Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Jastreb Kup Veleposlanika R. Koreje
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Bistra
butel
Cobra
Čigra
DONAT
DRAGON
Dubrava
DUGO SELO
Forteca Korčula
Fox
Imotski
Jastreb
MARTIN GRAD
Medvedgrad
METALAC
Novi Zagreb
Ogulin
Olympic Knin
ORIENT TKD
Orion
OTOČAC
Panda Karlovac Team
Pantera
Plitvice
Radnik
RUGVICA
Sajnami
SPARTA
Škorpion Zagreb
Taekwondo Fanatics
Tigar Zagreb
TK ENERGY
TK Pisarovina
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD klub Kang
TKD Red Power
VICTORY VOGOŠĆA
VRBOVEC
Zeljeznicar
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti A -39
Mlađi kadeti B -36
Kadeti -49
Kadeti -57
Kadetkinje -51
Kadetkinje -59
Juniori -63
Juniorke -49
Juniorke -52
Test snage - 2010/09 (M)
Mlađi kadeti A -39
A066
225
14
JOSIP LELJAK-ŽMALEC (TKDDS)
605
4
TIN DRAGAŠEVIĆ (RADNIK)
A068
18
0
SEBASTIAN BIELEN (PANTERA)
562
0
UROŠ ZARIĆ (ORIENT1)
A069
365
0
JAKOV ŽILIĆ (TKD PRA)
606
1
LUKA BREZOVEC (RADNIK)
A070
373
13
PATRIK KOLAKOVIĆ (BIST)
300
4
ENEJ GAČNIK (DRGNSLO)
A071
225
14
JOSIP LELJAK-ŽMALEC (TKDDS)
562
0
UROŠ ZARIĆ (ORIENT1)
A072
606
0
LUKA BREZOVEC (RADNIK)
373
0
PATRIK KOLAKOVIĆ (BIST)
A074
225
3
JOSIP LELJAK-ŽMALEC (TKDDS)
373
16
PATRIK KOLAKOVIĆ (BIST)
Medalists
1. PATRIK KOLAKOVIĆ, Bistra
2. JOSIP LELJAK-ŽMALEC, DUGO SELO
3. LUKA BREZOVEC, Radnik
3. UROŠ ZARIĆ, ORIENT TKD
Mlađi kadeti B -36
B019
515
0
USMAN DINMUKHAMETULY (DRGNSLO)
450
0
MIHAEL VISINSKI (MED)
130
ANDRO BUNČIĆ (PK TEAM)
555
URBAN KALIŠEK (ORIENT1)
16
LUKA SKALA (PANTERA)
B021
450
0
MIHAEL VISINSKI (MED)
130
0
ANDRO BUNČIĆ (PK TEAM)
B022
555
12
URBAN KALIŠEK (ORIENT1)
16
13
LUKA SKALA (PANTERA)
B024
450
3
MIHAEL VISINSKI (MED)
16
2
LUKA SKALA (PANTERA)
Medalists
1. MIHAEL VISINSKI, Medvedgrad
2. LUKA SKALA, Pantera
3. ANDRO BUNČIĆ, Panda Karlovac Team
3. URBAN KALIŠEK, ORIENT TKD
Kadeti -49
D019
294
10
AYYUB SUJESINOV (DRGNSLO)
599
3
ROKO NIKOLIĆ (ENERGY)
57
VIKTOR RANOGAJEC (JASTREB)
D021
546
32
MIHA VARŽIČ (SPARTA)
541
9
MARINO MATIĆ (DUBRAVA)
678
BORNA VURAIĆ JOVETIĆ (ČIGRA)
D022
544
13
JAKA BABIĆ (SPARTA)
539
2
BRUNO HAMPOVČAN (DUBRAVA)
146
PATRICK KARABOGDAN (PK TEAM)
644
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
680
LUKŠA KOLEGA (ČIGRA)
D023
294
3
AYYUB SUJESINOV (DRGNSLO)
57
4
VIKTOR RANOGAJEC (JASTREB)
D024
546
6
MIHA VARŽIČ (SPARTA)
678
7
BORNA VURAIĆ JOVETIĆ (ČIGRA)
D025
544
21
JAKA BABIĆ (SPARTA)
146
0
PATRICK KARABOGDAN (PK TEAM)
D026
644
0
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
680
0
LUKŠA KOLEGA (ČIGRA)
D027
57
1
VIKTOR RANOGAJEC (JASTREB)
678
16
BORNA VURAIĆ JOVETIĆ (ČIGRA)
D028
544
14
JAKA BABIĆ (SPARTA)
644
6
JOSIP KATANUŠIĆ (IM)
D030
678
1
BORNA VURAIĆ JOVETIĆ (ČIGRA)
544
12
JAKA BABIĆ (SPARTA)
Medalists
1. JAKA BABIĆ, SPARTA
2. BORNA VURAIĆ JOVETIĆ, Čigra
3. JOSIP KATANUŠIĆ, Imotski
3. VIKTOR RANOGAJEC, Jastreb
Kadeti -57
D036
420
13
MATEJ BALJAK (PANTERA)
545
12
MIHA KOVAČEC (SPARTA)
651
SVEN HORVAT (TIGAZ)
D038
419
11
PETAR STURZ VUJADINOVIĆ (METALC)
295
10
UMAR DINMUKHAMETULY (DRGNSLO)
