Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
ITF TKD prvenstvo Hrvatske 2021.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište A
Borilište B
TEŽINE / UZRASTI
Sparring - Ml.kadeti -24
Sparring - Ml.kadeti -33
Sparring - Ml.kadeti -43
Sparring - Ml.kadetkinje -24
Sparring - Ml.kadetkinje -30
Sparring - Ml.kadetkinje -36
Sparring - Ml.kadetkinje-43
Sparring - Ml.kadetkinje-51
Sparring - Kadeti -49
Sparring - Kadeti -61
Sparring - Kadetkinje-44
Sparring - Kadetkinje-51
Sparring - Kadetkinje-59
Sparring - Juniori - Srednja (56-62kg)
Sparring - Juniori - Teška (68-72kg)
Sparring - Juniorke - Laka (45-50kg)
Sparring - Juniorke - Teška (60-65kg)
Sparring - Seniorke - Laka (50-56kg)
Patterns - Ml.kadeti -Žuti
Patterns - Ml.kadeti -Zeleni
Patterns - Ml.kadetkinje -Zeleni
Patterns - Kadeti -Zeleni
Patterns - Kadeti -Crveni
Patterns - Kadetkinje -Zeleni
Patterns - Kadetkinje -Crveni
Patterns - Juniori -Plavi
Patterns - Juniori -Crni (2.dan)
Patterns - Juniorke -Plavi
Patterns - Juniorke -Crni (1.dan)
Patterns - Juniorke -Crni (2.dan)
Patterns - Seniori -Žuti
Patterns - Seniorke -Plavi
Patterns - Seniorke -Crni (1.dan)
Sparring - Ml.kadeti -24
A073
215
0
LOREN RIGGI (BAK)
20
0
MAROJE CAPURSO (DUBROVN)
Osvajači medalja
1. LOREN RIGGI, BAK
2. MAROJE CAPURSO, Shark Dubrovnik
3. ----
3. ----
Sparring - Ml.kadeti -33
A053
136
0
FABIJAN RAJKOVIĆ (IN-NAE)
222
0
TIO POPOVIĆ (BAK)
A054
130
0
DOMINIK LIPOVAC (IN-NAE)
264
0
LUKAS NAKIĆ (TKD VK)
A078
136
0
FABIJAN RAJKOVIĆ (IN-NAE)
264
0
LUKAS NAKIĆ (TKD VK)
Osvajači medalja
1. FABIJAN RAJKOVIĆ, IN-NAE
2. LUKAS NAKIĆ, Vinkovci
3. TIO POPOVIĆ, BAK
3. ----
Sparring - Ml.kadeti -43
A055
183
4
JAN HAMAČEK (SLATINA)
76
11
ŠIME BAČELIĆ (SOLARIS)
251
MIHAEL ŠTEFANKO (PUNTAR)
A079
76
11
ŠIME BAČELIĆ (SOLARIS)
251
2
MIHAEL ŠTEFANKO (PUNTAR)
Osvajači medalja
1. ŠIME BAČELIĆ, SOLARIS ŠIBENIK
2. MIHAEL ŠTEFANKO, PUNTAR
3. JAN HAMAČEK, Slatina
3. ----
Sparring - Ml.kadetkinje -24
A056
36
0
IRIS RADULJ (DUBROVN)
262
0
INNA KOZJAK (SLATINA)
A057
34
0
KLARA RADULJ (DUBROVN)
134
0
EVA KMET (IN-NAE)
A080
262
0
INNA KOZJAK (SLATINA)
134
0
EVA KMET (IN-NAE)
Osvajači medalja
1. INNA KOZJAK, Slatina
2. EVA KMET, IN-NAE
3. ----
3. ----
Sparring - Ml.kadetkinje -30
A074
258
0
GABRIELA VIDOŠ (DUBROVN)
164
0
NIKA SLIŠKO (IN-NAE)
Osvajači medalja
1. NIKA SLIŠKO, IN-NAE
2. GABRIELA VIDOŠ, Shark Dubrovnik
3. ----
3. ----
