Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
2. Zelingrad Open i 1. Zelingrad Para Taekwondo Open
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
DONAT
DUGO SELO
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
RUGVICA
SUŠAK
Taekwondo klub Hnusta
Taekwondo klub Našice
TK TRNJE
TKOI Kukkiwon Zagreb
TKOI Terapija
TKOI URIHO
ZELINGRAD
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -33
Kadetkinje A -55
Kadetkinje B -51
Kick (muški) -2 (2009, 2010)
Kick (muški) -3 (2011, 2012)
Kick (ženski) -1 (2007, 2008)
Kick (ženski) -3 (2011, 2012)
Mlađi kadeti -27
A002
158
35
MIHAEL KRALJ (TKDDS)
120
1
KARLO MILJAK (ZELINA)
A003
115
14
SEBASTIAN PARISI (MAKSMR)
175
15
FRAN ŠIMUNOVIĆ (RUG)
A015
158
40
MIHAEL KRALJ (TKDDS)
175
22
FRAN ŠIMUNOVIĆ (RUG)
Osvajači medalja
1. MIHAEL KRALJ, DUGO SELO
2. FRAN ŠIMUNOVIĆ, RUGVICA
3. KARLO MILJAK, ZELINGRAD
3. SEBASTIAN PARISI, MAKSIMIR
Mlađi kadeti -33
A001
57
6
LUKA KRALJ (ZELINA)
108
8
MATEJ ŠAPINA (RUG)
143
TIN VIDAS (TKSUŠAK)
165
TOMO JAJČAN (TKDDS)
176
FILIP TOMAŠIĆ (TKSUŠAK)
A010
108
21
MATEJ ŠAPINA (RUG)
143
2
TIN VIDAS (TKSUŠAK)
A011
165
11
TOMO JAJČAN (TKDDS)
176
6
FILIP TOMAŠIĆ (TKSUŠAK)
A021
108
27
MATEJ ŠAPINA (RUG)
165
11
TOMO JAJČAN (TKDDS)
Osvajači medalja
1. MATEJ ŠAPINA, RUGVICA
2. TOMO JAJČAN, DUGO SELO
3. TIN VIDAS, SUŠAK
3. FILIP TOMAŠIĆ, SUŠAK
Kadetkinje A -55
A027
24
7
NELA LASAN (MAKSMR)
92
27
LUCIJA NESNIDAL (RUG)
Osvajači medalja
1. LUCIJA NESNIDAL, RUGVICA
2. NELA LASAN, MAKSIMIR
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -51
A033
77
0
LEONA VOLAREVIĆ (MAKSMR)
95
30
DORA AŠONJA (RUG)
Osvajači medalja
1. DORA AŠONJA, RUGVICA
2. LEONA VOLAREVIĆ, MAKSIMIR
3. ----
3. ----
Kick (muški) -2 (2009, 2010)
B002
98
0
SEBASTIAN GREBENIĆ (TKTRNJE)
114
0
SEBASTIAN PARISI (MAKSMR)
26
GABRIJEL KURIC (NA)
129
DOMAGOJ GAŠPARIĆ (MAKSMR)
93
KRISTIJAN ĐAPJAŠ (RUG)
B004
114
0
SEBASTIAN PARISI (MAKSMR)
26
0
GABRIJEL KURIC (NA)
B003
129
0
DOMAGOJ GAŠPARIĆ (MAKSMR)
93
0
KRISTIJAN ĐAPJAŠ (RUG)
B006
26
0
GABRIJEL KURIC (NA)
93
0
KRISTIJAN ĐAPJAŠ (RUG)
Osvajači medalja
