Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Jastreb Kup Veleposlanika R. Koreje
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Bistra
butel
Cobra
Čigra
DONAT
DRAGON
Dubrava
DUGO SELO
Forteca Korčula
Fox
Imotski
Jastreb
MARTIN GRAD
Medvedgrad
METALAC
Novi Zagreb
Ogulin
Olympic Knin
ORIENT TKD
Orion
OTOČAC
Panda Karlovac Team
Pantera
Plitvice
Radnik
RUGVICA
Sajnami
SPARTA
Škorpion Zagreb
Taekwondo Fanatics
Tigar Zagreb
TK ENERGY
TK Pisarovina
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
TKD klub Kang
TKD Red Power
VICTORY VOGOŠĆA
VRBOVEC
Zeljeznicar
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti B -43
Kadeti -45
Kadetkinje -47
Kadetkinje -55
Kadetkinje -59
Juniorke -46
Mlađi kadeti B -43
B030
136
0
JOVAN BREBERINA (PK TEAM)
288
0
MAROSI MILAN (FANATIC)
425
JURAJ STEPAN (TKD PRA)
674
TONI RAOS (TIGAZ)
703
VUK BAJIĆ (OLYMKN)
B032
288
2
MAROSI MILAN (FANATIC)
425
1
JURAJ STEPAN (TKD PRA)
B033
674
0
TONI RAOS (TIGAZ)
703
5
VUK BAJIĆ (OLYMKN)
B036
288
2
MAROSI MILAN (FANATIC)
703
6
VUK BAJIĆ (OLYMKN)
Osvajači medalja
1. VUK BAJIĆ, Olympic Knin
2. MAROSI MILAN, Taekwondo Fanatics
3. TONI RAOS, Tigar Zagreb
3. JURAJ STEPAN, TK Prana Karlovac
Kadeti -45
D013
676
2
LUKA MATEJ ŠARAC (ČIGRA)
13
9
KARLO HOLJEVIĆ (PANTERA)
D015
719
2
MATEJ STOJAK (OLYMKN)
251
23
ANDREJ VASILEVSKI (TKBUTEL)
D016
347
1
MARKO FIČKO (PK TEAM)
434
13
LEON SENICIC (BIST)
77
ANDRIJA VRBANAC (JASTREB)
D017
13
20
KARLO HOLJEVIĆ (PANTERA)
251
12
ANDREJ VASILEVSKI (TKBUTEL)
D018
434
0
LEON SENICIC (BIST)
77
0
ANDRIJA VRBANAC (JASTREB)
D020
13
7
KARLO HOLJEVIĆ (PANTERA)
434
8
LEON SENICIC (BIST)
Osvajači medalja
1. LEON SENICIC, Bistra
2. KARLO HOLJEVIĆ, Pantera
3. ANDRIJA VRBANAC, Jastreb
3. ANDREJ VASILEVSKI, butel
Kadetkinje -47
D057
694
5
PETRA MARIĆ (OLYMKN)
524
7
LUCIJA ŠUTO (IM)
333
VIKTORIJA OSLOVAR (FOX)
521
STELLA MRŽLJAK (PK TEAM)
208
LAURA POSLON (RUG)
D059
609
11
STELA SPAJIĆ (ORI)
482
10
AMINA HAJDARPAŠIĆ (TKDKVIC)
381
SARA CVITAK (TKD PRA)
159
PATRICIJA PAHANIĆ (PK TEAM)
396
DANIELA IVKOŠIĆ (IM)
D060
524
2
LUCIJA ŠUTO (IM)
333
19
VIKTORIJA OSLOVAR (FOX)
D061
521
0
STELLA MRŽLJAK (PK TEAM)
208
12
LAURA POSLON (RUG)
D062
609
6
STELA SPAJIĆ (ORI)
381
1
SARA CVITAK (TKD PRA)
D063
159
15
PATRICIJA PAHANIĆ (PK TEAM)
396
18
DANIELA IVKOŠIĆ (IM)
D064
333
16
VIKTORIJA OSLOVAR (FOX)
208
3
LAURA POSLON (RUG)
D065
609
6
STELA SPAJIĆ (ORI)
396
1
DANIELA IVKOŠIĆ (IM)
D067
333
6
VIKTORIJA OSLOVAR (FOX)
609
4
STELA SPAJIĆ (ORI)
Osvajači medalja
1. VIKTORIJA OSLOVAR, Fox
2. STELA SPAJIĆ, Orion
3. LAURA POSLON, RUGVICA
3. DANIELA IVKOŠIĆ, Imotski
Kadetkinje -55
A105
582
11
TARA MARINIĆ (NOVIZ)
699
6
LEA KOSTIĆ (OLYMKN)
155
ESTER MRŽLJAK (PK TEAM)
64
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
89
MIHAELA MOLNAR (JASTREB)
A106
652
2
GABRIJELA RODIĆ (ČIGRA)
117
13
LEONA MAJIĆ (ŠKO)
166
DALIJA BUNČIĆ (PK TEAM)
393
TINA ŠAKIĆ (IM)
692
ĐURĐA RADULOVIĆ (OLYMKN)
A107
582
9
TARA MARINIĆ (NOVIZ)
155
3
ESTER MRŽLJAK (PK TEAM)
A108
64
8
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
89
3
MIHAELA MOLNAR (JASTREB)
A109
117
3
LEONA MAJIĆ (ŠKO)
166
5
DALIJA BUNČIĆ (PK TEAM)
A110
393
0
TINA ŠAKIĆ (IM)
692
0
ĐURĐA RADULOVIĆ (OLYMKN)
A111
582
7
TARA MARINIĆ (NOVIZ)
64
5
VALENTINA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
A112
166
18
DALIJA BUNČIĆ (PK TEAM)
393
15
TINA ŠAKIĆ (IM)
A113
582
3
TARA MARINIĆ (NOVIZ)
166
6
DALIJA BUNČIĆ (PK TEAM)
Osvajači medalja
1. DALIJA BUNČIĆ, Panda Karlovac Team
2. TARA MARINIĆ, Novi Zagreb
3. TINA ŠAKIĆ, Imotski
3. VALENTINA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
Kadetkinje -59
B100
429
11
EMA KURIĆ (ZELJO)
701
15
IVONA JELIĆ (OLYMKN)
B102
663
1
HELENA MILIČIĆ (ČIGRA)
353
5
IVONA FERENAC (PK TEAM)
B103
298
3
NUŠA ŠABIĆ (DRGNSLO)
82
11
MARTA MERKAŠ (JASTREB)
685
HANA ŠUKURICA (ČIGRA)
B104
701
21
IVONA JELIĆ (OLYMKN)
353
0
IVONA FERENAC (PK TEAM)
B105
82
17
MARTA MERKAŠ (JASTREB)
685
11
HANA ŠUKURICA (ČIGRA)
B107
701
20
IVONA JELIĆ (OLYMKN)
82
0
MARTA MERKAŠ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. IVONA JELIĆ, Olympic Knin
2. MARTA MERKAŠ, Jastreb
3. IVONA FERENAC, Panda Karlovac Team
3. HANA ŠUKURICA, Čigra
Juniorke -46
C013
247
12
FROSINA RAEVSKA (TKBUTEL)
691
4
STELLA VIDOVIĆ (OLYMKN)
Osvajači medalja
1. FROSINA RAEVSKA, butel
2. STELLA VIDOVIĆ, Olympic Knin
3. ----
3. ----