128
LEON JOSIPOVIĆ (TKDDS)
D039
420
14
MATEJ BALJAK (PANTERA)
651
0
SVEN HORVAT (TIGAZ)
D040
419
6
PETAR STURZ VUJADINOVIĆ (METALC)
128
2
LEON JOSIPOVIĆ (TKDDS)
D042
420
1
MATEJ BALJAK (PANTERA)
419
7
PETAR STURZ VUJADINOVIĆ (METALC)
Medalists
1. PETAR STURZ VUJADINOVIĆ, METALAC
2. MATEJ BALJAK, Pantera
3. LEON JOSIPOVIĆ, DUGO SELO
3. SVEN HORVAT, Tigar Zagreb
Kadetkinje -51
D066
299
4
ALEŠA GAČNIK (DRGNSLO)
355
12
NIKOLINA HREBAC (PK TEAM)
656
DORA VUKIĆ (ČIGRA)
418
OZANA RADIC (METALC)
526
NATALI TADIĆ (IM)
D068
607
0
NIKA ČULO (ORI)
279
0
EMA CEBO (ZELJO)
672
LEONA MALTARSKI (ČIGRA)
580
IDA KURDIJA (NOVIZ)
163
LEA OPARNICA (PK TEAM)
D069
355
14
NIKOLINA HREBAC (PK TEAM)
656
4
DORA VUKIĆ (ČIGRA)
D070
418
5
OZANA RADIC (METALC)
526
4
NATALI TADIĆ (IM)
D071
279
13
EMA CEBO (ZELJO)
672
1
LEONA MALTARSKI (ČIGRA)
D072
580
3
IDA KURDIJA (NOVIZ)
163
19
LEA OPARNICA (PK TEAM)
D073
355
3
NIKOLINA HREBAC (PK TEAM)
418
1
OZANA RADIC (METALC)
D074
279
3
EMA CEBO (ZELJO)
163
12
LEA OPARNICA (PK TEAM)
D075
355
0
NIKOLINA HREBAC (PK TEAM)
163
3
LEA OPARNICA (PK TEAM)
Medalists
1. LEA OPARNICA, Panda Karlovac Team
2. NIKOLINA HREBAC, Panda Karlovac Team
3. EMA CEBO, Zeljeznicar
3. OZANA RADIC, METALAC
Kadetkinje -59
B100
429
11
EMA KURIĆ (ZELJO)
701
15
IVONA JELIĆ (OLYMKN)
B102
663
1
HELENA MILIČIĆ (ČIGRA)
353
5
IVONA FERENAC (PK TEAM)
B103
298
3
NUŠA ŠABIĆ (DRGNSLO)
82
11
MARTA MERKAŠ (JASTREB)
685
HANA ŠUKURICA (ČIGRA)
B104
701
21
IVONA JELIĆ (OLYMKN)
353
0
IVONA FERENAC (PK TEAM)
B105
82
17
MARTA MERKAŠ (JASTREB)
685
11
HANA ŠUKURICA (ČIGRA)
B107
701
20
IVONA JELIĆ (OLYMKN)
82
0
MARTA MERKAŠ (JASTREB)
Medalists
1. IVONA JELIĆ, Olympic Knin
2. MARTA MERKAŠ, Jastreb
3. IVONA FERENAC, Panda Karlovac Team
3. HANA ŠUKURICA, Čigra
Juniori -63
C005
598
16
FILIP KUŠEC (RADNIK)
655
12
ADVAN GACKIĆ (ZELJO)
296
MUSA DINMUKHAMETLY (DRGNSLO)
523
PETAR FIČKO (PK TEAM)
281
FARIS KORJENIC (ZELJO)
C007
598
26
FILIP KUŠEC (RADNIK)
296
19
MUSA DINMUKHAMETLY (DRGNSLO)
C008
523
25
PETAR FIČKO (PK TEAM)
281
4
FARIS KORJENIC (ZELJO)
C010
598
3
FILIP KUŠEC (RADNIK)
523
13
PETAR FIČKO (PK TEAM)
Medalists
1. PETAR FIČKO, Panda Karlovac Team
2. FILIP KUŠEC, Radnik
3. FARIS KORJENIC, Zeljeznicar
3. MUSA DINMUKHAMETLY, DRAGON
Juniorke -49
C014
389
21
GABRIELA JERKOVIĆ (IM)
289
3
LUNA ŠUC (DRGNSLO)
Medalists
1. GABRIELA JERKOVIĆ, Imotski
2. LUNA ŠUC, DRAGON
3. ----
3. ----
Juniorke -52
C015
548
3
SARA MARIČIĆ (DUBRAVA)
297
20
DANAJA ŠKOFIC (DRGNSLO)
388
MERI TONKOVIĆ (IM)
C016
139
0
MAGDALENA LJUBIĆ (PK TEAM)
253
0
IVA URDAREVIC (TKBUTEL)
386
ANĐELA BRNAS (IM)
C017
297
9
DANAJA ŠKOFIC (DRGNSLO)
388
8
MERI TONKOVIĆ (IM)
C018
253
7
IVA URDAREVIC (TKBUTEL)
386
1
ANĐELA BRNAS (IM)
C020
297
12
DANAJA ŠKOFIC (DRGNSLO)
253
20
IVA URDAREVIC (TKBUTEL)
Medalists
1. IVA URDAREVIC, butel
2. DANAJA ŠKOFIC, DRAGON
3. ANĐELA BRNAS, Imotski
3. MERI TONKOVIĆ, Imotski
Test snage - 2010/09 (M)
E
567
0
NOA PRADEGAN (JASTREB)
302
0
ENEJ GAČNIK (DRGNSLO)
Medalists
1. ENEJ GAČNIK, DRAGON
2. NOA PRADEGAN, Jastreb
3. ----
3. ----