Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Finale Limač Lige
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
NAČIN PRIKAZA
pojedinačno po kategoriji
Grupisano po kategorijama
Borbe
Grupisano po klubu
Borbe
Forme
Limači (74)
Limači - A -12
Limači - A -14
Limači - A -16
Limači - A -18
Limači - A -20
Limači - A -22
1. IVAN ERCEGOVAC - Lokomotiva
2. JAN IVANOVIC - Pantera
3. KRISTIJAN KARABOGDAN - Karlovac
4. MIHAEL IVEKOVIĆ - Dubrava
5. ROKO VIDAKOVIĆ - TK TRNJE
Limači - A -24
1. MATEJ MATIĆ - RUGVICA
2. MATEJ VUKOVIĆ - Lokomotiva
3. MIHAEL VRDOLJAK - Lokomotiva
4. SEBASTIAN BIELEN - Pantera
Limači - A -27
1. JAKOV PERKOVIĆ - TK TRNJE
2. LUKA LULIC - Pantera KS
Limači - A -30
1. ADRIJAN KRSNIK AHMETOVIĆ - Lokomotiva
2. MAROJE DEVERNAY - Dubrava
3. MATEJ ŠAPINA - RUGVICA
4. ŠIMUN ZADRO - Dubrava
Limači - A -33
Limači - A -36
1. DOMINIK SMOLČIĆ - Dubrava
2. JURAJ KRALJEVIĆ - Dubrava
3. KARLO HOLJEVIĆ - Dubrava
Limači - A +36
1. FILIP KRNJAIĆ - Dubrava
2. SIMUN JURATOVIC - Pantera KS
Limačice - A -12
Limačice - A -14
Limačice - A -16
Limačice - A -18
Limačice - A -20
Limačice - A -22
Limačice - A -24
1. DORA SAMARZIJA - Pantera
2. EMA SLADE - TK TRNJE
Limačice - A -27
1. DORA MAĐAREVIĆ - Dubrava
2. LARA TUŠKAN - Karlovac
3. MIA SZITA - Dubrava
4. STELA DELIŠIMUNOVIĆ - TK TRNJE
Limačice - A -30
1. FRANKA ČUBRILO - TK TRNJE
2. LEA OPARNICA - Karlovac
3. LETIZIA ŠIMUNEC - VRBOVEC
4. NATALI LJUBICA - VRBOVEC
Limačice - A -33
Limačice - A -36
1. LANA ŠAVORIĆ - Dubrava
2. LAURA MIŠKULIN - Dubrava
3. REBECCA ŠIMUNEC - VRBOVEC
Limačice - A +36
Limači - B -12
Limači - B -14
1. NEO JURISIC - Pantera KS
2. SLAVKO BIELEN - Pantera
Limači - B -16
Limači - B -18
1. LUCAS ŠKRAVAN - TK TRNJE
2. NIKOLA VIDAKOVIĆ - TK TRNJE
Limači - B -20
1. ANTE BILUŠIĆ - Lokomotiva
2. MARTIN LULIC - Pantera KS
Limači - B -22
1. FILIP BENCETIĆ - Karlovac
2. GABRIJEL LUTER - Pantera KS
3. JAKOV VRCA - Lokomotiva
Limači - B -24
1. FRAN GROSS - Pantera
2. JAKOV ACKETA - Karlovac
3. LEO DAVILA - Pantera
Limači - B -27
1. LOVRO RENDULIC - Pantera
2. LUKAS DUJIĆ - RUGVICA
Limači - B -30
Limači - B -33
Limači - B -36
Limači - B +36
Limačice - B -12
Limačice - B -14
Limačice - B -16
Limačice - B -18
Limačice - B -20
1. BUGA BIELEN - Pantera
2. NIKA PETRIĆ - Karlovac
Limačice - B -22
1. EDITA DANON - Pantera
2. LENA DEVERIĆ - Pantera
3. MIA PARANOS - Karlovac
Limačice - B -24
Limačice - B -27
Limačice - B -30
Limačice - B -33
Limačice - B -36
Limačice - B +36
Limači C -24
Limači C -27
Limači C -30
Limači C -33
Limači C -36
1. ADRIAN LAH - Pantera
2. LOVRO BEDEKOVIĆ - Dubrava
Limači C -39
1. DORIAN SREMEC - Dubrava
2. ZRIN BLAŽANOVIĆ - Dubrava
Limači C -43
Limači C -47
1. SVEN PRUZINEC - Pantera KS
2. TIN SALOPEK - Dubrava
Limači C -51
Limači C +51
Limačice C -24
Limačice C -27
Limačice C -30
Limačice C -33
1. IVA STRAZICIC - Pantera
2. KALA MIDŽOR - Pantera
Limačice C -36
Limačice C -39
1. AVA BORKO - Pantera
2. MARTA OSTERMANN - Pantera
3. NELA PUHALO - Pantera
Limačice C -43
1. DORA STRAŽIČIĆ - Pantera
2. STELLA SUBOTIĆ - Dubrava
Limačice C -47
Limačice C -51
1. ANA STIMAC - Pantera
2. SARA HAMPOVČAN - Dubrava
Limačice C +51
Limači D -24
Limači D -27
Limači D -30
Limači D -33
Limači D -36
Limači D -39
1. ADRIAN LAH - Pantera
2. KRISTIJAN HORVAT - Pantera KS
3. LUKA CVITAŠ - Pantera
Limači D -43
Limači D -47
Limači D -51
Limači D +51
Limačice D -24
Limačice D -27
Limačice D -30
1. FISTRIC PETRA - Pantera
2. LANA JURISIC - Pantera KS
Limačice D -33
1. IVA STRAZICIC - Pantera
2. MELANIE MARIĆ - VRBOVEC
Limačice D -36
Limačice D -39
Limačice D -43
Limačice D -47
Limačice D -51
Limačice D +51
Kick (0)
Kick (muški) - 2009-2010
Kick (muški) - 2011-2012
Kick (ženski) - 2009-2010
Kick (ženski) - 2011-2012
Younger cadets (STD) (0)
KA-1 - Younger cadets - M (08-11 year) <=6 GEUP
KB-1 - Younger cadets - F (08-11 year) <=6 GEUP