Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
2. Zelingrad Open i 1. Zelingrad Para Taekwondo Open
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
DONAT
DUGO SELO
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
RUGVICA
SUŠAK
Taekwondo klub Hnusta
Taekwondo klub Našice
TK TRNJE
TKOI Kukkiwon Zagreb
TKOI Terapija
TKOI URIHO
ZELINGRAD
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -33
Kadeti A -53
Kadeti B -37
Kadeti B -41
Kadeti B -49
Kadetkinje B -37
Juniori -51
Mali olimpijci B -22
Mlađi kadeti -27
A002
158
35
MIHAEL KRALJ (TKDDS)
120
1
KARLO MILJAK (ZELINA)
A003
115
14
SEBASTIAN PARISI (MAKSMR)
175
15
FRAN ŠIMUNOVIĆ (RUG)
A015
158
40
MIHAEL KRALJ (TKDDS)
175
22
FRAN ŠIMUNOVIĆ (RUG)
Osvajači medalja
1. MIHAEL KRALJ, DUGO SELO
2. FRAN ŠIMUNOVIĆ, RUGVICA
3. KARLO MILJAK, ZELINGRAD
3. SEBASTIAN PARISI, MAKSIMIR
Mlađi kadeti -33
A001
57
6
LUKA KRALJ (ZELINA)
108
8
MATEJ ŠAPINA (RUG)
143
TIN VIDAS (TKSUŠAK)
165
TOMO JAJČAN (TKDDS)
176
FILIP TOMAŠIĆ (TKSUŠAK)
A010
108
21
MATEJ ŠAPINA (RUG)
143
2
TIN VIDAS (TKSUŠAK)
A011
165
11
TOMO JAJČAN (TKDDS)
176
6
FILIP TOMAŠIĆ (TKSUŠAK)
A021
108
27
MATEJ ŠAPINA (RUG)
165
11
TOMO JAJČAN (TKDDS)
Osvajači medalja
1. MATEJ ŠAPINA, RUGVICA
2. TOMO JAJČAN, DUGO SELO
3. TIN VIDAS, SUŠAK
3. FILIP TOMAŠIĆ, SUŠAK
Kadeti A -53
A025
164
20
MATIJA BERTEK (TKDDS)
117
23
DORIAN CRLJENKO (TKSUŠAK)
Osvajači medalja
1. DORIAN CRLJENKO, SUŠAK
2. MATIJA BERTEK, DUGO SELO
3. ----
3. ----
Kadeti B -37
A022
159
14
IVAN JAJČAN (TKDDS)
53
23
LEON RATKOVIĆ (ZELINA)
2
MIHAEL TUKIĆ (MAKSMR)
A037
53
0
LEON RATKOVIĆ (ZELINA)
2
0
MIHAEL TUKIĆ (MAKSMR)
Osvajači medalja
1. LEON RATKOVIĆ, ZELINGRAD
2. MIHAEL TUKIĆ, MAKSIMIR
3. IVAN JAJČAN, DUGO SELO
3. ----
Kadeti B -41
A028
169
0
KAAN YELEN (MAKSMR)
160
22
LEON JOSIPOVIĆ (TKDDS)
Osvajači medalja
1. LEON JOSIPOVIĆ, DUGO SELO
2. KAAN YELEN, MAKSIMIR
3. ----
3. ----
Kadeti B -49
A030
130
38
VILI MARKO KLARIĆ VIDOVIĆ (MAKSMR)
162
46
ANTONIO KOLIĆ (TKDDS)
Osvajači medalja
1. ANTONIO KOLIĆ, DUGO SELO
2. VILI MARKO KLARIĆ VIDOVIĆ, MAKSIMIR
3. ----
3. ----
Kadetkinje B -37
A032
46
0
PETRA TOMLJANOVIĆ (NA)
174
18
DORA BERTEK (TKDDS)
Osvajači medalja
1. DORA BERTEK, DUGO SELO
2. PETRA TOMLJANOVIĆ, Taekwondo klub Našice
3. ----
3. ----
Juniori -51
A034
118
31
LEON ŽAGAR (TKSUŠAK)
157
52
SREĆKO ZDUNIĆ (TKDDS)
Osvajači medalja
1. SREĆKO ZDUNIĆ, DUGO SELO
2. LEON ŽAGAR, SUŠAK
3. ----
3. ----
Mali olimpijci B -22
B042
82
5
VIGO SLAVENSKI BRLEK (MAKSMR)
166
26
KARLO KRALJ (TKDDS)
Osvajači medalja
1. KARLO KRALJ, DUGO SELO
2. VIGO SLAVENSKI BRLEK, MAKSIMIR
3. ----
3. ----