Sparring - Ml.kadetkinje -36
A058
267
0
ELENA MALKOČ (TKD VK)
212
0
JANA BAŠIĆ-PALKOVIĆ (BAK)
29
ROZA BUKVIĆ (DUBROVN)
A081
267
0
ELENA MALKOČ (TKD VK)
29
0
ROZA BUKVIĆ (DUBROVN)
Osvajači medalja
1. ELENA MALKOČ, Vinkovci
2. ROZA BUKVIĆ, Shark Dubrovnik
3. JANA BAŠIĆ-PALKOVIĆ, BAK
3. ----
Sparring - Ml.kadetkinje-43
A059
16
0
KARMEN TAPALOVIĆ (DUBROVN)
219
0
SARA VALKOVIĆ (BAK)
A060
22
0
LAURA OBAD (DUBROVN)
269
0
JURJA BIČANIĆ (TKD VK)
A082
16
0
KARMEN TAPALOVIĆ (DUBROVN)
269
0
JURJA BIČANIĆ (TKD VK)
Osvajači medalja
1. KARMEN TAPALOVIĆ, Shark Dubrovnik
2. JURJA BIČANIĆ, Vinkovci
3. SARA VALKOVIĆ, BAK
3. ----
Sparring - Ml.kadetkinje-51
A075
256
0
ELA KUSALO (DUBROVN)
176
0
LEONA ANUŠIĆ (IN-NAE)
Osvajači medalja
1. LEONA ANUŠIĆ, IN-NAE
2. ELA KUSALO, Shark Dubrovnik
3. ----
3. ----
Sparring - Kadeti -49
A076
253
10
ANTUN VLAHOVIĆ (PUNTAR)
169
1
STJEPAN RAJKOVIĆ (IN-NAE)
Osvajači medalja
1. ANTUN VLAHOVIĆ, PUNTAR
2. STJEPAN RAJKOVIĆ, IN-NAE
3. ----
3. ----
Sparring - Kadeti -61
A061
271
5
IVAN GAVRIĆ (TKD VK)
248
10
IVAN KONDRES (PUNTAR)
123
MARKO VUKOVIĆ (BAK)
A083
248
8
IVAN KONDRES (PUNTAR)
123
0
MARKO VUKOVIĆ (BAK)
Osvajači medalja
1. IVAN KONDRES, PUNTAR
2. MARKO VUKOVIĆ, BAK
3. IVAN GAVRIĆ, Vinkovci
3. ----
Sparring - Kadetkinje-44
A062
186
0
NIKA SPEHAR (SLATINA)
46
0
VIKTORIA BENKOVIĆ (DUBROVN)
57
KARMEN TAPALOVIĆ (DUBROVN)
A084
186
0
NIKA SPEHAR (SLATINA)
57
0
KARMEN TAPALOVIĆ (DUBROVN)
Osvajači medalja
1. NIKA SPEHAR, Slatina
2. KARMEN TAPALOVIĆ, Shark Dubrovnik
3. VIKTORIA BENKOVIĆ, Shark Dubrovnik
3. ----
Sparring - Kadetkinje-51
A063
138
1
HANA PAVELIĆ (IN-NAE)
178
8
EVA GAL (SLATINA)
A064
257
0
ELA KUSALO (DUBROVN)
274
0
ISABELA MALKOČ (TKD VK)
A085
178
10
EVA GAL (SLATINA)
274
0
ISABELA MALKOČ (TKD VK)
Osvajači medalja
1. EVA GAL, Slatina
2. ISABELA MALKOČ, Vinkovci
3. HANA PAVELIĆ, IN-NAE
3. ----
Sparring - Kadetkinje-59
A065
75
6
KATARINA TUDIĆ (SOLARIS)
230
8
ANDREA UCOVIĆ (BAK)
162
MIA ANUŠIĆ (IN-NAE)
A086
230
0
ANDREA UCOVIĆ (BAK)
162
10
MIA ANUŠIĆ (IN-NAE)
Osvajači medalja
1. MIA ANUŠIĆ, IN-NAE
2. ANDREA UCOVIĆ, BAK
3. KATARINA TUDIĆ, SOLARIS ŠIBENIK
3. ----
Sparring - Juniori - Srednja (56-62kg)
A049
71
7
MARIN LUCIĆ (SOLARIS)
246
1
BAJS BRUNO (PUNTAR)
247
DAVID KOS (PUNTAR)
A050
270
11
DAVID GAVRIĆ (TKD VK)
238
3
MATEJ VARGA (ZRINSKI)
250
MARKO VLAHOVIĆ (PUNTAR)
A069
71
6
MARIN LUCIĆ (SOLARIS)
247
2
DAVID KOS (PUNTAR)
