Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
14th CROATIA ITF OPEN-CHRISTMAS CUP 2019
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISPLAY TYPE
individually by category
grouped by category
individually by club
grouped by club
SPARRING (67)
SPARRING - Younger youth (male) -25
1. MATE KNEŽEVIĆ - Semper Fidelis
2. RIKO LJUBIĆ - Bti zabok
SPARRING - Younger youth (male) -30
1. ELDIN ĆORDIĆ - KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
2. ZEMIN MUJAGIĆ - KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
SPARRING - Younger youth (male) -35
1. CHRYSIS KOUTSOS - YMCA
2. VIKTOR SHIN - TKD LERUMS TAEKON-DO
SPARRING - Younger youth (male) -40
1. ANASTASIS SOTIRAKOGLOU - YMCA
SPARRING - Younger youth (male) +40
1. IBRAHIM ODOBAŠIĆ - KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
2. SOFOKLIS PAPADOPOULOS - YMCA
SPARRING - Younger youth (female) -25
1. AMINA ODOBAŠIĆ - KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
SPARRING - Younger youth (female) -30
1. EMELA TAHIĆ - KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
SPARRING - Younger youth (female) -35
1. NADIA ALEŠEVIĆ - KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
SPARRING - Younger youth (female) -40
1. DONNA VRHOVEC - Bti zabok
2. VIKTORIA PENIĆ - Ge Baek
SPARRING - Younger youth (female) +40
1. KIARA BRATKOVIĆ - Bti zabok
2. LORENA ZEBA - Bti zabok
SPARRING - Older youth (male) -30
SPARRING - Older youth (male) -35
SPARRING - Older youth (male) -40
1. DANIEL PENIĆ - Ge Baek
SPARRING - Older youth (male) -45
1. AMIL TAHIĆ - KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
2. ANIS ĆORDIĆ - KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
3. ARISTARHOS ADAKTYLOS - YMCA
4. DOMINIK JURIĆ - Škorpion ITF
5. THOMAS GERASOGLOU - YMCA
SPARRING - Older youth (male) -50
1. IVAN LONČAR - Semper Fidelis
2. VASILIS ARGYRIOU - YMCA
SPARRING - Older youth (male) -55
1. ENIZ OŽEGOVIĆ - KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
2. IOANNIS KIRIAZIS - YMCA
3. NIKITAS PECHLIVANIDIS - YMCA
SPARRING - Older youth (male) -60
1. AMIL TUTIĆ - KBS "ZINO" Bihac
2. SOKRATIS OUZOUNIS - YMCA
SPARRING - Older youth (male) +60
1. IVAN ĐAKOVIĆ - MARSONIA
2. THEMIS DEMERTZIOGLOU - YMCA
SPARRING - Older youth (female) -30
SPARRING - Older youth (female) -35
SPARRING - Older youth (female) -40
SPARRING - Older youth (female) -45
1. AMILA TAHIĆ - KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
2. DŽEJLANA BAJREKTAREVIĆ - KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
3. IVA GVOZDENOVIC - Soko- Backa Topola
4. KIRIAKI FOURNARI - YMCA
5. SARA FABIJANOVIC - Soko- Backa Topola
SPARRING - Older youth (female) -50
1. ALEKSANDRA IVANISEVIC - Soko- Backa Topola
2. EBDA VARING - TKD LERUMS TAEKON-DO
3. LEONARDA DEAK - Bti zabok
4. MARIJA MATKOVIC - Soko- Backa Topola
SPARRING - Older youth (female) -55
1. GEORGIA KITIDOU - YMCA
2. JOVANA SEVIC - Soko- Backa Topola
SPARRING - Older youth (female) +55
1. DANIJELA STANKOVIC - Soko- Backa Topola
2. TAMARA MATKOVIC - Soko- Backa Topola
SPARRING - Juniors (male) -45
1. ANIS ĆORDIĆ - KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
SPARRING - Juniors (male) -51
SPARRING - Juniors (male) -57
SPARRING - Juniors (male) -63
1. SABAHUDIN HRNJICA - KBS "ZINO" Bihac
2. TEO GRGIĆ - MARSONIA
SPARRING - Juniors (male) -69
1. HARIS HAJDAREVIC - KBS "ZINO" Bihac
2. PATRIK MATEJ - Semper Fidelis
SPARRING - Juniors (male) -75
1. ANTONIO LONČAR - Semper Fidelis
2. EDIS MESIC - KBS "ZINO" Bihac
SPARRING - Juniors (male) +75
SPARRING - Juniors (female) -40
SPARRING - Juniors (female) -46
1. AMILA TAHIĆ - KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
2. DŽEJLANA BAJREKTAREVIĆ - KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
SPARRING - Juniors (female) -52
1. AIDA ĆORDIĆ - KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
2. NIKOLINA DEVČIĆ - Ge Baek
SPARRING - Juniors (female) -58
1. ELENI KIAKIDOU - YMCA
2. LISA BRAAT - TKD LERUMS TAEKON-DO
3. MILLA SHAGSJO - TKD LERUMS TAEKON-DO
SPARRING - Juniors (female) -64
1. KLEIO SAPOUNTZAKI - YMCA
2. MOA VARINA - TKD LERUMS TAEKON-DO
SPARRING - Juniors (female) -70
SPARRING - Juniors (female) +70
SPARRING - Seniors (male) -57
SPARRING - Seniors (male) -64
