Gusar) |
048 | 1/2 | Mlađi kadeti - 47 | STIPE ŠIMIĆ (ŠUJICA Tomislavgrad) |
PTG 21:1 | VITO ŠLOGAR (SUSEDGRAD SOKOL) |
049 | 1/2 | Mlađi kadeti + 51 | ANTONIO REZO (Cro Star - Mostar) |
WDR | IVAN MATIĆ (Koryo Tomislavgrad) |
050 | 1/2 | Mlađi kadeti + 51 | MARIO PROJIĆ (Marjan) |
PTF 17:2 | DARIO REGOJA (Forteca Korčula) |
051 | 1/2 | Mlađi kadeti - 30 | MARIJIO MARUNČIĆ (Gusar) |
PTF 15:21 | NIDAL NASER EDIN (KOCUNAR) |
052 | 1/2 | Mlađi kadeti - 30 | JOSIP BEVANDA (Cro Star - Mostar) |
PTF 17:14 | MARKO KASALO (Imotski) |
053 | 1/2 | Mlađi kadeti - 36 | JOSIP KATANUŠIĆ (Imotski) |
PTF 15:6 | JAN PETRČIĆ (SUSEDGRAD SOKOL) |
054 | 1/2 | Mlađi kadeti - 36 | STJEPAN MARUŠIĆ (Forteca Korčula) |
PTF 1:11 | STIPE JANKOVIĆ (KOCUNAR) |
055 | 1/2 | Mlađi kadeti - 39 | TOMA BATISTIĆ (KOCUNAR) |
PTF 19:18 | KARLO MARJANOVIĆ (SUSEDGRAD SOKOL) |
056 | 1/2 | Mlađi kadeti - 39 | LUKA BOGOJE (Forteca Korčula) |
PTF 7:10 | JANKO STASTNY (SUSEDGRAD SOKOL) |
057 | 1/2 | Mlađe kadetkinje - 27 | ROZA STANIĆ (Gusar) |
PTF 24:4 | CHIARA MEDIĆ (Marjan) |
058 | 1/2 | Mlađe kadetkinje - 27 | JOZEFINA KRIŠTO ("BUŠKO BLATO" Kazaginac) |
PTG 0:21 | KARLA DRAŠKOVIĆ (JURAJ DALMATINAC) |
059 | 1/2 | Mlađe kadetkinje - 30 | LEA PETRIĆ (Marjan) |
PTF 4:7 | NIKA DODIK (DIV KNIN) |
060 | 1/2 | Mlađe kadetkinje - 30 | ANA POPOVIĆ (DIV KNIN) |
PTF 8:10 | LANA KRSTULOVIĆ (Marjan) |
061 | 1/1 | Mlađe kadetkinje - 24 | PETRA ŠAMIJA (Imotski) |
PTF 4:22 | ANAMARIA MIKULIĆ (DIV KNIN) |
062 | 1/1 | Mlađi kadeti - 43 | VICE POŽGAJ (Marjan) |
PTF 10:18 | JAKA BABIĆ (TKD-KBK-MARIBOR) |
063 | 1/1 | Mlađi kadeti - 47 | MIRKO VULETIĆ ("BUŠKO BLATO" Kazaginac) |
PTF 12:11 | STIPE ŠIMIĆ (ŠUJICA Tomislavgrad) |
064 | 1/1 | Mlađi kadeti + 51 | ANTONIO REZO (Cro Star - Mostar) |
PTF 15:29 | MARIO PROJIĆ (Marjan) |
065 | 1/1 | Mlađi kadeti - 30 | NIDAL NASER EDIN (KOCUNAR) |
PTF 26:13 | JOSIP BEVANDA (Cro Star - Mostar) |
066 | 1/1 | Mlađi kadeti - 36 | JOSIP KATANUŠIĆ (Imotski) |
PTF 11:6 | STIPE JANKOVIĆ (KOCUNAR) |
067 | 1/1 | Mlađi kadeti - 39 | TOMA BATISTIĆ (KOCUNAR) |
PTF 14:12 | JANKO STASTNY (SUSEDGRAD SOKOL) |
068 | 1/1 | Mlađe kadetkinje - 27 | ROZA STANIĆ (Gusar) |
SDP 18:20 | KARLA DRAŠKOVIĆ (JURAJ DALMATINAC) |
069 | 1/1 | Mlađe kadetkinje - 30 | NIKA DODIK (DIV KNIN) |
PTF 11:10 | LANA KRSTULOVIĆ (Marjan) |