A070
270
2
DAVID GAVRIĆ (TKD VK)
250
3
MARKO VLAHOVIĆ (PUNTAR)
A089
71
3
MARIN LUCIĆ (SOLARIS)
250
8
MARKO VLAHOVIĆ (PUNTAR)
Osvajači medalja
1. MARKO VLAHOVIĆ, PUNTAR
2. MARIN LUCIĆ, SOLARIS ŠIBENIK
3. DAVID GAVRIĆ, Vinkovci
3. DAVID KOS, PUNTAR
Sparring - Juniori - Teška (68-72kg)
A066
73
0
VINKO SLAVICA (SOLARIS)
30
0
TOMISLAV BIRIMIŠA (DUBROVN)
A067
9
6
PATRIK BERGER (888K888)
181
2
FRAN BISCAN (SLATINA)
A087
73
0
VINKO SLAVICA (SOLARIS)
9
11
PATRIK BERGER (888K888)
Osvajači medalja
1. PATRIK BERGER, INTENSE
2. VINKO SLAVICA, SOLARIS ŠIBENIK
3. FRAN BISCAN, Slatina
3. TOMISLAV BIRIMIŠA, Shark Dubrovnik
Sparring - Juniorke - Laka (45-50kg)
A051
239
6
MIA KARASELIMOVIĆ (BAK)
265
1
LUANA MARIČIĆ (TKD VK)
189
IVA BROČIĆ (ZRINSKI)
A052
194
0
ANTONIJA IVANČIČEVIĆ (ZRINSKI)
179
10
EVA GAL (SLATINA)
139
HANA PAVELIĆ (IN-NAE)
A071
239
3
MIA KARASELIMOVIĆ (BAK)
189
6
IVA BROČIĆ (ZRINSKI)
A072
179
6
EVA GAL (SLATINA)
139
5
HANA PAVELIĆ (IN-NAE)
A090
189
5
IVA BROČIĆ (ZRINSKI)
179
4
EVA GAL (SLATINA)
Osvajači medalja
1. IVA BROČIĆ, Zrinski Bošnjaci
2. EVA GAL, Slatina
3. MIA KARASELIMOVIĆ, BAK
3. HANA PAVELIĆ, IN-NAE
Sparring - Juniorke - Teška (60-65kg)
A077
98
0
DORA ŠPEHAR (BAK)
62
0
NIKOLETA POPOVIĆ (DUBROVN)
Osvajači medalja
1. DORA ŠPEHAR, BAK
2. NIKOLETA POPOVIĆ, Shark Dubrovnik
3. ----
3. ----
Sparring - Seniorke - Laka (50-56kg)
A068
273
0
LORA KRIŽANAC (TKD VK)
241
0
NINA BOŽAK (BAK)
54
NIKOLINA DEVČIĆ (888K888)
A088
273
8
LORA KRIŽANAC (TKD VK)
54
11
NIKOLINA DEVČIĆ (888K888)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA DEVČIĆ, INTENSE
2. LORA KRIŽANAC, Vinkovci
3. ----
3. ----
Patterns - Ml.kadeti -Žuti
A001
199
0
ROBERT ŠUMANOVAC (ZRINSKI)
280
0
ANTE PILIČEK (TKD VK)
A002
214
0
LEON ŠENK (BAK)
149
0
KARLO MALIŠA (IN-NAE)
A003
301
0
LUCAS MILEVOJ (BAK)
133
0
DORIAN MAKSIMČUK (IN-NAE)
304
DOMINIK FLORIČIĆ (BAK)
A004
21
0
MAROJE CAPURSO (DUBROVN)
292
0
ZVONIMIR KARABALIĆ (TKD VK)
305
MILIO BOLKOVIĆ (BAK)
A005
221
0
STEFAN KUZMANOVIĆ (BAK)
131
0
DOMINIK LIPOVAC (IN-NAE)
289
LUKAS NAKIĆ (TKD VK)
A012
199
0
ROBERT ŠUMANOVAC (ZRINSKI)
214
0
LEON ŠENK (BAK)
A013
133
0
DORIAN MAKSIMČUK (IN-NAE)
304
0
DOMINIK FLORIČIĆ (BAK)
A014
21
0
MAROJE CAPURSO (DUBROVN)
305
0
MILIO BOLKOVIĆ (BAK)
A015
221
0
STEFAN KUZMANOVIĆ (BAK)
289
0
LUKAS NAKIĆ (TKD VK)
A030
214
0
LEON ŠENK (BAK)
133
0
DORIAN MAKSIMČUK (IN-NAE)
A031
21
0
