Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
2. Zelingrad Open i 1. Zelingrad Para Taekwondo Open
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
DONAT
DUGO SELO
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
RUGVICA
SUŠAK
Taekwondo klub Hnusta
Taekwondo klub Našice
TK TRNJE
TKOI Kukkiwon Zagreb
TKOI Terapija
TKOI URIHO
ZELINGRAD
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -47
Mlađe kadetkinje -30
Mlađe kadetkinje -39
Mlađe kadetkinje -43
Kadetkinje B -37
Juniorke -52
Juniorke +68
Mali olimpijci A -27
Male olimpijke A -30
Kick (muški) -2 (2009, 2010)
Kick (muški) -3 (2011, 2012)
Kick (ženski) -1 (2007, 2008)
Kick (ženski) -2 (2009, 2010)
Kick (ženski) -3 (2011, 2012)
Kick (ženski) -4 (2013, 2014)
Mlađi kadeti -47
A012
42
5
GABRIJEL KURIC (NA)
128
26
DOMAGOJ GAŠPARIĆ (MAKSMR)
Osvajači medalja
1. DOMAGOJ GAŠPARIĆ, MAKSIMIR
2. GABRIJEL KURIC, Taekwondo klub Našice
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje -30
A004
112
18
PAOLA MLINARIĆ (MAKSMR)
39
38
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
55
JULIJA VIZINTIN (ZELINA)
A016
39
17
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
55
4
JULIJA VIZINTIN (ZELINA)
Osvajači medalja
1. TENA-ILONA JUKIĆ, Taekwondo klub Našice
2. JULIJA VIZINTIN, ZELINGRAD
3. PAOLA MLINARIĆ, MAKSIMIR
3. ----
Mlađe kadetkinje -39
A008
86
22
LUCIJA DUNDOVIĆ (TKSUŠAK)
40
2
ANA ŠIMIĆ (NA)
138
SARA LAZAREVIĆ (TKSUŠAK)
A019
86
12
LUCIJA DUNDOVIĆ (TKSUŠAK)
138
26
SARA LAZAREVIĆ (TKSUŠAK)
Osvajači medalja
1. SARA LAZAREVIĆ, SUŠAK
2. LUCIJA DUNDOVIĆ, SUŠAK
3. ANA ŠIMIĆ, Taekwondo klub Našice
3. ----
Mlađe kadetkinje -43
A009
78
0
LUCIJA LUKAČIN (MAKSMR)
141
0
PETRA MOHILA (NA)
41
LARA FALAŠTA (NA)
A020
141
26
PETRA MOHILA (NA)
41
6
LARA FALAŠTA (NA)
Osvajači medalja
1. PETRA MOHILA, Taekwondo klub Našice
2. LARA FALAŠTA, Taekwondo klub Našice
3. LUCIJA LUKAČIN, MAKSIMIR
3. ----
Kadetkinje B -37
A032
46
0
PETRA TOMLJANOVIĆ (NA)
174
18
DORA BERTEK (TKDDS)
Osvajači medalja
1. DORA BERTEK, DUGO SELO
2. PETRA TOMLJANOVIĆ, Taekwondo klub Našice
3. ----
3. ----
Juniorke -52
A036
48
10
SARA ŠPOLJARIĆ (NA)
139
85
LANA DEMETER (MAKSMR)
Osvajači medalja
1. LANA DEMETER, MAKSIMIR
2. SARA ŠPOLJARIĆ, Taekwondo klub Našice
3. ----
3. ----
Juniorke +68
A024
45
1
PETRA MIHALEK (NA)
1
40
DORA PERIĆ (MAKSMR)
50
GABRIJELA DANANIĆ (ZELINA)
A039
1
40
DORA PERIĆ (MAKSMR)
50
3
GABRIJELA DANANIĆ (ZELINA)
Osvajači medalja
1. DORA PERIĆ, MAKSIMIR
2. GABRIJELA DANANIĆ, ZELINGRAD
3. PETRA MIHALEK, Taekwondo klub Našice
3. ----
Mali olimpijci A -27
B039
37
0
KARLO STRAPAČ (NA)
134
0
GABRIJEL ACMAN (MAKSMR)
Osvajači medalja
1. KARLO STRAPAČ, Taekwondo klub Našice
2. GABRIJEL ACMAN, MAKSIMIR
3. ----
3. ----
Male olimpijke A -30
B041
38
14
PETRA KNIHA (NA)
122
4
EMA VIDAS (TKSUŠAK)
Osvajači medalja
1. PETRA KNIHA, Taekwondo klub Našice
2. EMA VIDAS, SUŠAK
3. ----
3. ----
Kick (muški) -2 (2009, 2010)
B002
98
0
SEBASTIAN GREBENIĆ (TKTRNJE)
114
0
SEBASTIAN PARISI (MAKSMR)
26
GABRIJEL KURIC (NA)
129
DOMAGOJ GAŠPARIĆ (MAKSMR)
93
KRISTIJAN ĐAPJAŠ (RUG)
B004
114
0
SEBASTIAN PARISI (MAKSMR)
26
0
GABRIJEL KURIC (NA)
B003
129
