Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
2. odprto adidas otroško ligo 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
Mlajši kadeti, Kadeti
Kick
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
Mlajši kadeti 1
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
JOŠT SMREKAR
Šmartno-Litija
MKAD-1-M-33
2
2
36
0
15
2.
ŽAN KOŠENINA
DRAGON
MKAD-1-M-22
1
1
28
0
21
3.
ADRIJANO BEZJAK
DRAGON
MKAD-1-M-24
1
1
17
0
7
4.
JAKOV ZARIĆ
ORIENT TKD
MKAD-1-M+36
1
1
12
0
2
5.
ANEJ BAJREKTAREVIČ
TKD PANTAR
MKAD-1-M-33
2
1
33
0
2
6.
NAL RUDOLF
TKD PANTAR
MKAD-1-M+36
1
0
10
0
-2
7.
MARKO ZARIĆ
ORIENT TKD
MKAD-1-M-33
1
0
13
0
-6
8.
ENEJ GAČNIK
DRAGON
MKAD-1-M-24
1
0
10
0
-7
9.
NAJ AUGUŠTIN
Red Power
MKAD-1-M-33
1
0
14
0
-11
10.
AMIN VELIĆ
Red Power
MKAD-1-M-22
1
0
7
0
-21
Mlajše kadetinje 1
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MIA KRETIČ
Red Power
MKAD-1-Ž+36
1
1
24
0
20
2.
NEŽA BRGLEZ
Red Power
MKAD-1-Ž+36
1
0
4
0
-20
Mlajši kadeti 2
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
JAKA VOLJČ
TKD PANTAR
MKAD-2-M-39
3
3
38
0
34
2.
GAL JAMŠEK GROBELNIK
Red Power
MKAD-2-M-30
2
2
42
0
23
3.
MATIC PETRIČ
ORIENT TKD
MKAD-2-M-51
2
2
32
0
18
4.
URBAN KNEZ
Zagorje-SLO
MKAD-2-M-33
1
1
27
0
21
5.
JAKA BABIĆ
TKD-KBK-MARIBOR
MKAD-2-M-43
1
1
8
0
2
6.
JURIJ LEBINGER
GAIANA
MKAD-2-M-39
2
1
11
0
3
7.
LUKA LOKAR
Šmartno-Litija
MKAD-2-M-51
2
1
17
0
-5
8.
ALJAŽ MIKLAVČIČ
TKD PANTAR
MKAD-2-M-30
2
1
15
0
-11
9.
ALEX SEVŠEK
Red Power
MKAD-2-M-30
1
0
8
0
-2
10.
LAN KREMPL
TKD-KBK-MARIBOR
MKAD-2-M-43
1
0
6
0
-2
11.
GABRIEL KOPI
TKD PANTAR
MKAD-2-M-39
1
0
6
0
-3
12.
LAMAR BUZOV
Red Power
MKAD-2-M-51
1
0
3
0
-3
13.
ALEŠ TIJAN
ORIENT TKD
MKAD-2-M-30
1
0
14
0
-10
14.
GAL IGLIČAR MARKO
Zagorje-SLO
MKAD-2-M-51
1
0
3
0
-10
15.
GAŠPER LOKAR
Šmartno-Litija
MKAD-2-M-39
1
0
0
0
-14
16.
AMADEJ KRIČAJ KOTNIK
Red Power
MKAD-2-M-39
1
0
2
0
-20
17.
ŽIGA ŠTIRN
ORIENT TKD
MKAD-2-M-33
1
0
6
0
-21
Mlajše kadetinje 2
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
NIKA RUDOLF
TKD PANTAR
MKAD-2-Ž-43
1
1
30
0
25
2.
MEDEJA MOHORIČ
Red Power
MKAD-2-Ž-30
1
1
14
0
12
3.
NIKA AŠANIN
ORIENT TKD
MKAD-2-Ž-33
1
1
12
0
8
4.
ANJA RODOŠEK
Red Power
MKAD-2-Ž-36
1
1
0
0
0
5.
TARA BEZJAK
DRAGON
MKAD-2-Ž-36
1
0
0
0
0
6.
ALEŠA GAČNIK
DRAGON
MKAD-2-Ž-33
1
0
4
0
-8
7.
MAŠA ŽVIŽAJ
Red Power
MKAD-2-Ž-30
1
0
2
0
-12
8.
MAŠA ŠTANTE
Red Power
MKAD-2-Ž-43
1
0
5
0
-25
Kadeti B
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
BENJAMIN MLAKAR
Red Power
KAD-B-M-61
1
1
22
0
11
2.
NIKOLA KAČAVENDA
Red Power
KAD-B-M-61
1
0
11
0
-11