MAROJE CAPURSO (DUBROVN)
289
0
LUKAS NAKIĆ (TKD VK)
A047
133
0
DORIAN MAKSIMČUK (IN-NAE)
21
0
MAROJE CAPURSO (DUBROVN)
Osvajači medalja
1. DORIAN MAKSIMČUK, IN-NAE
2. MAROJE CAPURSO, Shark Dubrovnik
3. LEON ŠENK, BAK
3. LUKAS NAKIĆ, Vinkovci
Patterns - Ml.kadeti -Zeleni
A007
137
0
FABIJAN RAJKOVIĆ (IN-NAE)
223
0
TIO POPOVIĆ (BAK)
82
ŠIME BAČELIĆ (SOLARIS)
201
MATEJ LEŠIĆ (ZRINSKI)
216
LOREN RIGGI (BAK)
A026
137
0
FABIJAN RAJKOVIĆ (IN-NAE)
82
0
ŠIME BAČELIĆ (SOLARIS)
A027
201
0
MATEJ LEŠIĆ (ZRINSKI)
216
0
LOREN RIGGI (BAK)
A045
137
0
FABIJAN RAJKOVIĆ (IN-NAE)
216
0
LOREN RIGGI (BAK)
Osvajači medalja
1. FABIJAN RAJKOVIĆ, IN-NAE
2. LOREN RIGGI, BAK
3. ŠIME BAČELIĆ, SOLARIS ŠIBENIK
3. ----
Patterns - Ml.kadetkinje -Zeleni
A006
172
0
TENA RAJKOVIĆ (IN-NAE)
206
0
DIVNA VRBANEC DEDEIĆ (BAK)
15
ANA VUKANOVIĆ (DUBROVN)
165
NIKA SLIŠKO (IN-NAE)
23
LAURA OBAD (DUBROVN)
152
LANA JUKIĆ (IN-NAE)
17
KARMEN TAPALOVIĆ (DUBROVN)
237
IVA UDOVIČIĆ (ZRINSKI)
211
HANA ČAUŠEVIĆ (BAK)
A016
206
0
DIVNA VRBANEC DEDEIĆ (BAK)
15
0
ANA VUKANOVIĆ (DUBROVN)
A017
165
0
NIKA SLIŠKO (IN-NAE)
23
0
LAURA OBAD (DUBROVN)
A018
152
0
LANA JUKIĆ (IN-NAE)
17
0
KARMEN TAPALOVIĆ (DUBROVN)
A019
237
0
IVA UDOVIČIĆ (ZRINSKI)
211
0
HANA ČAUŠEVIĆ (BAK)
A032
206
0
DIVNA VRBANEC DEDEIĆ (BAK)
23
0
LAURA OBAD (DUBROVN)
A033
17
0
KARMEN TAPALOVIĆ (DUBROVN)
237
0
IVA UDOVIČIĆ (ZRINSKI)
A048
206
0
DIVNA VRBANEC DEDEIĆ (BAK)
17
0
KARMEN TAPALOVIĆ (DUBROVN)
Osvajači medalja
1. KARMEN TAPALOVIĆ, Shark Dubrovnik
2. DIVNA VRBANEC DEDEIĆ, BAK
3. IVA UDOVIČIĆ, Zrinski Bošnjaci
3. LAURA OBAD, Shark Dubrovnik
Patterns - Kadeti -Zeleni
A020
101
0
LUCAS BILIĆ (BAK)
285
0
IVAN GAVRIĆ (TKD VK)
89
FRAN LUK (NOVALJA)
A040
101
0
LUCAS BILIĆ (BAK)
89
0
FRAN LUK (NOVALJA)
Osvajači medalja
1. LUCAS BILIĆ, BAK
2. FRAN LUK, Novalja
3. IVAN GAVRIĆ, Vinkovci
3. ----
Patterns - Kadeti -Crveni
A021
235
0
JOSIP UDOVIČIĆ (ZRINSKI)
127
0
ALMIN MUJČIN (IN-NAE)
A022
170
0
STJEPAN RAJKOVIĆ (IN-NAE)
81
0
DUJE BAČELIĆ (SOLARIS)
A041
127
0
ALMIN MUJČIN (IN-NAE)
170
0
STJEPAN RAJKOVIĆ (IN-NAE)
Osvajači medalja
1. ALMIN MUJČIN, IN-NAE
2. STJEPAN RAJKOVIĆ, IN-NAE
3. JOSIP UDOVIČIĆ, Zrinski Bošnjaci
3. DUJE BAČELIĆ, SOLARIS ŠIBENIK
Patterns - Kadetkinje -Zeleni
A008
58
0
KARMEN TAPALOVIĆ (DUBROVN)
88
0
TONKA KORDA (NOVALJA)
A009
67
0
LAURA OBAD (DUBROVN)
85
0
ANA BALKOVIĆ (NOVALJA)
A010
56
0
ANA VUKANOVIĆ (DUBROVN)
87
0
LAURA TRCOL (NOVALJA)