0
DOMAGOJ GAŠPARIĆ (MAKSMR)
93
0
KRISTIJAN ĐAPJAŠ (RUG)
B006
26
0
GABRIJEL KURIC (NA)
93
0
KRISTIJAN ĐAPJAŠ (RUG)
Osvajači medalja
1. GABRIJEL KURIC, Taekwondo klub Našice
2. KRISTIJAN ĐAPJAŠ, RUGVICA
3. SEBASTIAN PARISI, MAKSIMIR
3. DOMAGOJ GAŠPARIĆ, MAKSIMIR
Kick (muški) -3 (2011, 2012)
B005
76
0
LUKA JAKŠIĆ PERA (MAKSMR)
68
0
DAVID KURJAK (ZELINA)
133
GABRIJEL ACMAN (MAKSMR)
B007
123
0
ŠIMUN ŠIMUNOVIĆ (MAKSMR)
32
0
KARLO STRAPAČ (NA)
124
DOMINIK GRUNT (MAKSMR)
B008
168
0
GABRIEL ŠOLA (MAKSMR)
69
0
NOA COKUN (ZELINA)
125
NIKOLA PRAH (MAKSMR)
113
MARKO CAR (MAKSMR)
107
MARTIN RAZUM (RUG)
B009
68
0
DAVID KURJAK (ZELINA)
133
0
GABRIJEL ACMAN (MAKSMR)
B010
32
0
KARLO STRAPAČ (NA)
124
0
DOMINIK GRUNT (MAKSMR)
B011
168
0
GABRIEL ŠOLA (MAKSMR)
125
0
NIKOLA PRAH (MAKSMR)
B012
113
0
MARKO CAR (MAKSMR)
107
0
MARTIN RAZUM (RUG)
B013
68
0
DAVID KURJAK (ZELINA)
32
0
KARLO STRAPAČ (NA)
B014
168
0
GABRIEL ŠOLA (MAKSMR)
113
0
MARKO CAR (MAKSMR)
B016
68
0
DAVID KURJAK (ZELINA)
113
0
MARKO CAR (MAKSMR)
Osvajači medalja
1. MARKO CAR, MAKSIMIR
2. DAVID KURJAK, ZELINGRAD
3. GABRIEL ŠOLA, MAKSIMIR
3. KARLO STRAPAČ, Taekwondo klub Našice
Kick (ženski) -1 (2007, 2008)
B018
49
0
ENA ĐURĐEVIĆ (NA)
33
0
LORA LIJIĆ (NA)
145
ANA ŠIMIĆ (NA)
B019
140
0
PETRA TOMLJANOVIĆ (NA)
94
0
MATEJA ĐAPJAŠ (RUG)
31
KARLA KAPETANOVIĆ (NA)
B020
49
0
ENA ĐURĐEVIĆ (NA)
145
0
ANA ŠIMIĆ (NA)
B021
140
0
PETRA TOMLJANOVIĆ (NA)
31
0
KARLA KAPETANOVIĆ (NA)
B023
145
0
ANA ŠIMIĆ (NA)
140
0
PETRA TOMLJANOVIĆ (NA)
Osvajači medalja
1. ANA ŠIMIĆ, Taekwondo klub Našice
2. PETRA TOMLJANOVIĆ, Taekwondo klub Našice
3. ENA ĐURĐEVIĆ, Taekwondo klub Našice
3. KARLA KAPETANOVIĆ, Taekwondo klub Našice
Kick (ženski) -2 (2009, 2010)
B022
66
0
VIKTORIA VITA MILJAK (ZELINA)
127
0
DARIJA GRUNT (MAKSMR)
36
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
149
LANA KNEŽEVIĆ (NA)
142
PETRA MOHILA (NA)
B024
127
0
DARIJA GRUNT (MAKSMR)
36
0
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
B025
149
0
LANA KNEŽEVIĆ (NA)
142
0
PETRA MOHILA (NA)
B027
36
0
TENA-ILONA JUKIĆ (NA)
142
0
PETRA MOHILA (NA)
Osvajači medalja
1. TENA-ILONA JUKIĆ, Taekwondo klub Našice
2. PETRA MOHILA, Taekwondo klub Našice
3. DARIJA GRUNT, MAKSIMIR
3. LANA KNEŽEVIĆ, Taekwondo klub Našice
Kick (ženski) -3 (2011, 2012)
B026
126
0
BIANCA BAJUTI (MAKSMR)
106
0
TARA BAJRIĆ (RUG)
B028
28
0
PETRA NOGIĆ (NA)
90
0
EMA ŽIVKO (RUG)
B029
27
0
PETRA KNIHA (NA)
167
0
EMA HALILOVIĆ (RUG)
B030
105
0
JUSTINA CIRIMOTIĆ (RUG)
156
0
HELENA KRALJ (ZELINA)
B031
106
0
TARA BAJRIĆ (RUG)
90
0
EMA ŽIVKO (RUG)
B032
27
0
PETRA KNIHA (NA)
156
0
HELENA KRALJ (ZELINA)
B035
90
0
EMA ŽIVKO (RUG)
156
0
HELENA KRALJ (ZELINA)
Osvajači medalja
1. HELENA KRALJ, ZELINGRAD
2. EMA ŽIVKO, RUGVICA
3. PETRA KNIHA, Taekwondo klub Našice
3. TARA BAJRIĆ, RUGVICA
Kick (ženski) -4 (2013, 2014)
B033
111
0
MIA TURKOVIĆ (MAKSMR)
74
0
BERI JAKŠIĆ PERA (MAKSMR)
B034
110
0
LORI FTČKO (MAKSMR)
150
0
DORA KNEŽEVIĆ (NA)
B036
111
0
MIA TURKOVIĆ (MAKSMR)
150
0
DORA KNEŽEVIĆ (NA)
Osvajači medalja
1. DORA KNEŽEVIĆ, Taekwondo klub Našice
2. MIA TURKOVIĆ, MAKSIMIR
3. LORI FTČKO, MAKSIMIR
3. BERI JAKŠIĆ PERA, MAKSIMIR