Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
16. adidas Maksimir Kup - 40 godina kluba MAKSIMIR
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori
Juniorke
Seniori
Mali olimpijci A
Male olimpijke A
Mali olimpijci B
Male olimpijke B
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Cadets B (male) -33
Cadets B (male) -37
Cadets B (male) -41
Cadets B (male) -45
Cadets B (male) -49
Cadets B (male) -65
Cadets B (male) -33
C026
77
36
MIHAEL TUKIĆ (MAKSMR)
292
15
LEON RATKOVIĆ (ZELINA)
Medalists
1. MIHAEL TUKIĆ, MAKSIMIR
2. LEON RATKOVIĆ, ZELINGRAD
3. ----
3. ----
Cadets B (male) -37
C013
265
0
IVAN JAJČAN (TKDDS)
74
0
LEON HORVATJĆ (MAKSMR)
206
LEON HORVATJĆ (MAKSMR)
C032
265
0
IVAN JAJČAN (TKDDS)
206
0
LEON HORVATJĆ (MAKSMR)
Medalists
1. IVAN JAJČAN, DUGO SELO
2. LEON HORVATJĆ, MAKSIMIR
3. LEON HORVATJĆ, MAKSIMIR
3. ----
Cadets B (male) -41
C004
165
35
VIGO MATUKA (COB)
93
19
LOVRO KLIŠANIN (ORI)
69
KARLO ČAVLEK (MAKSMR)
68
FRAN KOSTREVEC (MAKSMR)
67
KAAN YELEN (MAKSMR)
C019
165
0
VIGO MATUKA (COB)
69
0
KARLO ČAVLEK (MAKSMR)
C020
68
0
FRAN KOSTREVEC (MAKSMR)
67
0
KAAN YELEN (MAKSMR)
C036
165
0
VIGO MATUKA (COB)
67
0
KAAN YELEN (MAKSMR)
Medalists
1. VIGO MATUKA, Cobra
2. ----
3. ----
3. ----
Cadets B (male) -45
C005
100
32
EDI STIPANOVIĆ (NA)
339
0
MATEJ MAŠIĆ (MAKSMR)
123
SREĆKO ZDUNIĆ (TKDDS)
222
IVAN POLJAK (PLTVICE)
73
VILI MARKO KLARIĆ VIDOVIĆ (MAKSMR)
C021
100
0
EDI STIPANOVIĆ (NA)
123
20
SREĆKO ZDUNIĆ (TKDDS)
C022
222
0
IVAN POLJAK (PLTVICE)
73
0
VILI MARKO KLARIĆ VIDOVIĆ (MAKSMR)
C037
123
19
SREĆKO ZDUNIĆ (TKDDS)
222
16
IVAN POLJAK (PLTVICE)
Medalists
1. SREĆKO ZDUNIĆ, DUGO SELO
2. IVAN POLJAK, Plitvice
3. EDI STIPANOVIĆ, Taekwondo klub Našice
3. VILI MARKO KLARIĆ VIDOVIĆ, MAKSIMIR
Cadets B (male) -49
C014
94
31
LUKA PIETRI (ORI)
369
14
NIKOLA PAUŠIĆ (OGULIN)
C015
370
12
VEDRAN TATALOVIĆ (OGULIN)
367
46
JOSIP ŠNAJDER (OGULIN)
C033
94
12
LUKA PIETRI (ORI)
367
51
JOSIP ŠNAJDER (OGULIN)
Medalists
1. JOSIP ŠNAJDER, Ogulin
2. LUKA PIETRI, Orion
3. VEDRAN TATALOVIĆ, Ogulin
3. NIKOLA PAUŠIĆ, Ogulin
Cadets B (male) -65
D017
14
6
ALEN FILIPOVIĆ (ZELINA)
221
26
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
Medalists
1. MARINO DUJMOVIĆ, Plitvice
2. ALEN FILIPOVIĆ, ZELINGRAD
3. ----
3. ----