A011
86
0
LARA ŠKUNCA (NOVALJA)
156
0
LAURA DABIĆ (IN-NAE)
A028
58
0
KARMEN TAPALOVIĆ (DUBROVN)
85
0
ANA BALKOVIĆ (NOVALJA)
A029
56
0
ANA VUKANOVIĆ (DUBROVN)
156
0
LAURA DABIĆ (IN-NAE)
A046
58
0
KARMEN TAPALOVIĆ (DUBROVN)
56
0
ANA VUKANOVIĆ (DUBROVN)
Osvajači medalja
1. ANA VUKANOVIĆ, Shark Dubrovnik
2. KARMEN TAPALOVIĆ, Shark Dubrovnik
3. LAURA DABIĆ, IN-NAE
3. ANA BALKOVIĆ, Novalja
Patterns - Kadetkinje -Crveni
A023
83
0
KATARINA TUDIĆ (SOLARIS)
193
0
DORA KONSTANTINOVIĆ (ZRINSKI)
284
ISABELA MALKOČ (TKD VK)
A042
193
0
DORA KONSTANTINOVIĆ (ZRINSKI)
284
0
ISABELA MALKOČ (TKD VK)
Osvajači medalja
1. DORA KONSTANTINOVIĆ, Zrinski Bošnjaci
2. ISABELA MALKOČ, Vinkovci
3. KATARINA TUDIĆ, SOLARIS ŠIBENIK
3. ----
Patterns - Juniori -Plavi
A034
242
0
MATEJ VARGA (ZRINSKI)
3
0
TONI MUŽEVIĆ (DUBROVN)
Osvajači medalja
1. TONI MUŽEVIĆ, Shark Dubrovnik
2. MATEJ VARGA, Zrinski Bošnjaci
3. ----
3. ----
Patterns - Juniori -Crni (2.dan)
A035
299
0
BORNA ŽARKOVIĆ (BAK)
92
0
ANDREA ČEK (BAK)
Osvajači medalja
1. ANDREA ČEK, BAK
2. BORNA ŽARKOVIĆ, BAK
3. ----
3. ----
Patterns - Juniorke -Plavi
A036
141
0
HANA PAVELIĆ (IN-NAE)
1
0
NINA VUKANOVIĆ (DUBROVN)
Osvajači medalja
1. HANA PAVELIĆ, IN-NAE
2. NINA VUKANOVIĆ, Shark Dubrovnik
3. ----
3. ----
Patterns - Juniorke -Crni (1.dan)
A024
94
0
MIA KARASELIMOVIĆ (BAK)
190
0
IVA BROČIĆ (ZRINSKI)
97
NINA BOŽAK (BAK)
A043
94
0
MIA KARASELIMOVIĆ (BAK)
97
0
NINA BOŽAK (BAK)
Osvajači medalja
1. MIA KARASELIMOVIĆ, BAK
2. ----
3. IVA BROČIĆ, Zrinski Bošnjaci
3. ----
Patterns - Juniorke -Crni (2.dan)
A037
99
0
DORA ŠPEHAR (BAK)
10
0
ANDREA BREZOVAC (IN-NAE)
Osvajači medalja
1. DORA ŠPEHAR, BAK
2. ANDREA BREZOVAC, IN-NAE
3. ----
3. ----
Patterns - Seniori -Žuti
A038
66
0
OGNJEN VULEVIĆ (DUBROVN)
65
0
TOMISLAV BIRIMIŠA (DUBROVN)
Osvajači medalja
1. TOMISLAV BIRIMIŠA, Shark Dubrovnik
2. OGNJEN VULEVIĆ, Shark Dubrovnik
3. ----
3. ----
Patterns - Seniorke -Plavi
A039
293
0
MIHAELA KARASELIMOVIĆ (BAK)
63
0
NINA VUKANOVIĆ (DUBROVN)
Osvajači medalja
1. NINA VUKANOVIĆ, Shark Dubrovnik
2. MIHAELA KARASELIMOVIĆ, BAK
3. ----
3. ----
Patterns - Seniorke -Crni (1.dan)
A025
53
0
NIKOLINA DEVČIĆ (888K888)
295
0
NINA BOŽAK (BAK)
297
MIA KARASELIMOVIĆ (BAK)
A044
53
0
NIKOLINA DEVČIĆ (888K888)
297
0
MIA KARASELIMOVIĆ (BAK)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA DEVČIĆ, INTENSE
2. MIA KARASELIMOVIĆ, BAK
3. ----
3. ----