1. GABRIJEL KURIC, Taekwondo klub Našice
2. KRISTIJAN ĐAPJAŠ, RUGVICA
3. SEBASTIAN PARISI, MAKSIMIR
3. DOMAGOJ GAŠPARIĆ, MAKSIMIR
Kick (muški) -3 (2011, 2012)
B005
76
0
LUKA JAKŠIĆ PERA (MAKSMR)
68
0
DAVID KURJAK (ZELINA)
133
GABRIJEL ACMAN (MAKSMR)
B007
123
0
ŠIMUN ŠIMUNOVIĆ (MAKSMR)
32
0
KARLO STRAPAČ (NA)
124
DOMINIK GRUNT (MAKSMR)
B008
168
0
GABRIEL ŠOLA (MAKSMR)
69
0
NOA COKUN (ZELINA)
125
NIKOLA PRAH (MAKSMR)
113
MARKO CAR (MAKSMR)
107
MARTIN RAZUM (RUG)
B009
68
0
DAVID KURJAK (ZELINA)
133
0
GABRIJEL ACMAN (MAKSMR)
B010
32
0
KARLO STRAPAČ (NA)
124
0
DOMINIK GRUNT (MAKSMR)
B011
168
0
GABRIEL ŠOLA (MAKSMR)
125
0
NIKOLA PRAH (MAKSMR)
B012
113
0
MARKO CAR (MAKSMR)
107
0
MARTIN RAZUM (RUG)
B013
68
0
DAVID KURJAK (ZELINA)
32
0
KARLO STRAPAČ (NA)
B014
168
0
GABRIEL ŠOLA (MAKSMR)
113
0
MARKO CAR (MAKSMR)
B016
68
0
DAVID KURJAK (ZELINA)
113
0
MARKO CAR (MAKSMR)
Osvajači medalja
1. MARKO CAR, MAKSIMIR
2. DAVID KURJAK, ZELINGRAD
3. GABRIEL ŠOLA, MAKSIMIR
3. KARLO STRAPAČ, Taekwondo klub Našice
Kick (ženski) -1 (2007, 2008)
B018
49
0
ENA ĐURĐEVIĆ (NA)
33
0
LORA LIJIĆ (NA)
145
ANA ŠIMIĆ (NA)
B019
140
0
PETRA TOMLJANOVIĆ (NA)
94
0
MATEJA ĐAPJAŠ (RUG)
31
KARLA KAPETANOVIĆ (NA)
B020
49
0
ENA ĐURĐEVIĆ (NA)
145
0
ANA ŠIMIĆ (NA)
B021
140
0
PETRA TOMLJANOVIĆ (NA)
31
0
KARLA KAPETANOVIĆ (NA)
B023
145
0
ANA ŠIMIĆ (NA)
140
0
PETRA TOMLJANOVIĆ (NA)
Osvajači medalja
1. ANA ŠIMIĆ, Taekwondo klub Našice
2. PETRA TOMLJANOVIĆ, Taekwondo klub Našice
3. ENA ĐURĐEVIĆ, Taekwondo klub Našice
3. KARLA KAPETANOVIĆ, Taekwondo klub Našice
Kick (ženski) -3 (2011, 2012)
B026
126
0
BIANCA BAJUTI (MAKSMR)
106
0
TARA BAJRIĆ (RUG)
B028
28
0
PETRA NOGIĆ (NA)
90
0
EMA ŽIVKO (RUG)
B029
27
0
PETRA KNIHA (NA)
167
0
EMA HALILOVIĆ (RUG)
B030
105
0
JUSTINA CIRIMOTIĆ (RUG)
156
0
HELENA KRALJ (ZELINA)
B031
106
0
TARA BAJRIĆ (RUG)
90
0
EMA ŽIVKO (RUG)
B032
27
0
PETRA KNIHA (NA)
156
0
HELENA KRALJ (ZELINA)
B035
90
0
EMA ŽIVKO (RUG)
156
0
HELENA KRALJ (ZELINA)
Osvajači medalja
1. HELENA KRALJ, ZELINGRAD
2. EMA ŽIVKO, RUGVICA
3. PETRA KNIHA, Taekwondo klub Našice
3. TARA BAJRIĆ, RUGVICA