Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Karlovac Open 2018. - 6. World Hallelujah Cup
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mlađi kadeti A
Mlađe kadetkinje A
Mlađi kadeti B
Mlađe kadetkinje B
Kadeti A
Kadetkinje A
Kadeti B
Kadetkinje B
Juniori A
Juniorke A
Juniori B
Juniorke B
Seniori A
Seniorke A
Seniori B
Seniorke B
Mali olimpijci - A
Male olimpijke - A
Mali olimpijci - B
Male olimpijke - B
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Kick (muški) -1 (2008-2009)
Kick (muški) -2 (2010-2011)
Kick (muški) -3 (2012-2013)
Kick (muški) -1 (2008-2009)
A001
432
0
MARIN GOLUB (LOTUS)
577
0
NIKOLA CURAĆ (FORTECA)
A002
572
0
DAVID JURJEVIĆ (FORTECA)
452
0
MIROSLAV MIKULA (TAEKWON)
A003
583
0
VID PERUČIĆ (FORTECA)
451
0
ARTUR CHIMČAK (TAEKWON)
A003A
570
0
ANTE JURJEVIĆ (FORTECA)
906
0
LEON ŽIVKOVIĆ (RADNIK)
A004
577
0
NIKOLA CURAĆ (FORTECA)
572
0
DAVID JURJEVIĆ (FORTECA)
A005
451
0
ARTUR CHIMČAK (TAEKWON)
570
0
ANTE JURJEVIĆ (FORTECA)
A007
572
0
DAVID JURJEVIĆ (FORTECA)
570
0
ANTE JURJEVIĆ (FORTECA)
Osvajači medalja
1. DAVID JURJEVIĆ, Forteca Korčula
2. ANTE JURJEVIĆ, Forteca Korčula
3. NIKOLA CURAĆ, Forteca Korčula
3. ARTUR CHIMČAK, Black Tiger Snina
Kick (muški) -2 (2010-2011)
A006
624
0
TEO TURČAN (RADNIK)
460
0
PATRIK BUNCA (ILYO KE)
627
FRANKO JANEŠ (RADNIK)
622
MICHAEL NERENDIĆ (RADNIK)
575
JAKOV PRIŽMIĆ (FORTECA)
A008
623
0
LUKA BREZOVEC (RADNIK)
399
0
ANDREJ GREŇA (TAEKWON)
629
BARTOL KRNJAK (RADNIK)
625
TIN DRAGAŠEVIĆ (RADNIK)
718
BRUNO LATIN (OZALJ)
A009
624
0
TEO TURČAN (RADNIK)
627
0
FRANKO JANEŠ (RADNIK)
A010
622
0
MICHAEL NERENDIĆ (RADNIK)
575
0
JAKOV PRIŽMIĆ (FORTECA)
A011
623
0
LUKA BREZOVEC (RADNIK)
629
0
BARTOL KRNJAK (RADNIK)
A012
625
0
TIN DRAGAŠEVIĆ (RADNIK)
718
0
BRUNO LATIN (OZALJ)
A013
624
0
TEO TURČAN (RADNIK)
575
0
JAKOV PRIŽMIĆ (FORTECA)
A014
623
0
LUKA BREZOVEC (RADNIK)
625
0
TIN DRAGAŠEVIĆ (RADNIK)
A016
575
0
JAKOV PRIŽMIĆ (FORTECA)
623
0
LUKA BREZOVEC (RADNIK)
Osvajači medalja
1. JAKOV PRIŽMIĆ, Forteca Korčula
2. LUKA BREZOVEC, Radnik
3. TEO TURČAN, Radnik
3. TIN DRAGAŠEVIĆ, Radnik
Kick (muški) -3 (2012-2013)
A015
400
0
OLIVER ŠEBOK (TAEKWON)
907
0
RENE JANDROKOVIĆ (RADNIK)
581
TONI PRIŽMIĆ (FORTECA)
A016A
400
0
OLIVER ŠEBOK (TAEKWON)
581
0
TONI PRIŽMIĆ (FORTECA)
Osvajači medalja
1. TONI PRIŽMIĆ, Forteca Korčula
2. OLIVER ŠEBOK, Black Tiger Snina
3. RENE JANDROKOVIĆ, Radnik
3. ----