SPARRING - Seniors (male) -71
SPARRING - Seniors (male) -78
1. ANDREAS SKAGSJO - TKD LERUMS TAEKON-DO
2. JOHAN SHIN - TKD LERUMS TAEKON-DO
3. MATEO KATIĆ - MARSONIA
4. ODYSSEAS GIOUZELIS - YMCA
SPARRING - Seniors (male) -85
1. JURICA JELENČIĆ - MARSONIA
2. SIMON ORJERTZ - TKD LERUMS TAEKON-DO
SPARRING - Seniors (male) +85
SPARRING - Seniors (female) -51
1. AIDA ĆORDIĆ - KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
SPARRING - Seniors (female) -57
SPARRING - Seniors (female) -63
SPARRING - Seniors (female) -69
SPARRING - Seniors (female) -75
SPARRING - Seniors (female) +75
PATTERNS (47)
PATTERNS - Younger youth YB (male)
1. ELDIN ĆORDIĆ - KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
2. IBRAHIM ODOBAŠIĆ - KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
3. ZEMIN MUJAGIĆ - KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
PATTERNS - Younger youth GB (male)
PATTERNS - Younger youth BB (male)
1. VIKTOR SHIN - TKD LERUMS TAEKON-DO
PATTERNS - Younger Youth YB (female)
1. AMINA ODOBAŠIĆ - KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
2. EMELA TAHIĆ - KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
PATTERNS - Younger Youth GB (female)
1. NADIA ALEŠEVIĆ - KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
2. VIKTORIA PENIĆ - Ge Baek
PATTERNS - Younger Youth BB (female)
PATTERNS - Older youth YB (male)
1. ENIZ OŽEGOVIĆ - KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
2. INO MARINČIĆ - Semper Fidelis
3. IVANO PRANJIĆ - Semper Fidelis
4. MIHAEL VLK - Škorpion ITF
PATTERNS - Older youth GB (male)
1. AMIL TAHIĆ - KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
2. DANIEL PENIĆ - Ge Baek
3. PETAR OPAČAK - Semper Fidelis
PATTERNS - Older youth BB (male)
1. DAVID KRALJEVIĆ - Semper Fidelis
PATTERNS - Older youth RB (male)
1. ANIS ĆORDIĆ - KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
2. IVAN LONČAR - Semper Fidelis
3. THOMAS GERASOGLOU - YMCA
PATTERNS - Older youth BB 1dan (male)
1. IOANNIS KIRIAZIS - YMCA
2. NIKITAS PECHLIVANIDIS - YMCA
3. SOKRATIS OUZOUNIS - YMCA
4. THEMIS DEMERTZIOGLOU - YMCA
5. VASILIS ARGYRIOU - YMCA
PATTERNS - Older youth YB (female)
1. GABRIJELA JURIĆ - Škorpion ITF
2. MATEA KNEŽEVIĆ - Semper Fidelis
3. PETRA BREKALO - Semper Fidelis
PATTERNS - Older youth GB (female)
1. EBDA VARING - TKD LERUMS TAEKON-DO
PATTERNS - Older youth BB (female)
1. DŽEJLANA BAJREKTAREVIĆ - KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
2. JANA PAVLOVIĆ - Semper Fidelis
3. LANA VRZIĆ - Semper Fidelis
4. MATEA LONČAR - Semper Fidelis
PATTERNS - Older youth RB (female)
1. AMILA TAHIĆ - KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
PATTERNS - Older youth BB 1dan (female)
PATTERNS - Juniors YB (male)
PATTERNS - Juniors GB (male)
PATTERNS - Juniors BB (male)
PATTERNS - Juniors RB (male)
1. ANIS ĆORDIĆ - KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
PATTERNS - Juniors BB 1dan (male)
1. PATRIK MATEJ - Semper Fidelis
PATTERNS - Juniors BB 2dan (male)
1. ANTONIO LONČAR - Semper Fidelis
PATTERNS - Juniors YB (female)
PATTERNS - Juniors GB (female)
1. MOA VARING - TKD LERUMS TAEKON-DO
PATTERNS - Juniors BB (female)
1. AIDA ĆORDIĆ - KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
2. DŽEJLANA BAJREKTAREVIĆ - KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
3. MILLA SHAGSJO - TKD LERUMS TAEKON-DO
PATTERNS - Juniors RB (female)
1. AMILA TAHIĆ - KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
PATTERNS - Juniors BB 1dan (female)
1. LISA BRAAT - TKD LERUMS TAEKON-DO
2. NIKOLINA DEVČIĆ - Ge Baek
PATTERNS - Juniors BB 2dan (female)
PATTERNS - Seniors YB (male)
PATTERNS - Seniors GB (male)
1. SIMON ORJERTZ - TKD LERUMS TAEKON-DO
PATTERNS - Seniors BB (male)
PATTERNS - Seniors RB (male)
PATTERNS - Seniors BB 1dan (male)
1. FREDRIK BEAAF - TKD LERUMS TAEKON-DO
PATTERNS - Seniors BB 2dan (male)
1. JOHAN SHIN - TKD LERUMS TAEKON-DO
PATTERNS - Seniors BB 3dan (male)
PATTERNS - Seniors YB (female)
PATTERNS - Seniors GB (female)
PATTERNS - Seniors BB (female)
PATTERNS - Seniors BB (female)
1. AIDA ĆORDIĆ - KBS " Fadil Bajrektarevic GAZIJA "Bužim
PATTERNS - Seniors RB (female)
PATTERNS - Seniors BB 1dan (female)
PATTERNS - Seniors BB 2dan (female)
PATTERNS - Seniors BB 3dan (female)