Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
24. JASTREB KUP - Festival Taekwondoa
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
SPORTSKA BORBA
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
Mlađi kadeti A (M)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
AZZEDDIN KHALAF
Panda Karlovac Team
MKAD-M-A-36
2
2
4
0
4
2.
NIKO JURIŠIĆ
Pantera
MKAD-M-A-39
2
2
4
0
4
3.
FRAN SMOLIĆ
Panda Karlovac Team
MKAD-M-A-30
2
2
4
0
3
4.
MARO SUŠNIK
Jastreb
MKAD-M-A+51
1
1
2
0
2
5.
PETAR MILAŠIN
Panda Karlovac Team
MKAD-M-A-33
1
1
2
0
1
6.
LUKA HRASTIĆ
Tigar Zagreb
MKAD-M-A-36
3
2
2
0
0
7.
BILAL KHALAF
Panda Karlovac Team
MKAD-M-A-30
2
1
3
0
1
8.
BRUNO ANIĆ
Cobra
MKAD-M-A-39
2
1
2
0
0
9.
FRAN DŽOLAN
Jastreb
MKAD-M-A-36
1
0
0
0
0
10.
TIAN JEŽOVITA
Dubrava
MKAD-M-A-33
1
0
1
0
-1
11.
DAVID BAJZEK
Pantera
MKAD-M-A-30
1
0
0
0
-2
12.
DOMINIK MIŠIĆ
Tigar Zagreb
MKAD-M-A-30
1
0
0
0
-2
13.
FRANO STRAŽIČIĆ
Pantera
MKAD-M-A-36
1
0
0
0
-2
14.
IVAN KRIŽAN
Dubrava
MKAD-M-A-39
1
0
0
0
-2
15.
JAKOV JUKICA
Taekwondo klub Osvit
MKAD-M-A+51
1
0
0
0
-2
16.
JOSIP KRIŽAN
Dubrava
MKAD-M-A-36
1
0
0
0
-2
17.
OLIVER ŠEBOK
Black Tiger Snina
MKAD-M-A-39
1
0
0
0
-2
Mlađe kadetkinje A (Ž)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
KAJA KRANJC
Tigar Zagreb
MKAD-Ž-A-36
2
2
4
0
4
2.
MIA PARANOS
Panda Karlovac Team
MKAD-Ž-A-47
2
2
4
0
4
3.
NIKOLINA IVANOVIĆ
Dubrava
MKAD-Ž-A-27
2
2
4
0
4
4.
LOTA RAKIĆ
Jastreb
MKAD-Ž-A-30
1
1
2
0
2
5.
NIKA BAJZEK
Pantera
MKAD-Ž-A-36
3
2
4
0
2
6.
DORA LACKOVIĆ
Taekwondo klub Osvit
MKAD-Ž-A-47
1
0
0
0
-2
7.
EDITA DANON
Pantera
MKAD-Ž-A-47
1
0
0
0
-2
8.
KORDIĆ ANA
Pantera
MKAD-Ž-A-36
1
0
0
0
-2
9.
MIA POP
Omega
MKAD-Ž-A-36
1
0
0
0
-2
10.
PETRA JURIĆ
Taekwondo klub Osvit
MKAD-Ž-A-30
1
0
0
0
-2
11.
ROZIN ABDO
Panda Karlovac Team
MKAD-Ž-A-27
1
0
0
0
-2
12.
SARA VLASTELICA
Pantera
MKAD-Ž-A-36
1
0
0
0
-2
13.
TESA NOVOSEL
Tigar Zagreb
MKAD-Ž-A-27
1
0
0
0
-2
Kadeti A (M)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
PATRIK KOLAKOVIĆ
Pantera
KAD-A-M-37
2
2
4
0
4
2.
FILIP ERVAĆINOVIĆ
Tigar Zagreb
KAD-M-A-45
1
1
2
0
2
3.
PATRIK BOŽIĆ
Taekwondo klub Osvit
KAD-M-A-53
1
1
2
0
2
4.
TIN BUDIŠA
Jastreb
KAD-M-A-57
1
1
2
0
2
5.
AHMAD ABDO
Panda Karlovac Team
KAD-A-M-37
1
0
0
0
-2
6.
ARTUR CHIMČAK
Black Tiger Snina
KAD-M-A-57
1
0
0
0
-2
7.
DOMINIK MALOŠEVAC
Cobra
KAD-A-M-37
1
0
0
0
-2
8.
MARKO FIČKO
Panda Karlovac Team
KAD-M-A-53
1
0
0
0
-2
9.
MISLAV HORVATIĆ
Taekwondo klub Osvit
KAD-M-A-45
1
0
0
0
-2
Kadetkinje A (Ž)
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
PAULINA KOVAČEVIĆ
Fox
KAD-Ž-A-47
3
3
6
0
4
2.
LUCIJA HAJDUKOVIĆ
Fox
KAD-Ž-A-51
2
2
3
0
3
3.
DALIJA BUNČIĆ
Panda Karlovac Team
KAD-Ž-A+59
1
1
2
0
2
4.
PETRA KLEN
Fox
KAD-Ž-A-44
1
1
2
0
2
5.
ANA ROMANIC
Pantera
KAD-Ž-A-55
1
1
1
0
1
6.
SARA PEJNOVIĆ
Panda Karlovac Team
KAD-Ž-A-47
3
2
5
0
1
7.
IVA STRAZICIC
Pantera
KAD-Ž-A-51
3
2
4
0
1
8.
SARA GOLUBIĆ
Jastreb
KAD-Ž-A-55
2
1
2
0
1
9.
MILA ČUJIĆ
Taekwondo klub Osvit
KAD-Ž-A-47
2
1
3
0
0
10.
ANA JURIĆ
Taekwondo klub Osvit
KAD-Ž-A-47
1
0
1
0
-1
11.
EMA HRIBAR
Taekwondo klub Osvit
KAD-Ž-A-47
1
0
1
0
-1
12.
EMA DELIĆ
Jastreb
KAD-Ž-A-51
1
0
1
0
-1
13.
MIA DELIĆ
Jastreb
KAD-Ž-A-47
1
0
1
0
-1
14.
TIA ERBEŽNIK
Jastreb
KAD-Ž-A-51
1
0
0
0
-1
15.
ANA LACKOVIĆ
Taekwondo klub Osvit
KAD-Ž-A+59
1
0
0
0
-2
16.
LANA JERČINOVIĆ
Velebit
KAD-Ž-A-55
1
0
0
0
-2
17.
LEA MALOIĆ
Taekwondo klub Osvit
KAD-Ž-A-47
1
0
0
0
-2
18.
LETIZIA ŠIMUNEC
VRBOVEC
KAD-Ž-A-51
1
0
0
0
-2
19.
LOURDES HRGOVIĆ
Taekwondo klub Osvit
KAD-Ž-A-44
1
0
0
0
-2