Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
14. GROBNIK KUP VELEPOSLANIKA REPUBLIKE KOREJE - 2023.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
ML. KADETI, KADETI, JUNIORI, SENIORI
LIMAČI
KICK
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
Mlađi kadeti A, Mlađe kadetkinje A
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
SUŠAK
9
1.
0
1.
9
1
0
0
1.
2.
GROBNIK-ČAVLE
4
2.
0
1.
4
0
1
0
2.
3.
Karlovac
0
3.
0
1.
0
0
0
0
3.
Mlađi kadeti B, Mlađi kadetkinje B
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Velebit
31
1.
24
1.
55
5
2
0
1.
2.
GROBNIK-ČAVLE
8
4.
13
2.
21
1
2
2
2.
3.
GACKA
14
2.
4
7.
18
1
2
0
3.
4.
PRIMORJE-RIJEKA
9
3.
5
5.
14
1
1
0
4.
5.
SENJ
2
6.
9
3.
11
1
0
1
5.
6.
FENIKS-VUKOMEREC
0
7.
9
3.
9
1
0
0
6.
7.
SUŠAK
0
7.
5
5.
5
0
1
0
7.
8.
Ogulin
0
7.
4
7.
4
0
1
0
8.
9.
TEMPO
4
5.
0
11.
4
0
1
0
8.
10.
OGRC Novska
0
7.
2
9.
2
0
0
1
10.
11.
TKD BRINJE
0
7.
2
9.
2
0
0
1
10.
Kadeti A, Kadetkinje A
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
GROBNIK-ČAVLE
0
5.
29
1.
29
2
2
0
1.
2.
GACKA
9
2.
13
2.
22
2
0
2
2.
3.
DRENOVA-RIJEKA
15
1.
5
4.
20
1
2
0
3.
4.
PRIMORJE-RIJEKA
0
5.
9
3.
9
1
0
0
4.
5.
Karlovac
4
3.
4
6.
8
0
0
4
5.
6.
SENJ
0
5.
5
4.
5
0
1
0
6.
7.
OGRC Novska
4
3.
0
8.
4
0
1
0
7.
8.
SUSEDGRAD SOKOL
0
5.
2
7.
2
0
0
1
8.
Kadeti B, Kadetkinje B
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
TEMPO
10
1.
4
6.
14
1
1
0
1.
2.
DRENOVA-RIJEKA
0
6.
13
1.
13
1
1
0
2.
3.
OGRC Novska
5
4.
8
5.
13
0
3
0
3.
4.
FENIKS-VUKOMEREC
2
5.
10
2.
12
1
0
1
4.
5.
GROBNIK-ČAVLE
9
2.
2
7.
11
1
0
1
5.
6.
SUSEDGRAD SOKOL
0
6.
10
2.
10
1
0
0
6.
7.
Ogulin
0
6.
9
4.
9
1
0
0
7.
8.
Karlovac
6
3.
0
9.
6
0
1
1
8.
9.
TKD BRINJE
0
6.
2
7.
2
0
0
1
9.
Juniori, Juniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
SENJ
0
3.
14
1.
14
1
1
0
1.
2.
GROBNIK-ČAVLE
9
1.
4
4.
13
1
1
0
2.
3.
PRIMORJE-RIJEKA
0
3.
9
2.
9
1
0
0
3.
4.
TKD BRINJE
0
3.
9
2.
9
1
0
0
3.
5.
DRENOVA-RIJEKA
4
2.
2
6.
6
0
1
1
5.
6.
Velebit
0
3.
4
4.
4
0
1
0
6.
Seniori, Seniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
PRIMORJE-RIJEKA
14
1.
0
1.
14
1
1
0
1.
2.
Velebit
2
2.
0
1.
2
0
0
1
2.